Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Daněk je golfový samorost, chce hrát s těmi nejlepšími

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Daněk je golfový samorost, chce hrát s těmi nejlepšími (GolfExtra.cz)

Čeští golfoví fanoušci mají dalšího hráče, kterého mohou sledovat a držet mu palce na té nejvyšší úrovni. Štěpán Daněk se i díky svému španělskému útočišti a cestě golfového samouka ztrácel ze zorného pole veřejnosti, to ale chce nyní změnit svými výsledky.

Pokračovat ve čtení...
 
Daněk je golfový samorost, chce hrát s těmi nejlepšími (GolfExtra.cz)

Čeští golfoví fanoušci mají dalšího hráče, kterého mohou sledovat a držet mu palce na té nejvyšší úrovni. Štěpán Daněk se i díky svému španělskému útočišti a cestě golfového samouka ztrácel ze zorného pole veřejnosti, to ale chce nyní změnit svými výsledky.

Pokračovat ve čtení...
Hele kámo, nic proti snaze, ale pořád sem dáváš odkazy na jiné servery. Myslím, že my si to taky umíme jinde přečíst. Myslím, že 95% zdejších jamkařů jsou závisláci, který si ty weby stejně denně projedou.
 
Hele kámo, nic proti snaze, ale pořád sem dáváš odkazy na jiné servery. Myslím, že my si to taky umíme jinde přečíst. Myslím, že 95% zdejších jamkařů jsou závisláci, který si ty weby stejně denně projedou.

:D:D:D:rolleyes: Nenapadlo te, ze to dela robot/ moderatori, prave proto, abysme to hledat nemuseli?
 
Hele kámo, nic proti snaze, ale pořád sem dáváš odkazy na jiné servery. Myslím, že my si to taky umíme jinde přečíst. Myslím, že 95% zdejších jamkařů jsou závisláci, který si ty weby stejně denně projedou.
Hele, kámo, není to náhodou robot? Kterej pro vás ty články dává na jedno místo..
A nebyla tady o tom zmínka od náčelníka?
Ach jo...
@mkopcak byls rychlejší o pár s..
 
Hele, kámo, není to náhodou robot? Kterej pro vás ty články dává na jedno místo..
A nebyla tady o tom zmínka od náčelníka?
Ach jo...
@mkopcak byls rychlejší o pár s..

Blesk je můj pomalejší brácha!
 
A myslíte, že je dobré dávat automaticky ty odkazy do fora? Tak nějak se tím forum znepřehledňuje. Pokud je to jen můj názor, tak to neberte v potaz. Ale napsat jsem to musel.
 
Tvůj názor O.K.. Ale vlevo je vždy vidět kdo link založil(reader, robot), mě to nijak nevadí..
 
A myslíte, že je dobré dávat automaticky ty odkazy do fora? Tak nějak se tím forum znepřehledňuje. Pokud je to jen můj názor, tak to neberte v potaz. Ale napsat jsem to musel.
No tak.dej podnět @requo , on se rozhodne co s tím. Třeba udělá anketu nebo něco jiného..
 
A tak hezky jsme si mohli povídat o Daňkovi, místo řešení, jak se sem ta informace dostala...

---

Vcelku obsáhlou informace o vkládání článků na 19.jamku jsem psal do Novinek 26.2., konkrétně k dohledání tady (kdo nečetl, přečtěte). Zaznělo tam, že: je to pilotní provoz, články jsou čerpány robotem a moderátory (i mnou) schvalovány k veřejnému zobrazení. Denně schvaluji s @JanKostalCZE cca 0-2 články max, které nám osobně přijdou zajímavé (jistě, každému přijde zajímavé něco jiného...), ostatní denně cca 10 zamítáme a na Jamce je nevidíte. Pro koho je tato aktivita obtěžující či nechtěná, může si nastavit IGNORE na robota @Jamka R. Reader, nic od tohoto uživatele se mu následně nezobrazí (po přihlášení) - klikněte pravou myší na ikonku Robota a pak kliknout na Ignore, viz obr. Robot R. Reader je určen pouze pro vkládání článků, na jiné automatické aktivity Jamky jsou jiní Roboti - vždy s ikonkou jamky a jménem Jamka R. Reader, Jamka R. Robot, Jamka R. Bazar, atd.

6706

Necháme to ještě chvíli běžet a uvidí se, jestli se tyto "tipy" na články nakonec chytnou, nebo ne. Argument ohledně nižší přehlednosti je možná fakt, ale princip fóra není v tom, že čtenáři sledují úplně všechno, co se kde objeví, ale spíše to, co je zajímá a zbytek nechávají ostatním, které může zajímat něco jiného.

Není nic proti ničemu zvýraznit Roboty, aby bylo skutečně zřejmé a jasné, že se jedná o systémové účty - vyřeším. Anketu k tomuto až časem po pilotním provozu, až si to více sedne a ustálí se forma takto vkládaných TIPů na články.

PS: Časem tuhle diskusi přesunu někam jinam, aby u dalšího českého borce Daňka nestrašila, s ním to nemá nic společného. :)
 
Upraveno:
no a tak tedy zpět k Daňkovi .... přiznám se, že asi nejsem takový pacient, abych sledoval plně golfové servery a média a o Štěpánovi jsem se dozvěděl z článku na golfextra. asi se tím pádem občas na průběh ProGolf Tour kouknu :) Je zajímavé kam až se dá samoučením dostat.

Já vím ...Buba a pár dalších, ale jsou to opravdu výjimky...
 
Já vím ...Buba a pár dalších, ale jsou to opravdu výjimky...
[/QUOTE]
Je vidět,že Daňek není sám, stačí v každém státu jeden až dva a vydá to na celou PGA, stačí si vzpomenout kolikrát TW předělával svůj dokonalý na dokonalejší švih. Proto mne udivuje názor, že se něco bude těžko předělávat, proč , když je vidět, kam se samouci dokáží vlastní pílí dostat, pokud bude shodná s vedenou treninkovou morálkou a mnohdy i více Montgomeryho paty do 100.
Dnes existuje tolika pomocných přístrojů a pomaloběžných kamer, že rozbor je easy i pro samouka.
 
Je vidět,že Daňek není sám, stačí v každém státu jeden až dva a vydá to na celou PGA, stačí si vzpomenout kolikrát TW předělával svůj dokonalý na dokonalejší švih. Proto mne udivuje názor, že se něco bude těžko předělávat, proč , když je vidět, kam se samouci dokáží vlastní pílí dostat, pokud bude shodná s vedenou treninkovou morálkou a mnohdy i více Montgomeryho paty do 100.
Dnes existuje tolika pomocných přístrojů a pomaloběžných kamer, že rozbor je easy i pro samouka.
s tím souhlasím, jen v tom vidím podstatné omezení..... musí si k tomu najít vlastní obory, kde budou "stejní inženýři jako DeŠampón". Základy motoriky pro tělo a techniky pro úder nestačí. Hlavně je obrovský rozdíl v samodhalení příčiny a důsledku. Příčina nedokonalé rány je v impactu a pohybu - souhlasím s tím, že to odhalí velká část světa sama. Ale odhalení nedokonalého pohybu (což je důsledek a má svou příčinu) už je úplně jiná disciplína. To je ten důvod, proč si myslím, že není reálné, aby samouci ve velkém vtrhli do nejvyšších pater - nikdy nebudou mít touhu, dovednosti a vědomosti pochopit podklady toho co jim trenéři říkají. S rozvojem techniky je to samozřejmě daleko jednodušší, ale stále dostupné pouze pro malé procento citlivých, talentovaných a studujících jedinců.
 
Do těch nejvyšších pater nevtrhnou všichni, ale pouze jedinci. Právě na těchto jedincích je vidět, že to lze a to i do těch úplně nejvyšších pater BW.
Na slušnou, hratelnou a koukatelnou úroveň se průměrně pohybově nadaný dostane i sám, říká se že s trenérem to jde dříve, toto je dril tréninky a treninky, každý hobík začal hrát golf aby se hýbal ,byl mezi lidmi a hlavně hrál. Soustavný trénink nechme vrcholovým sportovcům. Když jsem začínal, tak mi bylo řečeno , že golf , pokud u něj vydržím, začnu hrát a no slušně po 8 letech, nyní mu dávám za pravdu.
 
Hurá , už za rok..:);)
“A čo také tim myslíte, vojín Kefalín?”
“A komu tím jako prospěješ.” :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom