Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Crosscountry a další podzimní golf taškařice

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Cross Country pod různými názvy a různé další netradiční golfové turnaje gradují. Turnaje jednou, dvěma, třemi holemi, jiná odpaliště a greeny, atp. Hřiště už svůj TOP stav mají letos za sebou, ale pro tyhle veselice a uzavírky sezón jsou jak dělané. Chystáte se někam? Dejte tip. Hrajete rádi? Nebo se vám tyhle formáty her nelíbí? Co, kdy, kde? :)
 
Na podzim hraju spise texasy, bavi me hrat agresivni rany a utocit na tyc, obcas muzu hrat rany, ktere bych normalne nehral. Chtel bych si zahrat turnaj jednou holi nebo zkusit hickory golf :)
 
Na podzim hraju spise texasy, bavi me hrat agresivni rany a utocit na tyc, obcas muzu hrat rany, ktere bych normalne nehral. Chtel bych si zahrat turnaj jednou holi nebo zkusit hickory golf :)

Jojo, protože jinak hraješ konzervativní golf a na tyč vůbec neútočíš viď?
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Jojo, protože jinak hraješ konzervativní golf a na tyč vůbec neútočíš viď?
nene, ja hraju pred green a doufam v up&down :) :) :D :D
 
Mě se líbí nejvíce Texas Scramble. Pár turnajů jsme již s parťáky vyhráli.
 
Mě by lákala vyzkoušet nějaká forma netradiční hry v terénu třeba hra někde ve skalách, lese, obtížném terénu atd. existuje něco u nás?
 
Mě by lákala vyzkoušet nějaká forma netradiční hry v terénu třeba hra někde ve skalách, lese, obtížném terénu atd. existuje něco u nás?
hraje se rickovsky extrem. v orlickych horach po sjezdovkach. modrou nahoru a cernou dolu :)
 
hraje se rickovsky extrem. v orlickych horach po sjezdovkach. modrou nahoru a cernou dolu :)
tak to by mně zajímalo jak to vypadá v praxi, teda doufám že se hraje s lyžema na nohou :rolleyes::rolleyes: a btw já jezdím na snb, takže bych do toho asi stejně nešel....
 
texas scramble je opravdu super, protože se i průměrný golfista se slušným parťákem dokáže dostat na hranici paru :)

hrál jsem 3 x a pokaždé 1 nebo 2 rány pod par - na hřišti ve Slavkově slušnej výkon :)

slyšel jsem i o opačné variantě - zkoušeli v Těšeticích u Znojma - počítala se vždy ta horší rána z dvojice - turnaj se ale prý značně protáhl do pozdních večerních hodin :) lol
 
texas scramble je opravdu super, protože se i průměrný golfista se slušným parťákem dokáže dostat na hranici paru :)

hrál jsem 3 x a pokaždé 1 nebo 2 rány pod par - na hřišti ve Slavkově slušnej výkon :)

slyšel jsem i o opačné variantě - zkoušeli v Těšeticích u Znojma - počítala se vždy ta horší rána z dvojice - turnaj se ale prý značně protáhl do pozdních večerních hodin :) lol

Před lety jsem tu "zábavnou" variantu Texasu s výběrem horší rány hrál. Určitě nedoporučuji. Poměrně rychle to přestane bavit a začne být hra neúměrně zdlouhavá...
 
slyšel jsem i o opačné variantě - zkoušeli v Těšeticích u Znojma - počítala se vždy ta horší rána z dvojice - turnaj se ale prý značně protáhl do pozdních večerních hodin :) lol
Před lety jsem tu "zábavnou" variantu Texasu s výběrem horší rány hrál. Určitě nedoporučuji. Poměrně rychle to přestane bavit a začne být hra neúměrně zdlouhavá...

Funguje to ještě? To musí být značně pro otrlé, nedokážu si popravdě představit, že by mě bavilo takhle hrát víc, ne jednu ránu. Resp. záleží asi, jací hráči se sejdou. Pokud jsou všichni dobří, tak proč ne, ale vysoké hcp a tak si asi nezahrajou vůbec.
 
11.11 bude tuším na Zbraslavi cross country. Pokud tu budu a bude hratelno tak bych šel. Tenhle formát jsem nikdy nehrál.
 
Malinko jsem to na dnešek poladil!

CF3FD323-3CB6-4310-A5C6-597BD624DE2C.jpeg
34B721EB-53E2-4BDC-891E-7AD4AA455CC9.jpeg
9180AFB1-F390-4537-8180-650B29DD0147.jpeg
 
Kdyby se chtěl někdo vyloženě vytočit na konec sezóny, tak naše crosscountry je už vypsané na ČGF!

Slide1.jpeg
 
@mkopcak - já nevím, prostě normální hra v Hořehledech, nevidím to jako něco vyloženě rozdílného od mých běžných pozic. :)

Jinak všem doporučuju, crosscountry jsou fajn. :up: Pokud nebudete v Hořehledech, účastníte se někde pravidelně jinde? Máte nějakou vyloženě chuťovku?
 
Hrál jsem jen jednou. Bylo to na Ypsilonce, když jsem tam měl roční fee a bylo to fajn. Kdybych byl v klasickém klubu, tak bych se určitě rád zúčastňoval.
 
Letos připravuji pro členy GC Ostravice už čtvrtý ročník. Hrozně je to baví. Už víckrát jsem slyšel, že přitom objevili místa na hřišti, která za celá léta ještě nikdy nenavštívili. Předloňskou specialitou byly dva šestipary.
Pro ty, co hřiště znají, přikládám mapky z posledních dvou let.
 

Přílohy

  • Mapa_hřiště_GolfCross_2021.jpg
    Mapa_hřiště_GolfCross_2021.jpg
    148,2 KB · Zobrazení: 63
  • Mapa hřiště_2022.jpg
    Mapa hřiště_2022.jpg
    159,1 KB · Zobrazení: 63
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom