Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

CRIVIT míčky

Jelikož mi došla munice na tréninková kola, zkusil sem objednat dva tucty těchto míčků z Lidlu.
Na pohled se to tváří celkem "prémiově", používá je někdo aktuálně?
Snell aktuálně není v Evropě skladem, tak sem se vrátil zpět k Chromesoftu, ale když není den, je lepší mít v bagu i něco levnějšího.


20210806_120109.jpg
20210806_120118.jpg
 
@Seppper: Používám je na chatě na trénink - ale tyhlety https://www.lidl-shop.cz/p/crivit-golfove-micky-12-kusu/p100236881.

Ty máš asi tyhle, otázkou je, jestli se nějak liší vyjma barvy potisku? Obojí aktuálně na eshopu stejná cena, tzn. 399,-.


Btw. nepoužíval si (nebo neexperimentoval si) s Decathlonem? Ty jejich Inesis Tour 900?
 
Inesis tour 900 sem měl a stejně jako recenze na YouTube musím potvrdit, že jsou velmi příjemné na hraní, za tu cenu jsou ideální kompromis.
Jak na greenu tak okolo velmi dobré na pocit.
Zkus, litovat nebudeš.
 
Koupil jsem si tucet Inesis tour 900 a velká spokojenost. Měkký pocit, dobrá vzdálenost.
Porovnával jsem s ProV1 a ten nebyl minimálně dvakrát (což je cenový rozdíl) lepší...tedy alespoň pro mou hru 😉
 
Kdyby nekdo chtel tak aktualne maji na Lidl shopu 50% slevu na ty micky, koupil jsem 10 baleni tak snad nebudu litovat :)

 
Kdyby nekdo chtel tak aktualne maji na Lidl shopu 50% slevu na ty micky, koupil jsem 10 baleni tak snad nebudu litovat :)

Ha...dovolí max 10 balení v košíku. Tak jsem udělal 5 objednávek, dohromady 50 balení = 600 míčů. Tak schválně co dorazí:-D
Edit: Doufám, že za každou dopravu vybleju 200 Kč:-D
 
Upraveno:
Doufám, že jsem svý 4 balení objednal dřív než ty, jinak na mě asi nezbyde. o_O
 
Ha...dovolí max 10 balení v košíku. Tak jsem udělal 5 objednávek, dohromady 50 balení = 600 míčů. Tak schválně co dorazí:-D
Edit: Doufám, že za každou dopravu vybleju 200 Kč:-D
Doprava je za 69,- Kč, dobírka 29,- Kč (Parcelshop).
Objednal jsem Honzíkovi 4 balení, to by mu mohlo do konce roku stačit 🤭😂
 
Doprava je za 69,- Kč, dobírka 29,- Kč (Parcelshop).
Objednal jsem Honzíkovi 4 balení, to by mu mohlo do konce roku stačit 🤭😂
Při nákupu nad 1000 Kč je doprava i dobírka zdarma. A dle emailu to už veze Česká pošta, takže by to mohli do Vánoc dát!
 
Při nákupu nad 1000 Kč je doprava i dobírka zdarma. A dle emailu to už veze Česká pošta, takže by to mohli do Vánoc dát!
Jde to z Německa, takže je otázka, jestli má ČP nějakého tlumočníka, aby to mohl převzít.
Vánoce jsou optimistický termín 🤭😂
4A792F54-FFAF-49D7-8B14-569D5709B98B.jpeg
 
Ta @mkopcak zásilka bude navíc možná i dost těžká, takže budou muset zavolat bezpečáka, aby zhodnotil, jestli to unese jeden pracovník nebo to budou muset nakládat na pás dva. A jestli má bezpečák v pátek malou sobotu, tak se to zas trochu posune ... 😜
 
Ta @mkopcak zásilka bude navíc možná i dost těžká, takže budou muset zavolat bezpečáka, aby zhodnotil, jestli to unese jeden pracovník nebo to budou muset nakládat na pás dva. A jestli má bezpečák v pátek malou sobotu, tak se to zas trochu posune ... 😜
Tak v České poště mají skoro všichni malou sobotu každý pracovní den :cry:
Nejlépe je to vidět na doručování doporučených zásilek, ač doma, stejně dostanu oznámení o uložení, nikdo nezazvoní atd.
A když si náhodou chci stěžovat, obdržím telefon na šéfa doručovatelů, který ale nikdo nezvedá 🤦‍♂️🤦‍♂️
Z toho podniku se mi chce :vomit::vomit::vomit:
 
To neříkej, to je státní podnik, to by se ti rovnou mohlo začít chtít :vomit: z celýho státu ... 😜 ... tedy z hlav celýho státu, protože jak známo ryba vždy smrdí od hlavy
Taky že chce
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom