Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Další pacientka do klubu zavislych :-D

Tak máš kolem sebe golfové lidičky:up:Počkej co na golfu poznáš lidí! To mě baví moc. Jen se nebát a jít na turnaj, je to zábavný fakt jo. U nás hrajeme celá rodina, teda kecám, nejstarší syn ne (ale je už dospělý a jede si po svým), ale prostřední i mladší ano a manžel taky.
To je skvele! To Ti moc preji :) taky bych si to tak prala :) zatim stale nemam s kym hrat... Ani nic :) Snad se nejake lidi najdou... :)
 
Ja prvni lidi poznavam poradne zde... Tak snad mas pravdu ;-) ale trenerku mam fantastickou... I moje kadernice a svadlenka jsou golfistky :) a jsou bozi! :)

- "boží trenérka " - Jana ?, " boží švadlenka" - Renata ?
 
Ja prvni lidi poznavam poradne zde... Tak snad mas pravdu ;-) ale trenerku mam fantastickou... I moje kadernice a svadlenka jsou golfistky :) a jsou bozi! :)
Toto bude zase zajímavé téma...kadeřnice, švadlenka...:cool:
 
Je třeba nechat nárůst vlasy a pak vyrazit
Koukam, ze jsem tu o hromadu vypadanych vlasu a jedno manželství pozdě. A ještě ani ten golf neumím. Ještě, ze jste všichni tak fajn a tolerujete tu i jiné druhy :p:p:p
Znas to, pozde, ale prece! :-D a navic jinakost je dost exkluzivni vec :-D at uz je v cemkoli ;-)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom