Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

CZervajZ WITB

CZervajZ

Člen fóra
Jméno
Jan
Klub
Black Bridge
Driver: mám rád les, ale zas né až tak moc, když hraju golf, aneb zatím nepotřebuji ...
Fairway: Callaway XR Speed #3 graphite ProjectX HZRDUS, regular
Irons: Callaway XR 4-PW; SW, steel, regular
Putter: Odyssey O-Works Black Jailbird Mini
Balls: Callaway chromesoft, warbird ... + Callaway co dalo hřiště
Bag: CALLAWAY X Series Blue standbag

Watch: Ticwatch Pro; apps: The Grint (ev. U-swing, Hole 19)
Gloves: Footjoy RainGrip & Footjoy GtExtreme
Shoes: Ecco
 
Upraveno:
Po roce a půl jsem došel k názoru, že už je čas a do bagu jsem doplnil driver 😇 :

Callaway Mavrik standard 10.5 (nastavitelný 9.5 - 12.5) Project X EvenFlow Riptide 60g graphite, Stiff
 
Po roce a půl jsem došel k názoru, že už je čas a do bagu jsem doplnil driver 😇 :

Callaway Mavrik standard 10.5 (nastavitelný 9.5 - 12.5) Project X EvenFlow Riptide 60g graphite, Stiff
Mam stejny uz 3/4 roku a velka spokojenost.
 
Mam stejny uz 3/4 roku a velka spokojenost.
Jelikož můj úplně první driver, tak se s tím dost peru, ale věřím, že ho za nějaký ten čas zkrotím 🤪😇

Zatím je to sranda v podobě střídání bananů jak prase, gagošů a tak 2 z 10 ran jsou, které udržují vidinu, že to za čas třeba i půjde 😁
 
Jelikož můj úplně první driver, tak se s tím dost peru, ale věřím, že ho za nějaký ten čas zkrotím 🤪😇

Zatím je to sranda v podobě střídání bananů jak prase, gagošů a tak 2 z 10 ran jsou, které udržují vidinu, že to za čas třeba i půjde 😁
Taky mi to trvalo nez se podaril zkrotit :), ale dej tomu mesic dva a bude to dobry. Me navic prodlouzil cca o 20-30 metru.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom