Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

CRIVIT míčky

Crivit inside...
2d74b9fca897daf339e3748ce0b38adb.jpg

Detektivka pokracuje... toto video minuta 1:40 ukazuje, ze vnitrek Vice je opravdu zeleny.
Takze uplne identicke to neni, mozna barva, mozna malinko jine slozeni. Naopak struktura vrstev vypada shodne.

Obrazek: https://prnt.sc/k0oxfj

Video:
 
Vice jsem zkoušel, protože jsem si myslel, že více je někdy méně (ran). Není to tak. A jsou tvrdší než Lidl Hit léta 2018 - Crivit.
 
Já taky čekal větší zájem, proto jsem si jako správný kamarád zamluvil jen jednu. Ale když to vidím ... vezmi mi tedy na čeladnou dvě krabky.;):up:
 
jen nakupujte, akcie Lidlu letí vzhůru:D
 
A opravdu si kontrolujte jestli jsou v krabici/krabičkách všechny. Právě jsem narazil na jeden chybějící. [emoji19]
 
A opravdu si kontrolujte jestli jsou v krabici/krabičkách všechny. Právě jsem narazil na jeden chybějící. [emoji19]
Spise to nekdo ujebal, ne?
Jinak narazit na chybejici mic je vlastne krasny protimluv :D
 
Spise to nekdo ujebal, ne?
Jinak narazit na chybejici mic je vlastne krasny protimluv :D
Hned jak jsem to napsal, jsem si to uvědomil. Okouzlilo mě to ale natolik, že jsem to ani neopravil. [emoji7]
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Hned jak jsem to napsal, jsem si to uvědomil. Okouzlilo mě to ale natolik, že jsem to ani neopravil. [emoji7]
Vsak ono je to asi i spravne cesky... ale je to sranda. :D
 
Karlovy Vary - 2 kompletní krabice po 12 a osamělé 3 krabičky po 3. Tak jsem to vzala všechno v ceně 12 míčů za 104,90. To se to bude ztrácet. :cool:
 
dnes mě pobavila dcerka vzhledem k této diskuzi o cenově dostupných míčcích...sám hraji "levnými" AD333 :) Jenda mi ráno předal z UK objednaný dětský putter, přijeli jsme do Hodko a prcek povídá: "ale já bílým hrát nebudu, to je klučičí míček"

V shopu šla přímo a neomylně ... tak máme krásné růžové Titleisty. Myslím, že ty tři růžovky jsou asi dražší než všechny míčky co mám v bagu ;-)

ale jí zase dlouho vydrží a je super, že už od prvního úderu to má postavené jako většina zdejších pisatelů...."kdyby mi to náhodou nešlo, tak musím alespoň dobře vypadat" :cool::devil::devil:
 
Já mám taky jednkho růžováka doma v golfovym šuplíku. Když nezapomenu (jsem teď na dovolený) dám si ho do auta a přihlaš se o něj. Neni to sice Titleist, ale to asi dcerka nebude brát jako mínus.:p
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom