Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Dana WITB

Změna WITB. Super nepromokavý bag od @Zuziky.:D

DSC_0005.JPG
 
Upraveno moderátorem:
No, vypadá to parádně. :)
 
Výměna patru: opět díky @Zuziky, Wilson Staff, Infinite, Windy City ( trochu nevím co si o tom názvu myslet :D). A bylo to o pocitu v ruce...teď se uvidí. Dnešní devítka na Kuňce s ním nebyla špatná.:) DSC_2413.JPG DSC_2411.JPG DSC_2410.JPG
 
Aktuální varianta bagu :) za golf barevnější :cool: deštník je na cestě.
Uááááá ty sis ho fakt koupila!!!!:up: Ten je super!:cool: Já koupi bláznivě barevného bagu odložila, když jsem se urvala a koupila si nové hole;) Ale ten fakt nemá chybu. A deštník k němu. Ještě sukénku k tomu do setu;):cool:
 
Uááááá ty sis ho fakt koupila!!!!:up: Ten je super!:cool: Já koupi bláznivě barevného bagu odložila, když jsem se urvala a koupila si nové hole;) Ale ten fakt nemá chybu. A deštník k němu. Ještě sukénku k tomu do setu;):cool:
Problém je, že to není ten pravej. Jenže ten pravej na celym světě není k sehnání. :cry: Tak jsem se musela spokojit s náhražkou. Ještě by k němu měl být cover na driver. Deštník bude ten původně vysněný design. Až ho uvidíš, moje malé nadšení pochopíš. A perfektní sukýnku mi předvedly v neděli na módní přehlídce. Problém - velikost na velryby nemají. :mad:
 
Problém je, že to není ten pravej. Jenže ten pravej na celym světě není k sehnání. :cry: Tak jsem se musela spokojit s náhražkou. Ještě by k němu měl být cover na driver. Deštník bude ten původně vysněný design. Až ho uvidíš, moje malé nadšení pochopíš. A perfektní sukýnku mi předvedly v neděli na módní přehlídce. Problém - velikost na velryby nemají. :mad:
Myslela jsem, že jsi chtěla takový ten barevně šmouhatý:) ale tenhle je taky super, mě se spíš i líbí víc. :up:
 
Takhle nejak si predstavuji moderni dobu... kdy mi babicka uplete bag :D
 
Nový přírůstek do bagu, díky @jan, už se těším, až vyzkouším.
DSC_0124.JPG
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom