CRIVIT míčky

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,937
3,201
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Protože s nimi hraje už i @doktordee, tak jsem dneska neodolal a koupil jsem si balíček v LIDLu taky. Běžná cena za 12ks za 399,- (viz eshop) nicméně teď v akci za 149 Kč. Tuším, měl jsem toho v košíku víc a účtenku jsem si nebral. :)

IMG_1275.jpgIMG_1276.jpgIMG_1277.jpgIMG_1278.jpg

Tak co, už máte svá křivítka? Těším se, až vyzkouším, minimálně na zahradu supr. :)

Upraveno:

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,988
2,046
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
jo ... a je to ten samej co vyrábí Titleist, Callaway, Srixon, Nike, Bridgestone, .... atd. , atd. ... :cool:

Petr M.

Aktivní člen
5.10.2017
393
251
53
Karlovy Vary
Jméno
Petr Matoušek
To snad už z principu si nikdo soudný nekoupí. Teď třeba aktuálně na "Golf bazar" na Facebooku obrovská nabídka lehce hraných prvotřídních míčů za skvělé ceny. Před pár lety zase "letěli" míče Crane. Taky stejný shit.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Válec Ivo

doktordee

Guru fóra
Tým 19.jamky
11.2.2016
1,968
2,066
123
Praha
www.samolepky-online.com
Jméno
David
To snad už z principu si nikdo soudný nekoupí. Teď třeba aktuálně na "Golf bazar" na Facebooku obrovská nabídka lehce hraných prvotřídních míčů za skvělé ceny. Před pár lety zase "letěli" míče Crane. Taky stejný shit.
Já je zkusil tak nějak ze srandy. Mohu s klidem říct, že jsou o dost lepší než Crane z Normy. Bo kdo je to prodával. Mají délku. Na grýnu taky v pohodě. Když ho pošleš do světa tak to tolik nemrzí jako Pro fau ainz za kilo. A je hrozná prdel na tee hlásit: "Hraju Crivit 2".

Dana

Guru fóra
4.3.2017
1,668
1,207
123
61
Česká Lípa
Jméno
Dana Pospíšilová
Za tech 150 Ká bych je koupila, mám obrovskou spotřebu, anžto mi míče žere džihád, voda, a podobné překážky.o_O A nějakou kvalitu fakt asi nepoznám.
Nějaký ti pujcim na vyzkoušení až se potkáme ;)

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Marta

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,787
1,276
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Nojasne, jak jinak bychom mohli nacházet skoro nedotčené titleisty v roští při hledání svých “provedených” ran :cool:
To je tím, že je vyrábí rovnou trochu hrané a sypou je do křoví z náklaďáku ..

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Marklar

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,937
3,201
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Zajímalo by mě, kdo je skutečným výrobcem těch míčků, řešíme to s @jan - na netu se nic moc k tomu dohledat nedá. První nápad, vzít to podle počtu dimplů - tento CRIVIT míček jich má 392. No, kdyby to byl jen převlečenej jinej míček, tak by to mohl být dle tabulky na https://golf-info-guide.com/golf-tips/equipment-choices/golf-ball-dimples/

Míčky s 392 dimplama
  • Maxfli Revolutin Low Compression (ale jen dvě vrstvy)
  • Maxfli Revolution Spin (dvě vrstvy)
  • Titleist DT SoLo (dvě vrstvy)
  • Vice Tour Golf Ball (tři vrstvy jako crivit a stejný materiál výroby DuPont Surlyn) - http://www.vicegolf.com/us2/vice-golf-tour
  • Volvik Vista iV (4 vrstvy)
  • Volvik Vista iS (4 vrstvy)

Ten crivit na chatě rozříznu a uvidíme, jak vypadá uvnitř, třeba to bude náhodná trefa. :)

Výstřižek.PNG

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: 1 uživatel

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,988
2,046
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Pokud ještě půjdeš do LIdlu, kup mi jednu krabku za 149. Taky je zkusím, v nejhorším budou za vodníky. :p
Tady ve "Vidlákově" je v Lidlech nemaj a za 400 je nechci..

Marta

Guru fóra
22.2.2016
1,320
951
123
Jméno
Marta N.
On byl v Lidlu nějaký větší výprodej spotřebního zboží, takže nejspíš budou za tu cenu 149,- jen v některých Lidlech, nebudou všude. Jestli na ně narazím, za ty prachy si je koupím, nepotřebuju honit vodu se značkovými míčky, stejně HiO dávají nejlépe Dunlopy:D:D

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Dana

Mikroshoty (zeď 19.jamky)

Dobrou hru "nasim" amaterum na Zbraslav. Drzim palce
Hezkou hru, kdo dneska ci zitra jde!
Rychlé mikroshoty, obnoveno po roce. Pro krátka sdělení, info, pozdravy, vzkazy. Takže, zdravím! (odpovědi kliknutím na tři tečky u vzkazu - jen na velkém monitoru)
Nemáte někdo zkušenosti s Black Stork na Slovensku? Cena za fee je docela vysoká, máte tipy, jak tam hrát levněji? Popř. nemá někdo nějaký voucher za lepší cenu? Díky za info. Camiro

Členové online

Statistiky fóra

Vlákna
1,923
Členové
467
Nejnovější uživatel
bettycanter