Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

CRIVIT míčky

Včera jsem zjistil další věc ohledně těchto míčků - pokud ho pošlete někam z dohledu, žádný kolemjdoucí golfista vám ho nesebere! Co by taky dělal s míčkem z Lidlu. Že. [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Upraveno:
Nevýhoda míčku Crivit je stejná jako u ostatních. Jsou nevychovane, a lítají mi do autu a do vody stejne ochotně, jako jiné.

Jinak jsem s nimi moc spokojen, pocitově krasne měkké, kontakt je příjemný, jak zaznělo výše, žádný kokosak. :)
 
Mě tedy moje křivítka označený beruškou každej okukuje. A já každýmu říkám, že je to hit letošního léta. A spousta lidí se diví, že se dají v Lidlu koupit golfové míčky:D:D
 
@Marta s takovouhle to příští léto bude drahý, když každýmu namluvíš, že je to hit :)
 
Včera výborná reakce kamaráda z flightu - "Když jsem na fw viděl čím hraješ, málem jsem se pozvracel...!" Nikdy s ním nedal ani ránu. Stačilo mu vidět logo. Předsudky jsou hrozná věc [emoji20]

Náhodou jsem vytáhl z bagu Taylor Made Burner. Při prvním odpalu a velmi tvrdé odezvě do rukou, jsem si říkal Zlatý Crivit. [emoji41] On takový Titleist DT Solo taky není měkkýš. Ale má to značku. Že.
 
@Marta s takovouhle to příští léto bude drahý, když každýmu namluvíš, že je to hit :)
Nebojím se toho...jak vidíš příspěvek od @doktordee , spousta lidí s tím nebude hrát už jen proto, že je to z Lidlu.:)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Nebojím se toho...jak vidíš příspěvek od @doktordee , spousta lidí s tím nebude hrát už jen proto, že je to z Lidlu.:)
Já vlastně taky ne. Protože jich mám dost a navíc teď hraju ohraná prov a jiné shity, co lidi nahází do křoví :) Jako na potvoru vždy najdu víc míčků než ztratím.
Takže křivítka si šetřím :)
 
Včera jsem vzal hole po 5ti týdnech do ruky a šel si zahrát naši úterní HCP tour. Předchozí pokusy svorně končili na 7. jamce u baráku, tentokrát jsem na 1. jamce natýčkoval omlácený Dunlop a po 42 ranách, 17 STB a 2. místu jsem ho na 9. jamce opět strčil do kapsy. Takže míčema to určitě nebude:).
 
Včera jsem vzal hole po 5ti týdnech do ruky a šel si zahrát naši úterní HCP tour. Předchozí pokusy svorně končili na 7. jamce u baráku, tentokrát jsem na 1. jamce natýčkoval omlácený Dunlop a po 42 ranách, 17 STB a 2. místu jsem ho na 9. jamce opět strčil do kapsy. Takže míčema to určitě nebude:).
Pamatuj! Můj HOLE-IN-ONE míček ve vitrínce je právě Dunlop!;)
 
Pamatuj! Můj HOLE-IN-ONE míček ve vitrínce je právě Dunlop!;)
Hele, co to máte za dunlopy? Já když ho zkusím (řádně omlácenej), lítá zásadně do vody. Když není voda tak bunker..
 
Hele, co to máte za dunlopy? Já když ho zkusím (řádně omlácenej), lítá zásadně do vody. Když není voda tak bunker..

Jestli chceš, klidně ti ten úterní dám, ať to empiricky ověříme:)
 
Teď jsem ověřoval u kamaráda, který předvedl HIO které nebylo HIO teď v sobotu.
První rána do roughu, provize do jamky.
Ten co šel do jamky byl nike s černou fajfkou. Ten do roughu nike se zelenou. A byl pěkně škodolibej, ani se pořádně neschoval a my ho pochopitelně našli. Takže bogey.
No potěší to, takhle vyplejtvat životní ránu (Krumlov, jamka č.6)..
 
Jestli chceš, klidně ti ten úterní dám, ať to empiricky ověříme:)
Hořehledy jsem odehrál jedním míčkem několikrát, pokaždé jinou bramborou..
 
Hele, co to máte za dunlopy? Já když ho zkusím (řádně omlácenej), lítá zásadně do vody. Když není voda tak bunker..
Ten můj byl novej, koupila jsem je někde na SportsDirectu za pár šlupek. Nebylo mi jich líto když končily ve vodě...
 
Az bude zase nekde akce "potisk zdarma", tak si koupim krabku proVecek a necham na to nahodit Crivit logo. Best of both worlds! :D

Musim si sve krivetaky vyzvednout u @RobertSlajs
 
No jasný, pořád je mám pro tebe připravený. Asi se dohodneme přes SZ, jak to udělat, během týdne poměrně dost jezdím po Praze.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
No jasný, pořád je mám pro tebe připravený. Asi se dohodneme přes SZ, jak to udělat, během týdne poměrně dost jezdím po Praze.
Myslim na ne kudy chodim... ted mam treba cas, ale je to asi 700km, neva? :)
Kazdopadne od pristiho tydne mam asi mesic volno... ;)
 
Jsem si říkal, jestli by nestalo za to krivitaky obrandovat 19.jamkou. Snad někdy časem. Míček, který vyvolává emoce. :)

Ale jako fakt - herně spokojenost. @JardaK je snad koupil i za 110 nebo kolik... to by bylo parádní, kdyby tak vždy. Za 400 nevím. Zajímalo by mě, kdyby se udělal takový ten test míčku - bez log. Jak by je hráči seradili a kde by mezi nimi byl crivit golf ball...
 
Upraveno:
Tenhle test má na YT Rick Shields ale s shafty na driver a výsledek? Od seniorského po extra stiff prakticky ty samá čísla.

Otázka je, jaký by byl výsledek, kdyby to testoval nějaký hobík co nemá takový švih jako on.
 
Jsem si říkal, jestli by nestalo za to krivitaky obrandovat 19.jamkou. Snad někdy časem. Míček, který vyvolává emoce. :)

Ale jako fakt - herně spokojenost. @JardaK je snad koupil i za 110 nebo kolik... to by bylo parádní, kdyby tak vždy. Za 400 nevím. Zajímalo by mě, kdyby se udělal takový ten test míčku - bez log. Jak by je hrací seradili a kde by mezi nimi byl crivit golf ball...

105 za balení, 8,75 za míček:)

Toho brandu bych se bál, když jsem od tebe kdysi dostal s levny golf, ztratil jsem celé balení během jedné devítky :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom