Crystal Golf Tour

27.1.2018
91
Hodnocení
84
18
32
Brno
www.crystalgolftour.com
Jméno
Jan Kulig
CRYSTAL GOLF TOUR
100 hřišť, 300 turnajů, 6 zemí, jednotná cena
https://www.crystalgolftour.com

Crystal Golf Tour Vám přináší jedinečnou možnost hrát turnaje za neopakovatelnou cenu, v atraktivních lokalitách a na více než 100 hřištích v 6 zemích Evropy. Všechna hřiště, která jsou součástí tour, budete hrát za jednotnou cenu greenfee. Dostanete porci golfových zážitků, poznáte nové golfisty a budete mít možnost zúčastnit se velkého dvoudenního finále s atraktivním programem, který jinde nenaleznete.
  • 100 hřišť, 300 turnajů, 6 zemí (CZ, SK, AT, DE, PL, HU)
  • Registrace za 990 CZK / 39 EUR
  • Jednotná cena za turnaj 850 CZK / 33 EUR / 140 PLN / 10200 HUF
  • Velké dvoudenní finále na konci sezóny
  • Atraktivní ceny
cgt.png

Upraveno moderátorem:
27.1.2018
91
Hodnocení
84
18
32
Brno
www.crystalgolftour.com
Jméno
Jan Kulig
Ahoj jamkaři,
posílám pár odkazů na finále naší Crystal Golf Tour, které proběhlo 12.-13.10.2018 na Ostravici. Hřiště bylo naprosto luxusně připravené, počasí vyšlo na jedničku, turnaj a celá tour se prostě podařila. Budu rád, když se příští rok přidá více jamkařů, projekt se nám osvědčil a budeme jej i nadále rozšiřovat, zlepšovat a dělat pro Vás golfisty.

Photogallery Day 1 12.10.2018 - https://bit.ly/2PIOAPO

Photogallery Day 2 13.10.2018 - https://bit.ly/2J73g8V

Poděkování&Acknowledgement - https://bit.ly/2yQRPgS

#shotfornico - https://bit.ly/2PPFktv

Těším se na příští sezónu!!!

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,210
Hodnocení
2,505
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Gratuluji k dokončenému prvnímu ročníku. To byl fofr, co? Dostavil se pocit dobře odvedené práce? :)

Bychom mohli přes zimu vymyslet, jak do toho ty Jamkaře nacpat v rámci nějaké ucelené skupiny. Mně by se to líbilo mít prapor Jamky v repre na Crystal Golf Tour. :)

27.1.2018
91
Hodnocení
84
18
32
Brno
www.crystalgolftour.com
Jméno
Jan Kulig
Gratuluji k dokončenému prvnímu ročníku. To byl fofr, co? Dostavil se pocit dobře odvedené práce? :)

Bychom mohli přes zimu vymyslet, jak do toho ty Jamkaře nacpat v rámci nějaké ucelené skupiny. Mně by se to líbilo mít prapor Jamky v repre na Crystal Golf Tour. :)
Fofr to byl, pocit dobre odvedene prace jsme meli hlavne na finale, protoze to byla proste jizda a dle slov lidi asi nejlepsi turnaj co kdy zazili :)

Majkle vymyslet se da cokoliv, ale verim ze golfova obec pochopila, ze to jdeme delat orpavdu jinak a jsme pro vsechny - ta castka za clenstvi neni nijak zavratna a za 1-2 turnaje to maji vsichni zpatky :)

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,210
Hodnocení
2,505
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Majkle vymyslet se da cokoliv, ale verim ze golfova obec pochopila, ze to jdeme delat orpavdu jinak a jsme pro vsechny - ta castka za clenstvi neni nijak zavratna a za 1-2 turnaje to maji vsichni zpatky :)
Neřekl jsem ani slovo o tom, že by se nemělo platit "členství". To že jste pro všechny bez rozdílu věku, pohlaví a výkonnosti je chvályhodné a hezky to zní, byť trochu ošoupané PR klišé, a nijak to nerozporuji - jsem si jist, že každý si výhodnost a užitečnost CGT jako "virtuálního klubu tak trochu jinak" vyhodnotí sám. To myslím pozitivně, aby nedošlo k mýlce, že se jedná o ironii.

Měl jsem spíše na mysli mít možnost v CGT týmů, jako například má WGT, tak, aby libovolná skupina mohla fungovat společně a mohla se jako celek identifikovat a například soutěžit s jinými skupinami pod vlaječkou CGT. Pokud ti to ale blízké není, nevadí. :)

27.1.2018
91
Hodnocení
84
18
32
Brno
www.crystalgolftour.com
Jméno
Jan Kulig
Neřekl jsem ani slovo o tom, že by se nemělo platit "členství". To že jste pro všechny bez rozdílu věku, pohlaví a výkonnosti je chvályhodné a hezky to zní, byť trochu ošoupané PR klišé, a nijak to nerozporuji - jsem si jist, že každý si výhodnost a užitečnost CGT jako "virtuálního klubu tak trochu jinak" vyhodnotí sám. To myslím pozitivně, aby nedošlo k mýlce, že se jedná o ironii.

Měl jsem spíše na mysli mít možnost v CGT týmů, jako například má WGT, tak, aby libovolná skupina mohla fungovat společně a mohla se jako celek identifikovat a například soutěžit s jinými skupinami pod vlaječkou CGT. Pokud ti to ale blízké není, ok. :)
To ja nemyslel, ze byste to nemeli platit :-D jen jsem konstatoval, ze model je nastaven tak, aby kazdy vedel ze proste hraje turnaje za dobre penize a nemusi tam cekat kvuli flasce vina :)

Slovo virtual je ale moc silne, nejsme virtual, jsme turnajove serie, nemame clenstvi v CGF, SKGA apod :-D - uz se nas na to par lidi ptalo, ale touhle cestu nikdy nepujdeme, nemelo by to zadny smysl, my chceme s kluby spolupracovat, ne jim brat hrace

Ta myslenka tymu neni spatna, vim ze letos vylozene par particek z ruznych klubu melo Crystal jako svoje "mistrovstvi" a porovnavali se mezi sebou...akorat to nechci moc kompikovat, takze se nad tim zamyslim, tak aby to bylo jednoduche a muzeme s tim spojit nejakou funny soutez :)