Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

CRIVIT míčky

Za těch 150,- co je prodávali v akci nic srovnatelnýho podle mě nelze pořídit. Poměr cena x výkon považuji za bezkonkurenční. Navíc mě osobně jsou herně nadstandardně příjemný ... tím myslím pocit a zvuk při imaktu, ne směr letu :D:D:D. Od tý doby, co s nima hraju(nehraju s nima jen když se chci potrestat, že jsem nějakej poslal do pryč) se moje výsledky skokově zlepšily;). Takže ať si říká kdo chce co chce, já jsem criviťák :p.
 
Jsem si říkal, jestli by nestalo za to krivitaky obrandovat 19.jamkou. Snad někdy časem. Míček, který vyvolává emoce. :)
Good idea. :up:;)
 
Za těch 150,- co je prodávali v akci nic srovnatelnýho podle mě nelze pořídit. Poměr cena x výkon považuji za bezkonkurenční. Navíc mě osobně jsou herně nadstandardně příjemný ... tím myslím pocit a zvuk při imaktu, ne směr letu :D:D:D. Od tý doby, co s nima hraju(nehraju s nima jen když se chci potrestat, že jsem nějakej poslal do pryč) se moje výsledky skokově zlepšily;). Takže ať si říká kdo chce co chce, já jsem criviťák :p.
Taky s nimi zlepšují a umistuji se na bedně :up:
 
Právě jsem zjistil, že míčky Crivit nejsou zas tak levné, jak se zdáli. Vzhledem k jejich nízké pořizovací ceně nemám potřebu výletníky hledat. Díky tomu jich na hřišti a přilehlém okolí nechat tak o třetinu více. Takže v konečném součtu... [emoji848]
 
Právě jsem zjistil, že míčky Crivit nejsou zas tak levné, jak se zdáli. Vzhledem k jejich nízké pořizovací ceně nemám potřebu výletníky hledat. Díky tomu jich na hřišti a přilehlém okolí nechat tak o třetinu více. Takže v konečném součtu... [emoji848]
Zároveň tím ale provádíš osvětovou činnost, takhle se CRIVIT míčky dostanou k širokému spektru uživatelů - nálezců. V mém případě jich takhle "rozdám" ale nepoměrně víc, než ty:)
 
jo ... a je to ten samej co vyrábí Titleist, Callaway, Srixon, Nike, Bridgestone, .... atd. , atd. ... :cool:
No tak zrovna Titleist se vyrábějí v USA a Bridgestone v Japonsku ;)
 
Detektivka pokracuje... toto video minuta 1:40 ukazuje, ze vnitrek Vice je opravdu zeleny.
Takze uplne identicke to neni, mozna barva, mozna malinko jine slozeni. Naopak struktura vrstev vypada shodne.

Obrazek: https://prnt.sc/k0oxfj

Video:
Barvu vnitřku bych neřešil, v HOT LIST na US GolfDigest mají vnitřek modrý
Apropo: míček dostal ZLATÉ ocenění
 
Zbytečně mě chytáš za slovo a doufám, že víš, jak je to myšleno. Jde o to, nepodporovat Lidl, kterej tenhle "pseudo byznys" provozuje. Klidně si s těma shitama hrajte, pro mě jsou jen k smíchu a bezpečně vím, že do toho nikdy nebouchnu.
Asi trošku SNOB.
Pokud je to “přebrandovaný” VICE TOUR (vše tomu nasvědčuje), tak je to kvalitní míč. Nebo si snad myslíš, že US GolfDigest udělí “zlatou” v Hot List nějakému shitu?
Možná sis toho ještě nevšiml, ale dnes většina velkých řetězců prodává část výrobků pod svou značkou. Přitom jde o výrobky renomovaných výrobců. No a Lidl tlačí pro sportovní zboží svou značku CRIVIT.
Nevím sice jak dlouho hraješ golf a jakou máš výkonnost, ale nejspíš ani nejsi schopen (pokud bys testoval míčky “naslepo”) typy “tebou oblíbených značek” rozeznat.
 
Prodává je Lidl ještě? Vyzkoušel bych na neturnajovou hru. Kdyby nekdo by je treba koupil a zaslal? Postu rad zaplatim a neco navic takx
 
Prodává je Lidl ještě? Vyzkoušel bych na neturnajovou hru. Kdyby nekdo by je treba koupil a zaslal? Postu rad zaplatim a neco navic takx
Mají je na e-shopu.
 
Jenže za 399,-. To už postrádá ono "kouzlo" a smysl.
V obchodě nikde nebudou. Neprodané zboží “v akci” se po určité době z prodejen stahuje zpět do centrálního skladu. Navíc už není golfová sezóna, tskže zase až “za rok” ;)
 
Prodává je Lidl ještě? Vyzkoušel bych na neturnajovou hru. Kdyby nekdo by je treba koupil a zaslal? Postu rad zaplatim a neco navic takx
Sám mám málo ...:p
 
Prodává je Lidl ještě? Vyzkoušel bych na neturnajovou hru. Kdyby nekdo by je treba koupil a zaslal? Postu rad zaplatim a neco navic takx
Obávám se, že je "jamkaři" vykoupili po celé republice.:D Byly ve výprodeji za 150,- za těch 399,- to uz není takový hit ;)
 
Prodává je Lidl ještě? Vyzkoušel bych na neturnajovou hru. Kdyby nekdo by je treba koupil a zaslal? Postu rad zaplatim a neco navic takx
Tuším, že mi jich zbylo tak 6 ks, které mohu postrádat.
 
No tak zrovna Titleist se vyrábějí v USA a Bridgestone v Japonsku ;)
i nejake Bridgestone se delaji v US ;)
 
Za těch 150,- co je prodávali v akci nic srovnatelnýho podle mě nelze pořídit. Poměr cena x výkon považuji za bezkonkurenční. Navíc mě osobně jsou herně nadstandardně příjemný ... tím myslím pocit a zvuk při imaktu, ne směr letu :D:D:D. Od tý doby, co s nima hraju(nehraju s nima jen když se chci potrestat, že jsem nějakej poslal do pryč) se moje výsledky skokově zlepšily;). Takže ať si říká kdo chce co chce, já jsem criviťák :p.
Zdravim jsem na tom obdobne. Na turnajich hraju Crivit a nestydim se za to.
 
Zdravim jsem na tom obdobne. Na turnajich hraju Crivit a nestydim se za to.

Když jsi to připomněl... porad čekám, až zase budou v prodeji za 150 Kč a furt nic. :)
 
Když jsi to připomněl... porad čekám, až zase budou v prodeji za 150 Kč a furt nic. :)
Přiznám se, že když teď zase měli velký výprodej spotřebního zboží, že jsem ty koše projela, jestli tam nemají míčky :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom