Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

CRIVIT míčky

Pošťacka mě miluje!

6293C98B-DB11-4894-9A09-211B23C1490E.jpeg
 
Ty ale nehraješ až zas tak blbě, abys to měl jen pro sebe ... 🤣🤣🤣
 
Ty ale nehraješ až zas tak blbě, abys to měl jen pro sebe ... 🤣🤣🤣

On ne, ale když s ním někam jedeme, tak nás často zásobuje... a u ProV1 má protáhlou tlamu. :)
 
Pošťacka mě miluje!

Zobrazit přílohu 27271
tohle neni fer, ja to objednal driv a jeste to nedorazilo :D kazdopadne se na to tesim, doufam ze budou k necemu :) na ten muj HCP to ale asi stacit bude, a hlavne by si chtelo asi zvyknout na jedny mice a ty hrat, do ted hraju proste tim co najdu v bagu, a to byvaji dost ruzne mice :D
 
Ty ale nehraješ až zas tak blbě, abys to měl jen pro sebe ... 🤣🤣🤣
Krom toho, že musim na výjezdech živit @requo , tak jsem tímto vyřešil ceny do turnajů na příští rok. Tímto děkuji @manwe za upozornění, ušetřil mi 5000 Kč:). Jinak balení vypadá mnohem luxusněji než bych čekal a řada známých golfových značek je na tom v prezentaci o dost hůř.

57048BCF-1E5A-4647-A097-C9F9A26EA894.jpeg
 
Upraveno:
Krom toho, že musim na výjezdech živit @requo , tak jsem tímto vyřešil ceny do turnajů na příští rok. Tímto děkuji @manwe za upozornění, ušetřil mi 5000 Kč:). Jinak balení vypadá mnohem luxusněji než bych čekal a řada známých golfových značek je na tom v prezentaci o dost hůř.

Zobrazit přílohu 27278
Mají vůbec R&A confirmation? 🤔

Zatím jsem se do seznamu schválených míčků nedíval.

Ale to balení vypadá fakt dobře 👍

UPDATE: Tak ok, míčky jsou na R&A „List of Conforming Golf Balls” 👍
 
Upraveno:
Tak už mám mnou objednané na zásilkovně 🤭😂
 
Tak dnes poprvé s míčky Crivit na hřišti.
Moje pocity: balení míčků vypadá luxusně. Když jsem míčky vyndal, v první moment mi přišly menší. A plášť tvrdší.
Na hřišti mě míčky vcelku zklamaly. Spíše jsou to takové skleněnky (nebo jsem to netrefoval čistě:)) - jak zvukem, tak pocitem.
Když je srovnám s Inesisem z Decathlonu (ta nejvyšší řada), tak Inesis jednoznačně vítězí (byť je pravda, že je dražší).
 
Tak jakou máte kdo zpětnou vazbu s míčky crivit? Já si z prdele zkusil vzít jeden minulý rok od známeho, že mu to otestuju a do týdne jsem jich měl doma 3 krabice :D

Za mě super míče do tréninkových kol, upřímně krom puttování jsem nezaznamenal žádný rozdíl oproti PROv1x. Testoval jsem to pouze pocitově při hře, takže nemám údaje z trackmana, kde se to bude určitě lišit.

dlouhá hra, vzdálenost 10/10
krátká hra 8/10
puttování 7/10

Oproti provéčkům působí na greenu a krátké hře tvrdším pocitem, ale je to v podstatě zanedbatelné. Takže na tréninková kola - crivit, a na turnajová PROv1x, pocitově skoro žádná změna a míče jsou 5x levnější.

Za sebe můžu doporučit.
 
Upraveno:
No, u mě jako všechny ostatní nové míče čekají v garáži až uzrají, teda až to budu umět. Takže nevím. Koupil jsem jich 7 krabic ve dvojité slevě. Mám nějak problém se propracovat k novým, když mám hrané a spíš přibívají:)
 
Tak jakou máte kdo zpětnou vazbu s míčky crivit? Já si z prdele zkusil vzít jeden minulý rok od známeho, že mu to otestuju a do týdne jsem jich měl doma 3 krabice :D

Za mě super míče do tréninkových kol, upřímně krom puttování jsem nezaznamenal žádný rozdíl oproti PROv1x. Testoval jsem to pouze pocitově při hře, takže nemám údaje z trackmana, kde se to bude určitě lišit.

dlouhá hra, vzdálenost 10/10
krátká hra 8/10
puttování 7/10

Oproti provéčkům působí na greenu a krátké hře tvrdším pocitem, ale je to v podstatě zanedbatelné. Takže na tréninková kola - crivit, a na turnajová PROv1x, pocitově skoro žádná změna a míče jsou 5x levnější.

Za sebe můžu doporučit.
Potvrzuji slova Davida, vidím to stejně až na to, že jemu stačil na otestování jeden kus a já už poztrácel jednu krabici 😊.
Kupoval jsem je v akci za cca 20Kč kus, takže super.
 
Tak jakou máte kdo zpětnou vazbu s míčky crivit? Já si z prdele zkusil vzít jeden minulý rok od známeho, že mu to otestuju a do týdne jsem jich měl doma 3 krabice :D

Za mě super míče do tréninkových kol, upřímně krom puttování jsem nezaznamenal žádný rozdíl oproti PROv1x. Testoval jsem to pouze pocitově při hře, takže nemám údaje z trackmana, kde se to bude určitě lišit.

dlouhá hra, vzdálenost 10/10
krátká hra 8/10
puttování 7/10

Oproti provéčkům působí na greenu a krátké hře tvrdším pocitem, ale je to v podstatě zanedbatelné. Takže na tréninková kola - crivit, a na turnajová PROv1x, pocitově skoro žádná změna a míče jsou 5x levnější.

Za sebe můžu doporučit.
Já jsem je tedy z prdele nevzal, ale z Lidlu - ale taky dobrý:p
 
Koukal jsem po nich a nic. A do toho mi tam na parkovišti nějakého Šikula odřekl auto a ujel. Máme tady u nás asi blbej Lídl.☹️☹️☹️
Nemají je tam furt, možná v eshopu. Občas jsou v akci i na prodejnách...
 
Já s nimi hrála, když jich bylo někdy vloni/předloni v Lidlu v akci hafo (teda jak kde). Kolega z golfu jim říká bukvice, já rozdíl nepoznám, do rybníku žbluňkají naprosto stejně jako jiné míče.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom