Crystal Golf Tour

27.1.2018
98
Hodnocení
88
18
32
Brno
www.crystalgolftour.com
Jméno
Jan Kulig
CRYSTAL GOLF TOUR
100 hřišť, 300 turnajů, 6 zemí, jednotná cena
https://www.crystalgolftour.com

Crystal Golf Tour Vám přináší jedinečnou možnost hrát turnaje za neopakovatelnou cenu, v atraktivních lokalitách a na více než 100 hřištích v 6 zemích Evropy. Všechna hřiště, která jsou součástí tour, budete hrát za jednotnou cenu greenfee. Dostanete porci golfových zážitků, poznáte nové golfisty a budete mít možnost zúčastnit se velkého dvoudenního finále s atraktivním programem, který jinde nenaleznete.
  • 100 hřišť, 300 turnajů, 6 zemí (CZ, SK, AT, DE, PL, HU)
  • Registrace za 990 CZK / 39 EUR
  • Jednotná cena za turnaj 850 CZK / 33 EUR / 140 PLN / 10200 HUF
  • Velké dvoudenní finále na konci sezóny
  • Atraktivní ceny
cgt.png

Upraveno moderátorem:
27.1.2018
98
Hodnocení
88
18
32
Brno
www.crystalgolftour.com
Jméno
Jan Kulig
Ahoj jamkaři,
posílám pár odkazů na finále naší Crystal Golf Tour, které proběhlo 12.-13.10.2018 na Ostravici. Hřiště bylo naprosto luxusně připravené, počasí vyšlo na jedničku, turnaj a celá tour se prostě podařila. Budu rád, když se příští rok přidá více jamkařů, projekt se nám osvědčil a budeme jej i nadále rozšiřovat, zlepšovat a dělat pro Vás golfisty.

Photogallery Day 1 12.10.2018 - https://bit.ly/2PIOAPO

Photogallery Day 2 13.10.2018 - https://bit.ly/2J73g8V

Poděkování&Acknowledgement - https://bit.ly/2yQRPgS

#shotfornico - https://bit.ly/2PPFktv

Těším se na příští sezónu!!!

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,232
Hodnocení
2,520
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Gratuluji k dokončenému prvnímu ročníku. To byl fofr, co? Dostavil se pocit dobře odvedené práce? :)

Bychom mohli přes zimu vymyslet, jak do toho ty Jamkaře nacpat v rámci nějaké ucelené skupiny. Mně by se to líbilo mít prapor Jamky v repre na Crystal Golf Tour. :)

27.1.2018
98
Hodnocení
88
18
32
Brno
www.crystalgolftour.com
Jméno
Jan Kulig
Gratuluji k dokončenému prvnímu ročníku. To byl fofr, co? Dostavil se pocit dobře odvedené práce? :)

Bychom mohli přes zimu vymyslet, jak do toho ty Jamkaře nacpat v rámci nějaké ucelené skupiny. Mně by se to líbilo mít prapor Jamky v repre na Crystal Golf Tour. :)
Fofr to byl, pocit dobre odvedene prace jsme meli hlavne na finale, protoze to byla proste jizda a dle slov lidi asi nejlepsi turnaj co kdy zazili :)

Majkle vymyslet se da cokoliv, ale verim ze golfova obec pochopila, ze to jdeme delat orpavdu jinak a jsme pro vsechny - ta castka za clenstvi neni nijak zavratna a za 1-2 turnaje to maji vsichni zpatky :)

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,232
Hodnocení
2,520
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Majkle vymyslet se da cokoliv, ale verim ze golfova obec pochopila, ze to jdeme delat orpavdu jinak a jsme pro vsechny - ta castka za clenstvi neni nijak zavratna a za 1-2 turnaje to maji vsichni zpatky :)
Neřekl jsem ani slovo o tom, že by se nemělo platit "členství". To že jste pro všechny bez rozdílu věku, pohlaví a výkonnosti je chvályhodné a hezky to zní, byť trochu ošoupané PR klišé, a nijak to nerozporuji - jsem si jist, že každý si výhodnost a užitečnost CGT jako "virtuálního klubu tak trochu jinak" vyhodnotí sám. To myslím pozitivně, aby nedošlo k mýlce, že se jedná o ironii.

Měl jsem spíše na mysli mít možnost v CGT týmů, jako například má WGT, tak, aby libovolná skupina mohla fungovat společně a mohla se jako celek identifikovat a například soutěžit s jinými skupinami pod vlaječkou CGT. Pokud ti to ale blízké není, nevadí. :)

27.1.2018
98
Hodnocení
88
18
32
Brno
www.crystalgolftour.com
Jméno
Jan Kulig
Neřekl jsem ani slovo o tom, že by se nemělo platit "členství". To že jste pro všechny bez rozdílu věku, pohlaví a výkonnosti je chvályhodné a hezky to zní, byť trochu ošoupané PR klišé, a nijak to nerozporuji - jsem si jist, že každý si výhodnost a užitečnost CGT jako "virtuálního klubu tak trochu jinak" vyhodnotí sám. To myslím pozitivně, aby nedošlo k mýlce, že se jedná o ironii.

Měl jsem spíše na mysli mít možnost v CGT týmů, jako například má WGT, tak, aby libovolná skupina mohla fungovat společně a mohla se jako celek identifikovat a například soutěžit s jinými skupinami pod vlaječkou CGT. Pokud ti to ale blízké není, ok. :)
To ja nemyslel, ze byste to nemeli platit :-D jen jsem konstatoval, ze model je nastaven tak, aby kazdy vedel ze proste hraje turnaje za dobre penize a nemusi tam cekat kvuli flasce vina :)

Slovo virtual je ale moc silne, nejsme virtual, jsme turnajove serie, nemame clenstvi v CGF, SKGA apod :-D - uz se nas na to par lidi ptalo, ale touhle cestu nikdy nepujdeme, nemelo by to zadny smysl, my chceme s kluby spolupracovat, ne jim brat hrace

Ta myslenka tymu neni spatna, vim ze letos vylozene par particek z ruznych klubu melo Crystal jako svoje "mistrovstvi" a porovnavali se mezi sebou...akorat to nechci moc kompikovat, takze se nad tim zamyslim, tak aby to bylo jednoduche a muzeme s tim spojit nejakou funny soutez :)

Pytlajs

Nováček
15.11.2017
16
Hodnocení
33
23
Karlovy Vary/Pardubice
Jméno
David Pytlík
Tohle to konečně skvělý nápad! Velmi děkujeme!
Přemýšlím, jestliže se vůbec vyplatí platit někde (20.000) roční fee za jedno hřiště....
Tohle je daleko větší zážitek hrát pokaždé jiné hřiště...
Navíc koukám super zorganizované co se týče datumu a umístění!
Doufám, že se vám bude nadále dařit a uvidíme se příští rok!

27.1.2018
98
Hodnocení
88
18
32
Brno
www.crystalgolftour.com
Jméno
Jan Kulig
Tohle to konečně skvělý nápad! Velmi děkujeme!
Přemýšlím, jestliže se vůbec vyplatí platit někde (20.000) roční fee za jedno hřiště....
Tohle je daleko větší zážitek hrát pokaždé jiné hřiště...
Navíc koukám super zorganizované co se týče datumu a umístění!
Doufám, že se vám bude nadále dařit a uvidíme se příští rok!
Davide dekujeme!!! Budu rad, kdyz se pridas pristi rok :) - necilime vubec na to, aby nekdo nekupoval rocni hraci fee, ty preference vsech hracu jsou ruzne - my jsme turnajova serie, nemuzes hrt jakekoli hriste kdykoliv, ale max 3x rocne atd...pristi rok je finale v Madarsku na Zala Springs :)

Pytlajs

Nováček
15.11.2017
16
Hodnocení
33
23
Karlovy Vary/Pardubice
Jméno
David Pytlík
Jasně tak já prostě jen konstatuji, že než platit fee na nějakém rozumném hřišti, kdy se nedostaneš pod 20.000 ( nějaká rozumná 18.tka kde se dá už hrát sportovní golf)
Třeba teďka jsem dva roky v Anglii a naprosto super věci tady fungují že stačí mít appku jako tee time nemusíš být vůbec nikde člen a stejně můžeš mít x nabídek každý den s výraznou slevou na fee kdy si prostě zahraješ kvalitní hřiště kolem 500.- je to třeba dva tee timy za den ano ale v ČR by jsi platil litr a víc.
Další věci je délka sezóny, platím zde nějakých 16.000 za členství (naprosto luxusní klub a kvalitně přípravné hřiště každý den. )
V ČR třeba cihelny kde.bych chtěl být tak dáš prostě přes 20 jako nic a sezóna 6 měsíců.
Loni jsme měli zavřené hřiště 4 dni za celý rok kdy napadlo 10cm.snehu... to je ten rozdíl proč je v ČR ten golf tak strašně drahý stále...

Vaše túra má opravdu smysl a je vidět, že nad tím někdo hodně přemýšlel kdo stejně jako my všichni miluje tento Sport!
Příští rok určitě budu hrát s vámi!
Již teď jsi můžu naplánovat program turnajů což je opravdu skvělé.
Budu velmi turnajově vytížen, takže nezbude nic víc než na trénink a turnaje, tréninková kola nebudou mojim parťákem pro příští rok :D