Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours D+D Real Czech Masters 2017 - Albatross

Vcera, kdyz jsem bezel z prace kolem drivingu v Libni, bylo tam naskladanych 15 deti na treninku. Snad jsem se v te rychlosti neprepocital:).
Myslim, ze zakladna od hrajicich rodicu tu je. Sam to vidim na synovcich, ktere muj bracha/jejich otec braval na driving, kdyz tam jel. Nejdriv je soupnul do hospody, pak jim koupil putter aby spolu neco delali a ted jeden z nich uz druhy rok chodi do klubu.
Myslim, ze to bude vzdy od rodicu, kteri jiz hraji. Rad bych se mylil, treba akce se skolou ma golf pomuze.

Já mám několik rodičů za členy, kteří začali hrát právě díky tomu, že jejich dítě to zkusilo ve škole a začalo chodit na dětské tréninky...
 
Tak to se v tom pripade rad, ze se mylim.
 
Vcera, kdyz jsem bezel z prace kolem drivingu v Libni, bylo tam naskladanych 15 deti na treninku. Snad jsem se v te rychlosti neprepocital:).
Myslim, ze zakladna od hrajicich rodicu tu je. Sam to vidim na synovcich, ktere muj bracha/jejich otec braval na driving, kdyz tam jel. Nejdriv je soupnul do hospody, pak jim koupil putter aby spolu neco delali a ted jeden z nich uz druhy rok chodi do klubu.
Myslim, ze to bude vzdy od rodicu, kteri jiz hraji. Rad bych se mylil, treba akce se skolou ma golf pomuze.
Já bych řekla, že když se rozhlédnu po dětech u nás na tréninku, je jich tam spíše většina od rodičů, co golf nehrají.
 
Já bych řekla, že když se rozhlédnu po dětech u nás na tréninku, je jich tam spíše většina od rodičů, co golf nehrají.

Ideální příležitost pro klub. Já to měl na tréninkách taky a po kouskách jsem je lanařil a už hrají celé rodiny...
 
Ideální příležitost pro klub. Já to měl na tréninkách taky a po kouskách jsem je lanařil a už hrají celé rodiny...
Ti, co tam zůstávají a čekají na dítko u kávy, jsou myslím jak personálem, tak ostatními členy lehce masírováni a lanařeni:D
 
Z jiného soudku, pro ty, co jste tam byli, fakt by mě to zajímalo, dokážete krátkými odrážkami dát pro vás subjektivní plusy a minusy dané akce, co se vám zdálo a co ne? Pro vás konkrétně? Může to být vzdálenost, cena, hra, počasí... Prostě, plus a minus, subjektivní úhel, případně proč?
 
Z jiného soudku, pro ty, co jste tam byli, fakt by mě to zajímalo, dokážete krátkými odrážkami dát pro vás subjektivní plusy a minusy dané akce, co se vám zdálo a co ne? Pro vás konkrétně? Může to být vzdálenost, cena, hra, počasí... Prostě, plus a minus, subjektivní úhel, případně proč?

+ Jan Košťál v sobotu na fitovačce v krásném červeném nepromoku
+ parkování 300 metrů od hlavního vstupu
+ v sobotu malinko lidí
+ různé soutěže a akce v golf vesničce ( patování za balonky, ZDARMA den lyžování ve Špindlu atd )
+ skákací hrad u vstupu
+ perfektně vybavený VIP hospitality (super výhled na 18. jamku - 5 metrů a dostatek výborné plzně)
+ možnost vidět fajn lidi na hřišti ( šli jsme s Westwoodem ) je to fakt bombarďák co nosí baťůžek vpředu :)
+ super akce pro celou rodinku a velmi příjemná společnost !!! ( oni vědí )
+ hřiště tak já má být, krásný golf
+ greeny jak sklo
+ videt i že mistr tesař se může utnout, že to zdaleka nejsou stroje

- počasí ( sobota foukalo a bylo na lehkou bundu )
- aktuální neinformovanost o tom, jak si daný flajtík vede ( s cedulema chodili asi jen s TOP 20 ? )


Pro mě to splnilo vše co jsem očekával. Za 45 minut jsme byli tam a za 45 minut pak večer doma se spoustou zážitků.
Ano, je pravda, že jsem hodně ovlivněn i tím, že jsme to hřiště šli včera s turnajem v 10.00 přesně tak, jak zůstalo po finálovém kole.
Myslím, že jsem nezažil tak těžké navrtání, prostě byl to "příjemnej golfovej masakr".
6 hodin jsem si nechal říkat "Lee" :D:D:D:D:D:D:D:D:D
 
Z jiného soudku, pro ty, co jste tam byli, fakt by mě to zajímalo, dokážete krátkými odrážkami dát pro vás subjektivní plusy a minusy dané akce, co se vám zdálo a co ne? Pro vás konkrétně? Může to být vzdálenost, cena, hra, počasí... Prostě, plus a minus, subjektivní úhel, případně proč?
+ vstup zdarma golfisty, škodovkáře...
+ turnajová vesnička s možností nakoupit golfové produkty
+ hřiště ve špičkové kondici, kdy dokáže potrápit i profíky
+ kompaktnost areálu
+ parkování zdarma kousek od hřiště
+ zdarma deštník / pláštěnka, což se letos hodilo
+ soutěže pro děti
+ zajímavá soutěž beat the pro na 16.jamce

- víc toalet i v dolní části hřiště
- občerstvení mi kromě hranolek přišlo dražší, uvítal bych i něco menšího za míň
 
+ parking
+ vstup a káva zdarma :)
+ zajímavá jídla, nejen párek (měl jsme chobotnici)

- toalety po hřišti
- větší informovanost v průběhu hry na hřišti. I to rádio nebylo moc informační, aspoň mi to tak přišlo
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom