Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours D+D Real Czech Masters 2019 - Albatros

Chystám se, jako obvykle, se synátorem na finálovou neděli. Dopoledne nějaký zajímavý flajt a odpoledne s finálovým.
Odpoledne synátor tráví u východu z 18. a „zdraví se s dohravšími hráči”. Nevím, jak to dělá, ale vloni měl plné kapsy „provéček” :D
 
Tak Matuš zatím začal moc pěkně, snad to udrží i na zbytku jamek...
 
Chystám se, jako obvykle, se synátorem na finálovou neděli. Dopoledne nějaký zajímavý flajt a odpoledne s finálovým.
Odpoledne synátor tráví u východu z 18. a „zdraví se s dohravšími hráči”. Nevím, jak to dělá, ale vloni měl plné kapsy „provéček” :D

Hehe, dobry tip, jak sehnat micky :) btw zdravi hraci? Asi podle toho, jak zahraji?

Jinak dotaz k ostatnim kdo jsou na miste, je hodne navstevniku na hristi?
 
... btw zdravi hraci? Asi podle toho, jak zahraji?
Je tam těch dětí vždycky hodně a hráči zdraví, jsou to profíci ;)
 
Tak škoda, holt zas bude víkend bez československé účasti :(. Příští rok se @JanKostalCZE nesmí flákat na ProAm a musí těch 6 birdie jít zahrát bez bogie na ostro :D
Molinari se teda sakra rozjel :oops:. A Pietersovi to hřiště evidentně svědčí :oops::cool:
 
Tak škoda, holt zas bude víkend bez československé účasti :(. Příští rok se @JanKostalCZE nesmí flákat na ProAm a musí těch 6 birdie jít zahrát bez bogie na ostro :D
Molinari se teda sakra rozjel :oops:. A Pietersovi to hřiště evidentně svědčí :oops::cool:
kdyz mi zaplatis kartu, tak tech 6 birdie dam, slibuju!!
 
Škoda, že nemá jednu kartu ČGF a není kvalifikační turnaj pro nej amatéry .​
castecne ano, tradici je, ze kartu ziska vitez mezinarodniho mistrovstvi na rany
 
To je proste pech. Co chcete vic, svetova akce doma, teoreticky se muzete pripravit, ze znate hriste jak sve boty... a ani jeden z ceskych pro se nedostane pres cut. :(( to se nase spicka moc nepredvedla.
 
Škoda, že nemá jednu kartu ČGF a není kvalifikační turnaj pro nej amatéry .​
ČGF od promotéra dostává hrací karty. Takže asi tak ...
 
A ty rozdá, podle žebříčku?, momentální formy?, strejda? Ano , když je dostali , je jen na nich, komu to dají. Stačilo by, nejlepší z PRO-Am , který není nominovaný do národní skupiny , ji doplnil.
Nestačila ti odpověď od @JanKostalCZE ?
Ach jo 😤

Nikdo ti nebrání se aktivně zapojit do práce ČGF a dostat se do vedení (či přímo kandidovat na prezidenta ČGF) a vše změnit k obrazu „ideálního světa”.
 
Když mi to nestačilo, tak mi vysvětlete, proč nám ta Evropa tak utekla? Dokonce i Finsko, kde určitě nemají delší golfový rok. Jenom aby po vzoru Obrodu Lajna , nebyl obdobný seriál ( Drive nebo Šlajz). Doporučuji zkouknout zpovědi našich golfistů, možná tam taky najdete odpověď , proč alespoň jeden nepostoupil.
 
Když mi to nestačilo, tak mi vysvětlete, proč nám ta Evropa tak utekla? Dokonce i Finsko, kde určitě nemají delší golfový rok. Jenom aby po vzoru Obrodu Lajna , nebyl obdobný seriál ( Drive nebo Šlajz). Doporučuji zkouknout zpovědi našich golfistů, možná tam taky najdete odpověď , proč alespoň jeden nepostoupil.
Jak utekla? My jsme někdy byli na podobné úrovni?
 
Jak utekla? My jsme někdy byli na podobné úrovni
Docela dobrý článek o sportu ve skandinávii, o golfu nevím tolik, co o hokeji, jen budu stále omílat , chybí tady sport mládeže rozpočtem a ne byznysem!!
Ach jo 😤
Ano číst umím,”koupíš mi kartu “ 6 berdíků dam.
 
Docela dobrý článek o sportu ve skandinávii, o golfu nevím tolik, co o hokeji, jen budu stále omílat , chybí tady sport mládeže rozpočtem a ne byznysem!!

No pokud správně čtu ta písmena, co pan Halada píše, tak Skandinávie má oproti ČR náskok cca 25 let. Respektive oni byli tam kde sme teď my už v roce 1995. Tím bych asi tu diskuzi uzavřel a můžeme se k ní vrátit kolem roku 2030 - 2040...
 
Tak jak dneska na Albiku to borci vali? Jste tam nekdo?
 
Další vrchol sezóny za námi. Jsem hodně zvědavý na dozvuky, a komentáře. Například jsem zvědav na komentář Dědka, představitelů čgf atd. Moc jsem nenarazil zatím na rozbory a rozhovory s československými hráči, proč se jim nezadařilo... v jiných sportech se to rozbory hemží, tady nějak nic.

Tak když někdo někde něco objevíte, please, pastněte sem i nám ostatním.
 
Současní čeští hráči nikdy nepřekročí svůj stín. Je to pořád těšení se, pak doufání a nakonec stop v cutu. Je to hodně i o hlavě a tam to bohužel není. Musí přijít nová vlna, líbil se mi Bareš.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom