Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Dámská čtyřhra - divadelní spolek Kašpar - Divadlo v Celetné

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17

Nechce se vám do divadla? Pojďte na golf!

Čtyři ženy a osmnáct jamek.
Láska, děti, kariéra, životní prohry a zjištění, že každý není tím, kým se zdá být – opravdu znáte svou nejlepší kamarádku?


V roce 2014 měla hra premiéru v Kanadě.
Premiéra 10. září 2020
Cena vstupenek 420 Kč / 270 Kč / 165 Kč děti do 14 let

 
Do divadla v podstatě nikdy nechodím. Snad proto jsem se nechal zlákat a vyrazil se ženou.
Necítím se kompetentní to jakkoliv hodnotit, ale svoji momentální slabost pro kulturu jsem mohl určitě využít i lépe..
 
@JardaK: No tak alespoň trochu. Je to i trochu o golfu? Pobaví se u toho člověk, nebo je to spíše taková ta smutná černocynická podívaná?
 
@requo jako s golfem to má společného jen to, že tam pobíhají s bagama a jakoby hrají hřiště (tuším Myštěves:) podle mapky). Ale o golfu to není. 4 ženský řeší věci které asi řeší normálně. Zábavné to asi je, ale čekal jsem prostě trochu víc. Nemám s čím srovnávat..
 
Takže asi klasika ... prostě si dvě hodiny dělaj prdel z nás chlapů a oni se tomu ještě smějou ... 😜
 
@Jerry hele ani ne, spíš si dělaj prdel ze sebe. Startovní schéma je jedna "šlapka", druhá chlastá, třetí je blbka v domácnosti s bohatým chlapem a o čtvrté nic nevíš. Víc psát nebudu, abych někomu nezkazil kulturní zážitek 😁
 

Nechce se vám do divadla? Pojďte na golf!

Čtyři ženy a osmnáct jamek.
Láska, děti, kariéra, životní prohry a zjištění, že každý není tím, kým se zdá být – opravdu znáte svou nejlepší kamarádku?


V roce 2014 měla hra premiéru v Kanadě.
Premiéra 10. září 2020
Cena vstupenek 420 Kč / 270 Kč / 165 Kč děti do 14 let


To je skvělej tip! Já bych na to i šel, jen teď nevím, jestli se zase nebudou zavírat divadla :( Ale mohli bychom o tom napsat pár řádků :)
 
Soutěž o vstupenky v rámci článku na HrejGolf.cz:

---
Dámská čtyřhra se místo greenu hraje na prknech (HrejGolf.cz)

Není to nějaká experimentální verze golfové hry, ale tip na divadelní představení, které bude bavit ženy i muže a to i bez ohledu na to, jestli golf hrajete nebo ne. Když budete mít trochu štěstí, můžete vyhrát vstupenky pro dva.

Článek Dámská čtyřhra se místo greenu hraje na prknech vydal magazín HrejGolf.cz.

Pokračovat ve čtení...
---
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom