Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Čtete místní pravidla?

Čtete místní pravidla?

  • Ne, zbytečnost

    Hlasy: 0 0,0%
  • Co jsou místní pravidla?

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    25

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Místní pravidla jsou taková nástavba golfových pravidel, nenahrazují, ale doplňují. Každý by si je měl před vstupem na hřiště přečíst. Btw. dokonce i existují místní pravidla pro jednotlivé turnaje. Co v místních pravidlech najdeme? Umístění drop zón, zvláštní postupy, info o tempu, jak s elektrickými dráty atd. Zpravidla je najdeme u skore karty, na recepci, na nástěnce, nebo u první jamky, na webu.

Jak jsme poctivý v četbě Místních pravidel?
 
To je super, ze vsichni cteme mistni pravidla. Vysledky ankety hovori jasne! :)
 
přiznám se, ze poctivě je čtu v méně než polovině. Většinou až když něco nečekaného řešíme. Ať tu nejsou jen ti poctivci 🙈
 
Ano vždy, když jdu na hřiště, kde jsem nebyl, večer před hrou na netu a zároveň si projdu birdie kartu, popř videa.
 
Ano vždy, když jdu na hřiště, kde jsem nebyl, večer před hrou na netu a zároveň si projdu birdie kartu, popř videa.

Nemáš náhodou databázi VHS s historickými reáliemi a záznamy nižších mistrovských soutěží, které se na daném hřišti hrály? Abys načerpal ve 2 ráno tu atmosféru a předvedl zničující soket vlevo do křoví hned na prvnim tee?
 
Nemáš náhodou databázi VHS s historickými reáliemi a záznamy nižších mistrovských soutěží, které se na daném hřišti hrály? Abys načerpal ve 2 ráno tu atmosféru a předvedl zničující soket vlevo do křoví hned na prvnim tee?
Nemám , ale vždy večer ladim hole, čistím , kontrolují stav všeho , co budu potřebovat ke hře , protože, kdo je připraven není překvapen.
VHS má určitě , ten, kdo se na to ptá. Mne stačí, když jde se mnou někdo místní , nebo šikovný a zkušený nemachr MARSHALL, který upozorní na místní záludnosti, popřípadě hned upozorní usměvavá nekyselá recepční, nebo to je někde jinak??
 
Nečtu. Přece se nenechám nas...t textem, kterej píše někdo jako @mkopcak ještě před první ránou (někam do lesa)...
Říkám si, jestli tuhle taktiku nezačnu aplikovat na driving před hrou. Proč se rozladit už na drivingu, když až do teetime (a někdy i o 1 ránu déle :) ) mohu mít pocit, že zrovna dnes budu hrát jako bůh :)
 
Říkám si, jestli tuhle taktiku nezačnu aplikovat na driving před hrou. Proč se rozladit už na drivingu, když až do teetime (a někdy i o 1 ránu déle :) ) mohu mít pocit, že zrovna dnes budu hrát jako bůh :)

Dělám to rak už pár let a funguje to spolehlivě. Frustrace se dostavuje až při hře:)
 
Říkám si, jestli tuhle taktiku nezačnu aplikovat na driving před hrou. Proč se rozladit už na drivingu, když až do teetime (a někdy i o 1 ránu déle :) ) mohu mít pocit, že zrovna dnes budu hrát jako bůh :)
Jo, tohle praktikuju taky pod záminkou, že bych si na drivingu mohl vyplejtvat obě dvě dobré rány.
Ale poslední dobou pochybuju, protože prvních pár jamek hraju dycky o dost hůř než zbytek. A dokud jsem hrál turnaje (Kde jsem před hrou šel na driving), vždycky (skoro) jsem tam hrál líp než mimo turnaj.
 
Jo, tohle praktikuju taky pod záminkou, že bych si na drivingu mohl vyplejtvat obě dvě dobré rány.
Ale poslední dobou pochybuju, protože prvních pár jamek hraju dycky o dost hůř než zbytek. A dokud jsem hrál turnaje (Kde jsem před hrou šel na driving), vždycky (skoro) jsem tam hrál líp než mimo turnaj.
Moje rec!
Kdyz to na drivingu jde, tak to beztak neni zaruka vubec niceho hned pote :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom