Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Dana WITB

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
Tak jeden zcela nezajímavý dámský bag. :) Ale Ježíšek mi přinesl nafitované hole od Golfsmith, tak uvidíme letošní sezónu.
Původně jsem měla půlset Top Flite Tour Edition, ze kterého mi teď zbyl bag a putter.
Bag Top Flite ( v plánu Motocaddy Dry-Series)
Vozík Motocaddy S1 PRO DHC
Driver Tour Edge Hot Launch, shaft Apollo Shadow, grip Golf Pride Multicompound Black
Železa Tour Edge Hot Launch 5 - PW (+1), shaft, grip jako driver
Wedge Acer XB 56 (+1), D Grind, shaft, grip stejný
Putter Top Flite Tour Edition (ten bude na řadě na výměnu příště)
Míčky něco Lake Balls, něco nové, zatím se hledám, hlavně když jsou žluté.
Týčka dřevěná, ideálně červená a modrá
Rukavice Srixon, Mizuno, FJ, ale většinou hraju bez rukavic
Vypichovátko Golf Club Česká Lípa
Markovátko žába
 
Upraveno:
Fotecka!
Většinu věcí mám zatím v Caddy roomu na hřišti, doma na zimu na indoor jen hole v jezevčíkovi. A ten tu někde portrét má - v diskuzi o pencil bagu, tuším. Fotku bych možná mohla vyrobit někdy příští týden až zas půjdu na náš driving.

2017-03-04 13.17.38.jpg
 
Upraveno moderátorem:
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Tak to je jina liga... nekdo ma svuj bag, jiny rovnou driving :D
a takhle vznikají drby :eek: to je driving v mém domovském www.grcl.cz
 
tam jsem na krytem drivingu nebyl jeste, jen na trave, kterou nevim, kdo vymyslel, je do kopce cele odpaliste :(
 
tam jsem na krytem drivingu nebyl jeste, jen na trave, kterou nevim, kdo vymyslel, je do kopce cele odpaliste :(
Mě s mým HCP na trávu pouštěj zatím jen s trenérem. ;). Ono tam asi moc jinde driving udělat nešel, je to prostě v horách. :rolleyes:
 
Mě s mým HCP na trávu pouštěj zatím jen s trenérem. ;). Ono tam asi moc jinde driving udělat nešel, je to prostě v horách. :rolleyes:
me nejde o to, ze je driving do kopce, to se da prezit, ale ze to travnate odpaliste neni vyrovnane ale je taky do kopce :(
 
me nejde o to, ze je driving do kopce, to se da prezit, ale ze to travnate odpaliste neni vyrovnane ale je taky do kopce :(
Třeba, pokud vás bude remcat víc, tak se s tím časem něco udělá. Neznám podrobně plány majitelů ohledně dalšího rozvoje, ale pro letošek se dělaly přístřešky, WC na hřišti a nové vodní plochy. Možná je to otázka financí a tohle mělo přednost. Je fakt, že pokud jdeme s trenérem na trávu, tak vždycky na tu část blíž ke klubovně. Pro ilustraci pro ostatní ještě pohled na travnatou část od klubovny. ( i když chápu, že tyhle fotky by měly být někde v galerii, tahle už je poslední sem)
 

Přílohy

  • 2017-03-03 09.52.16.jpg
    2017-03-03 09.52.16.jpg
    87 KB · Zobrazení: 605
Upraveno:
Trénovat na rovině můžete z rohožky, tráva musí být pěkně nakloněná, ať ten trénink k něčemu je!
 
Hřiště v ČL je hodně kopcovaté? Abych tam nevypustil duši....
trošku ;) jsou tam i bugyny...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom