Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Cvičná jamka mezi necvičnýma

Prosím @RazoR o jednoznačné vyjádření. Děkuju.
 
Prosím @RazoR o jednoznačné vyjádření. Děkuju.

7 - 2/5

During play of a hole, a player saw some balls from the adjoining practice range lying on the course and flicked one back to the range with his club. Is there a penalty under Rule 7-2?

A.
In some circumstances the hitting of a practice range ball back towards the range during the play of a hole would be a breach of Rule 7-2, but the casual flicking of a range ball, apparently only for the purpose of tidying up the course, is not a breach.
 
7 - 2/5
During play of a hole, a player saw some balls from the adjoining practice range lying on the course and flicked one back to the range with his club. Is there a penalty under Rule 7-2?
A.
In some circumstances the hitting of a practice range ball back towards the range during the play of a hole would be a breach of Rule 7-2, but the casual flicking of a range ball, apparently only for the purpose of tidying up the course, is not a breach.

Díky Martine, už jsem tohle rozhodnutí začal hledat :)...

Tzn. ledabylé plácnutí holí do range balonů za účelem "úklidu" hřiště je ok.
 
Díky Martine, už jsem tohle rozhodnutí začal hledat :)...

Tzn. ledabylé plácnutí holí do range balonů za účelem "úklidu" hřiště je ok.
Děkuji. ( a teď se hádej, jestli rozhodčí bude tvrdit, že takové ledabylé plácnutí je můj normální úder, dyť mě přece zná...:D. takže radši od teď už vždy budu náhodně nalezené drivingov míče kdekoliv sbírat a na driving je házet nebo nosit). Howgh.
 
Děkuji. ( a teď se hádej, jestli rozhodčí bude tvrdit, že takové ledabylé plácnutí je můj normální úder, dyť mě přece zná...:D. takže radši od teď už vždy budu náhodně nalezené drivingov míče kdekoliv sbírat a na driving je házet nebo nosit). Howgh.
Já myslím, že je to nejjistější. Než se pak s rozhodčím s pravidly v ruce dohadovat jestli to bylo "ledabylé plácnutí" nebo "řádně odehraný balon".
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom