Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours Czech ladies challenge

Btw. kdo by se rád juknul na oficiální web, tak tady je krásně zapamatovatelná doména, kde to všechno najdete: https://www.axaclc.cz/ :-D

A tady je máme, naše krásky (z fotek na FB cgf)

35143713_2210496748977270_6767701520176644096_o.jpg


Kdo je pozná? :) @JanKostalCZE nebo někdo jiný? :)
 
Mě první, co napadlo, bylo, ze oceňuji, ze se nezalekly podmaceneho terénu a vzali si na foceni na trávník tu správnou sportovní obuv.

Druhé, co mě napadlo, jak by se hezky na to koukalo, kdyby holky hrály v těchto šatech. :)
 
V pátek šest jamek s Terezou Meleckou, na jedničce birdie, na dalších jamkách všechno GIR a útoky na birdie, parádní podívaná.. A já konečně vím jak na to, tak jsem to dnes zkusil, ale to je tak všechno..:):):)
 
Nechci zakladat nove vlakno, ale na Karlstejne letos bude na co se divat
9699429E-53E7-4B01-8D62-034223826644.png
 
Škoda, že to je týden po Czech Open na Albatrosu. Moc lidí asi 2 víkendy za sebou nedá :confused:
 
Třeba je to konečně donutí dát do bunkerů i nějakej písek:)!
 
Třeba je to konečně donutí dát do bunkerů i nějakej písek:)!
a vyhazet kameny...
 
a vyhazet kameny...
To jako, že za ty nekřesťanský peníze za fee nemají na Karlštejně písek v bankrech? o_O
Hrál jsem tam naposledy asi před šesti lety a to tam ještě nějaký byl.
Ale já stejně do bankrů nehraju :D:D:D
 
To jako, že za ty nekřesťanský peníze za fee nemají na Karlštejně písek v bankrech? o_O
Hrál jsem tam naposledy asi před šesti lety a to tam ještě nějaký byl.
Ale já stejně do bankrů nehraju :D:D:D

Písek mají, dokonce i se zásobou šutrů na drenáže. Rok a půl starý zážitek viz tu https://www.19jamka.cz/threads/karlstejn.910/post-17211 - ale prý se to moc nezměnilo. :) - nevím, nebyl jsem pak už. bohužel já bunkery navštěvuji často. Tak mě to docela štvalo. Tehdy.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom