Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours D+D Real Czech Masters 2017 - Albatross

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Oficiální vlákno k této vrcholné české akci: vše co s ním souvisí sem.

Pár zajímavostí z ofiko webu:
http://www.czechmasters.cz/
  • Turnaj bude probíhat ve dnech 31.8. – 3.9.2017 na hřišti Albatross Golf Resort u Prahy.
  • Fotografovat a natáčet smí při turnaji jen předem akreditovaní pracovníci médií.
  • Podrobný program tu: http://www.czechmasters.cz/program-turnajoveho-tydne/
  • Vstupenka na celé 4 dny: 400 Kč, zdarma vstup pro děti do 15 let, ZTP a seniory. Vstup zdarma platí také pro všechny majitele členských karet České golfové federace, majitele jakékoli platební karty Raiffeisenbank, po předložení klíče od vozu Škoda (v tomto případě platí pro 1+1 dospělého), dále držitele karty GOPASS, klienty Tipsportu, kteří ukáží tiket v mobilu nebo z pobočky se sázkou na turnaj vsazený alespoň za 50 Kč a zdarma mají vstup také držitelé zaměstnanecké karty Plzeňského Prazdroje.
Tak jak to dopadne, kdo tam dobrovolničí, kdo zajistí zpravodajství z akce? :)
 
Ja jsem celou sobotu na fittingu jenom :)
 
Btw. z programu a upoutávek:

  • Putt o 100 tisíc Kč – soutěž Raiffeisenbank, kvalifikace bude probíhat od čtvrtka do nedělního poledne v turnajové vesničce, finále se uskuteční v neděli okamžitě po dohrání poslední jamky a těsně před slavnostním ceremoniálem. Každý finalista bude mít jeden putt z určeného místa, kdo první putt promění, získá 100 tisíc Kč. Finále se bude konat v neděli 3. září na 18. greenu po 17. hodině.
  • Nespresso Coffee Point – káva pro každého diváka zdarma.
  • Médiem, které bude informovat diváky, je opět Rádio Czech Masters na frekvenci 91,6. Rozhlasové přístroje dostanete ZDARMA u vstupu díky generálnímu partnerovi turnaje RAIFFEISENBANK. Získáte přesné informace, co se právě děje na všech jamkách, kam se jít podívat a jaké akce se v průběhu dne chystají.
:)
 
Jezdím jako divák na Czech Masters a dámskou LET pravidelně. Vata okolo mě nezajímá, chci naživo vidět televizní hvězdy. Proto bych ráda na Albatross zavítala buď ve čt nebo pá, aby v sítu cutu zůstaly alespoň nějaké... Ráda podpořím i české hráče, sympatičtí výkony i vystupováním jsou mi F. Mrůzek a J. Cafourek.
 
Ja jsem celou sobotu na fittingu jenom :)

Ahoj, vybrali jsme si prave sobotu jako celodenni akci :)
Takze te urcite prijdeme podporit, prinesu i nejake dobroty od rautoveho stolu, to je jasny Jendo, spolehni se :)
Obcerstvovacka prece k hezkemu golfu patri.
Fitovacku mame pres kluky z golfprofi objednanou, tesim se na nove kousky co tam budou predstavovat, ten turnaj a vubec cely den si chceme patricne užít.
 
Já pojedu asi někdy o víkendu,dřív nemůžu,což mě mrzí.
 
Já stíhám jen neděli :cool:
Čtvrtek, pátek mám odpolední, v sobotu mistrák Znojma na Mnichu, tak vyrazím brzy ráno v neděli ;)
 
Ve středu jsem měl možnost si zahrát odpolední Pro-Am . Šli jsme s Portugalcem Santosem http://www.europeantour.com/europeantour/players/playerid=31872/index.html
a největší nadějí českého golfu Maxem Jelínkem http://www.golfchannel.cz/rubriky/z...i/rozhovor-cesky-talent-na-pga-tour_6836.html
Bylo úžasné sledovat chování a přístup ke hře obou . Nebojím se říct, že jsem šel s dvěma profesionály.Trošku moje sebevědomí dostalo na frak, když 12 letý kluk hrál stejně dlouhé rány a stejné hole jako já. Jeho taťka mě ale uklidnil, že příští rok už bude hrát na stejné vzdálenosti o dvě hole míň.:(
Naopak mě trošku polechtalo, že i opravdový profi. ocenil pár stařikových ran. ( prostě někdy i slepé kuře najde zrnko) :) Nebyl problém konzultovat strategii a dostat pár typů, jak hrát o kousek lépe. Ta nejcenější byla " Hraj pro zábavu."
Hřiště a servis ve skvělé kondici . Greeny na rychlosti kousek nad 11 " . Škoda jen, že tady není víc hřišť v podobné kondici po celou sezonu a ne jen na týden v roce. Myslím, že by to pro kvalitu našich nejlepších hráčů byl velký přínos. Je to něco podobného jako když běžně jezdíte ve škodovce a potom vám dají na testování Subaru WRX STI.:p
Když někdo v budoucnu bude mít tu příležitost, tak neváhejte..:)
Pro -Am 30.08 Albatross.jpg
 
Upraveno:
Nádhera! Co tě to stálo? A pokud tebe nic tak co to stálo pokud bych si takhle chtěl zahrát?
 
Nádhera! Co tě to stálo? A pokud tebe nic tak co to stálo pokud bych si takhle chtěl zahrát?
Čus zvíře, kámoš byl taky, flajtik byl 100% do kilečka :)
Někdo v pondělí na turnaj po Czech Masters ?
 
Na vojně mě učili " Voják se stará, voják má." :D
Vojak se postaral i o druhe, ale tem to nevyslo :( :( :(
 
Jdeme na to ? Pocasi super !!!!
:)
 

Přílohy

  • IMG_0737.JPG
    IMG_0737.JPG
    86 KB · Zobrazení: 334
Ten vlevo je majitel toho honma/lindberg shopu v dlouhe?
 
Tak jaké máte z akce dojmy?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom