Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Dálkoměry

Jak chceš.
Rád nabídku využiju, když se nám povede nějak sladit kalendář a buď se potkáme na předání nebo si zahrajeme spolu...
 
Tak dnes poprvé s laserem na hřišti.
Můžu celkem zodpovědně prohlásit, že pro člověka s třesoucíma se rukama je laser bez stabilizace naprosto k ničemu. Pokud se sám neumí zamknout na vlajku a signalizovat to.
Při měření vlajky jsem byl úspěšnej tak jednou z pěti pokusů.
Při měření překážek ok.
Při téhle úspěšnosti měření se z toho stává opruz.
Takže už vím, co nepotřebuju.
Mě se líbí "vychytávka" na Černém Mostě, kde mají na koncích tyčí s vlajkou "odrazné hranoly" a měření laserem je absolutně bez problémů. Nějak jsem to nesledoval, ale nevím, zda to mají i někde jinde.
 
Rád nabídku využiju, když se nám povede nějak sladit kalendář a buď se potkáme na předání nebo si zahrajeme spolu...
Do Lípy nebo na Kotlinu se letos už asi nechystáš?
 
Do Lípy nebo na Kotlinu se letos už asi nechystáš?
Do lípy určitě ne, kotlinu bych rád. Ale nevím jak to vyjde.
 
Do lípy určitě ne, kotlinu bych rád. Ale nevím jak to vyjde.
Vracíme se 21.9. nad ránem. Kotlinu můžu po,ut,ct nejdřív tak v 16:30, pa většinou celý den, víkendy většinou taky. Když tak dál do zprávy, ať to tu neplevelíme.
 
Tak dnes poprvé s laserem na hřišti.
Můžu celkem zodpovědně prohlásit, že pro člověka s třesoucíma se rukama je laser bez stabilizace naprosto k ničemu. Pokud se sám neumí zamknout na vlajku a signalizovat to.
Při měření vlajky jsem byl úspěšnej tak jednou z pěti pokusů.
Při měření překážek ok.
Při téhle úspěšnosti měření se z toho stává opruz.
Takže už vím, co nepotřebuju.
Myslim, ze jsi spravne necetl kecy kolem mericu. Bylo nekolikrat napsano, ze treba bushnell s jejich technologie Jolt je najiti vlajky bezproblemove na rozdil jen od merice bez....
Kdyz jsem si zkousel pujcit merice od spoluhracu, tak skutecne jsem nebyl schopen bez teto technologie nebo stabilizace od Nikomu zamerit vlajku :)
 
Myslim, ze jsi spravne necetl kecy kolem mericu. Bylo nekolikrat napsano, ze treba bushnell s jejich technologie Jolt je najiti vlajky bezproblemove na rozdil jen od merice bez....
Kdyz jsem si zkousel pujcit merice od spoluhracu, tak skutecne jsem nebyl schopen bez teto technologie nebo stabilizace od Nikomu zamerit vlajku :)
Já bych je četl, ale kde? V tomhle vlákně se nikdo nerozepsal.
Někdo tu Buschnell zmínil že ho má (možná ty) A je sppkojenej. To je asi tak všechno, co tu vidím..
 
Mě se líbí "vychytávka" na Černém Mostě, kde mají na koncích tyčí s vlajkou "odrazné hranoly" a měření laserem je absolutně bez problémů. Nějak jsem to nesledoval, ale nevím, zda to mají i někde jinde.
Aha, tak k tomu to je... Já dumal k čemu tam ty sklíčka jsou :D
 
Máte někdo kvalitní laser s optickou stabilizací? Případně jaký?

2 roky už mi úspěšně slouží toto:

TONOR 650 Yards Laser Golf Range Finder for Hunting,White

za cenu cca 2800 Kč funguje naprosto dokonale, stejně jako srovnatelné levné nikony, ale chtěl bych upgrade na laser s optickou stabilizací

napadá mě něco jako je tento :
Bushnell Tour v3 Laser Rangefinder
 
Máte někdo kvalitní laser s optickou stabilizací? Případně jaký?

2 roky už mi úspěšně slouží toto:

TONOR 650 Yards Laser Golf Range Finder for Hunting,White

za cenu cca 2800 Kč funguje naprosto dokonale, stejně jako srovnatelné levné nikony, ale chtěl bych upgrade na laser s optickou stabilizací

napadá mě něco jako je tento :
Bushnell Tour v3 Laser Rangefinder
Mám Bushnell V4 Tour, ale optickou stabilizaci nemá (stejně jako ji nemá model V3).
K bezproblémovému zaměření vlajky používá technologii Pinseeker a JOLT.
Funguje to spolehlivě i při třesu rukou ;)
 
To vypadá moc dobre! Cena super, barva parádní! Hele, jak to tedy funguje, umí zakotvit vlajku, nebo ne? Z popisu mi to tam není úplně jasné
Umí :). Myslím, že to vysílá sadu laserových impulsů po určitou dobu a optimalizuje naměřenou vzdálenost - máš při tom měření jezdit přes měřený objekt :D
 
Tak doufám, že spokojenost s NX7 Pro zatím nevyprchala, dneska jsem ho objednal :)
 
Tak doufám, že spokojenost s NX7 Pro zatím nevyprchala, dneska jsem ho objednal :)
Objednal jsi ten za 7t nebo ve slevě za 5t ? Nějak v nich nevidím rozdíl..
 
Objednal jsi ten za 7t nebo ve slevě za 5t ? Nějak v nich nevidím rozdíl..

NX7 Pro verzi za 5.090 Kč a doručení v pátek, ale po objednávce už take vidím, že stejný odkaz ukazuje 7.172 Kč a doručení až v pondělí. Takže asi to bude nějaká dynamická cena. Vidím tam ještě set NX7 Pro s baterkou za 5.120.
 
Jj, cena jim tam skace :D. Ja to trefil tak nejak uprostred :rolleyes:
Spokojenost zatim trva, vzdy zmerim na co koukam, podle vysledku ran i docela presne :)
 
NX7 Pro verzi za 5.090 Kč a doručení v pátek, ale po objednávce už take vidím, že stejný odkaz ukazuje 7.172 Kč a doručení až v pondělí. Takže asi to bude nějaká dynamická cena. Vidím tam ještě set NX7 Pro s baterkou za 5.120.
Oni tam ten produkt mají 2x. Z toho dražšího vede odkaz na ten levnější:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom