Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Dálkoměry

Mezi 50. a 60. rokem se většině lidí kazí zrak o cca 1 dioptrii za 2-3 roky (???ztráta pružnosti???). Po 60ce by se to mělo zastavit. Tzn. operace by byla na velmi krátkou dobu, pokud by měla opravdu efektivně napravit zrak a umožnit čtení bez brýlí. Takže alespoň mě očařka doporučila smířit se a řešit pouze brýlemi, dokud se to neusadí.
Čočky by asi šly, ale musel by se to člověk naučit. A když do 50ti brýle nenosíš a potom máš trable jen na blízko (čtení, PC...), tak se to asi nevyplatí učit. Aspoň já jsem si to takhle vyřešil.

A abych to řešil ve finále jen kvůli golfovým hodinkám, když mám jinou alternativu??? To určitě ne.

Možná dobrá zpráva - pokud nosíš brýle na krátlkozrakost, tak je určitá pravděpodobnost, že bys na tom kolem 50ky mohl "vydělat"... Prostě fyzika.
Mám to úplně stejně, na blízku brýle 1 dioptrie, a do dálky vidím padat míč "do rafu" ;-), jinak je to asi jedno. Dioptrie přes dálkoměr nějak zatím nepociťuji.
 
Zkusil jsem ale je treba mit spravny merak a ten muj v seznamu neni
 
Zkusil jsem ale je treba mit spravny merak a ten muj v seznamu neni
Psal jsi, že sis koupil Bushnell V4 Tour.
Pro ten to je.
 
Psal jsi, že sis koupil Bushnell V4 Tour.
Pro ten to je.
ano ale ten v seznamu neni :)
zkousel jsem i jejich aplikaci pres web:https://bushnell.igolf.com/#register

1582315073114.png
 
ups... asi jsem stahnul tu druhou aplikaci :)

mas pravdu je tam
Právě jsem ti to chtěl napsat, že to musí být aplikace Bushnell Golf LASER ;)
Také jsem napoprvé stáhnul tu „špatnou”
 
pouzivas tu aplikaci bezne? Podle poctu hrist mam strach aby tam nechybelo moc hrist evropskych
Já se o ní dozvěděl před cca měsícem, takže ještě nebyl čas vyzkoušet.
Ale vzhledem k tomu, že moje domovská devítka tam je, tak bych se neobával nějaké výrazné absence evropských hřišť. Tak snad to bude použitelné.
 
Tak jsem vyzkousel tu aplikaci. Jednoducha, pekne zobrazeni ... ale nevim jak zadat ci driver zasahl fairway a pak u 9 to nabizi 18 jamek ....
Já to plánuji používat jen jako birdie kartu, zejména na hřišti, kde nelze pořídit papírová.
 
Tak jsem vyzkousel tu aplikaci. Jednoducha, pekne zobrazeni ... ale nevim jak zadat ci driver zasahl fairway a pak u 9 to nabizi 18 jamek ....
Tak Ježíšek donesl Bushnell...používáš prosím tu appku a jde zadávat fairway hit? Používám Golfshot, ale klidně bych přešel na tuto, ale nevidím tam například ty fairway hits. Díky za info...
 
Nenasel jsem zaznamenavani shotu na fairwaye a navic , tam porad meli chybu ve dvou hristich, ktere jsem hraval (ted jsem se dival a uz to maji opravene). Tak jsem to jen zkusil a opustil :)
Díky, vyzkouším tedy taky a pak zřejmě opustím :) Golfshot už chce ročně poměrně dost...
 
Právě mi dorazil na testování dálkoměr Garmin Z82, který kombinuje klasický laser s mapovými podklady a GPS. Během následujících dnů s nim budu blbnout a udělám nějakou minirecenzi. Kdyby vás k tomu cokoli zajímalo, dejte mi vědět, ať to pořádně odzkouším...

581FB562-2DC8-4DE4-BAB0-1FBDAFA26817.jpeg
221E822D-EE0B-4FEF-90D0-91CC4A30248D.jpeg
 
Právě mi dorazil na testování dálkoměr Garmin Z82, který kombinuje klasický laser s mapovými podklady a GPS. Během následujících dnů s nim budu blbnout a udělám nějakou minirecenzi. Kdyby vás k tomu cokoli zajímalo, dejte mi vědět, ať to pořádně odzkouším...

Zobrazit přílohu 16093Zobrazit přílohu 16094
Tak pokud se zadaří, tak otestuj, jak (a zda vůbec) měří v dešti a slabé mlze (takový ten ranní opar).
 
Mě by zajímalo, jestli je provázaná baterka na GPS a dálkoměr. Resp. když se vymlátí GPS, jestli dál fánguje dálkoměr, nebo je to jako celek. Případně jestli a jak lze pohodlně GPS vypnout (případně jestli je vypnuté GPS z venčí nějak viditelné). A pak, taková drobnost, koukám na ten pytlík... jak pohodlně se to z toho za provozu vyndavá a zase vrací do něj...
 
Jak je na turnajich s dalkomery co mají slope adjustment? Stačí když je ten mód vypnutý, nebo musí být VIDITELNĚ vypnutý, tedy jako to má ten inesis či Bushnelly apod?
 
Mam uz tretim rokem merak bushnel v4 jolt. Vloni mi ale v sezone najednou zacal blbnout.
Z niceho nic me zacal ukazovat jina cisla, o 10 az 20 metru jina - mensi cisla nez ve skutecnosti. Po prepnuti na yardy ukazoval i mensi cisla v yardech.
Spravilo se to az po vymene baterie. jde ale o to, ze puvodni baterie tam byla pouze asi jen 2 mesice, asi byla nejak vadna ci co.
Nekdo podobnou zkusenost? Cekal bych ze bude na jednu baterii merit dokud nezhasne.
Na bushnel jinak nedam dopustit. To zavibrovani pri zmereni vzdalenosti je cool.
 
Mam uz tretim rokem merak bushnel v4 jolt. Vloni mi ale v sezone najednou zacal blbnout.
Z niceho nic me zacal ukazovat jina cisla, o 10 az 20 metru jina - mensi cisla nez ve skutecnosti. Po prepnuti na yardy ukazoval i mensi cisla v yardech.
Spravilo se to az po vymene baterie. jde ale o to, ze puvodni baterie tam byla pouze asi jen 2 mesice, asi byla nejak vadna ci co.
Nekdo podobnou zkusenost? Cekal bych ze bude na jednu baterii merit dokud nezhasne.
Na bushnel jinak nedam dopustit. To zavibrovani pri zmereni vzdalenosti je cool.
Mě Bushnell „zhasnul” uprostřed kola i když pořád ukazatel baterie byl na „full” 😡
Jsa poučen o té doby mám bagu vždy náhradní baterii.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom