Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

CRIVIT míčky

V Berouně je nemaj. Za ty prachy to podle mě nemá konkurenci.
Teď kde je sehnat..
 
Zítra mrknu v Rychnově v Lidlu, ale byl teď asi dva týdny zavřenej, dělali tam nějakou rekonstrukci. Jezdím ledaskde, kdybych na ně někde narazila, vykoupím Lidl a pak je tu na Jamce rozprodám:cool:
 
U nas zavreno.
Kazdopadne za 149 je to dobry kauf :)
 
Ty se po... ??? Ty jsi s tím začal ...:eek::eek::eek: Já si ten crivit vzal dneska kvůli tobě :p;)
Ted se dozvime, ze to vsechno byla jedna velka lez!! A 150,- Kc v trapu! :D
 
Crivit inside...
2d74b9fca897daf339e3748ce0b38adb.jpg
 
Upraveno:
V pomocné čáře potisku na míčku je nápis BIG FAIRWAYS. Původně jsem si myslel, že je to míček určeny převážně na hřiště s velkými fervejemi. Po @Jerry ho zkušenosti to vypadá spíše na slovní hříčku a Lidl tím myslí, že při hře tímto míčkem jsou vlastně všechny ferveje velké! [emoji16]
 
Zajímalo by mě, kdo je skutečným výrobcem těch míčků, řešíme to s @jan - na netu se nic moc k tomu dohledat nedá. První nápad, vzít to podle počtu dimplů - tento CRIVIT míček jich má 392. No, kdyby to byl jen převlečenej jinej míček, tak by to mohl být dle tabulky na https://golf-info-guide.com/golf-tips/equipment-choices/golf-ball-dimples/

Míčky s 392 dimplama
  • Maxfli Revolutin Low Compression (ale jen dvě vrstvy)
  • Maxfli Revolution Spin (dvě vrstvy)
  • Titleist DT SoLo (dvě vrstvy)
  • Vice Tour Golf Ball (tři vrstvy jako crivit a stejný materiál výroby DuPont Surlyn) - http://www.vicegolf.com/us2/vice-golf-tour
  • Volvik Vista iV (4 vrstvy)
  • Volvik Vista iS (4 vrstvy)

Ten crivit na chatě rozříznu a uvidíme, jak vypadá uvnitř, třeba to bude náhodná trefa. :)

Zobrazit přílohu 4830
Nebude to nakonec, jako s auto pneumatikami? Na dimpové formě se vyrobí X míčků a potom se odprodá? Taky to bude s ostatními formami jednotlivých vrstev a homogenností a kvalitou použitého materiálu a také posledního fixačního nástřiku. Myslím, že u "hobíků" funguje, placebo název firma. Už jsme to tady rozebírali, kdy a kdo kdy ocení jaký míček. Otázka ceny / výkon / výdrž /rizikové údery je jen na našem uvážení. Jeden trenér mi říkal, že míček oceníš až, když poznáš rozdíl. Po X letech hraní vším možným nahlížím do komnaty poznání kvality.
 
V pomocné čáře potisku na míčku je nápis BIG FAIRWAYS. Původně jsem si myslel, že je to míček určeny převážně na hřiště s velkými fervejemi. Po @Jerry ho zkušenosti to vypadá spíše na slovní hříčku a Lidl tím myslí, že při hře tímto míčkem jsou vlastně všechny ferveje velké! [emoji16]
Ja tento claim spise prisuzuji fungovani mkt oddeleni lidlu, ktere dostalo za ukol prijit s poradnym golfovym sloganem... tak si vzali zakladni golfove nazvoslovi... a zacali vyrazovat to, co je jiz autorsky chraneno.
Vsechny long, distance, jet, burner, luancher, speed, green, spin, flight byly obsazene... souslovi big fairways k jejich nepochopeni nikdo nepouziva. Zni to desne golfove... big prinasi spravne zakaznicke ocekavani neceho velikeho, fairways ma message jasnou: kazdy preci chce hrat na fairway (nekdo z nas i na PAR3).
Slogan byl na svete, ukol splnen, jde se na pokladnu. :D

Beztak za ultimatni mic tohoto rok povazuji toto: https://www.19jamka.cz/fotky/zahadny-micek.549/
 
Tak v Rychnově v Lidlu jsem pořídiala a jsem hrdou majitelkou dvou krabic. :D:DKdybyste měl někdo zájem, zítra tam jedu zase, mohla bych se stavit a koupit je - zájemci pište!;):D:D
Jo, ale ještě lepší na tom je to, že jsem tam ukořistila poslední dvě lahve (a ve slevě!) vína Chateauneuf-du-Pape. Tak si večer s manželem sedneme a budeme zpívat "když si báječnou ženskou, vezme báječnej chlap";):up::up::cool::D:D
 
Crivit - konečně se Lidl zbavil zásob neprodejneho golfového zboží. 19.jamka za to může!

Dnes jsem vykoupil naši pobočku na Albertově v Praze, pět krabic! Nikomu nic nedám, poztracim si je sám. :) měl jsem na výběr, buď 12 PROVX nebo za půlku 60 křivítek. Těžká volba, ale CRIVIT rulezzzz!

Doufám, ze nebudu za to vyloučen z rad golfistu a ze ještě zítra budu mít platný HCP!
 
Já byl ve dvou lidlech a nikde nic :(
 
Crivit - konečně se Lidl zbavil zásob neprodejneho golfového zboží. 19.jamka za to může!

Dnes jsem vykoupil naši pobočku na Albertově v Praze, pět krabic! Nikomu nic nedám, poztracim si je sám. :) měl jsem na výběr, buď 12 PROVX nebo za půlku 60 křivítek. Těžká volba, ale CRIVIT rulezzzz!

Doufám, ze nebudu za to vyloučen z rad golfistu a ze ještě zítra budu mít platný HCP!
Neboj, my svýho náčelníka nedáme i kdyby hrál s kuličkou z velbloudího trusu ;):p
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom