Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Cobra

No ale jedinej kdo na to má vozík je zakladatel tohoto vlákna, hole se mu nebudou mlátit o sebe...:):):)

To mas pravdu, uz se tesim, az ho vyfotim venku a konecne se pochlubim. Je pravda, ze na bag to bude mit urcite naroky.

Btw. Ja se na ty cobry tesim, hrozne me to laka, blby princip, ale jakekolu sjednocovani a zjednodusovani me osobne hodne laka. Takze jednotnym cobram hodne fandim a jeste maji supr design!


Slysel jsem o tom pred Vanocemi. Proste kluci z Cobry jedou. Uz to u vas mate?
 
Zuzka: Co je na stejne dlouhych holich spatneho? Ja si to predstavuji tak, ze konecne... stejny svih, stejny odstup, proste je to jednodusi. Alespon tak tomu rozumim. Moc se mi to libi. Jeste cekam na to, kdy to dotahnou k tomu, ze bude jedna hul, ktera sama zmeni loft. alespon pro zeleza.
 
Upraveno:
Zuzka: Co je na stejne dlouhych holich spatneho? Ja si to predstavuji tak, ze konecne... stejny svih, stejny odstup, proste je to jednodusi. Alespon tak tomu rozumim. Moc se mi to libi. Jeste cekam na to, kdy to dotahnou k tomu, ze bude jedna hul, ktera sama zmeni loft. alespon pro zeleza.
nerikam, ze je na nich neco spatne, jen mi to kazi mou predstavu, ze urcite hole maji urcitou delku :D ja jsem vcelku tradicionalista :D
 
Upraveno moderátorem:
... ted uz jen najit nejake placate hriste bez prekazek. :)

To je sice taky moznost, ale to by ta hriste byla oskliva. Mne to sjednoceni delky prijde doopravdy uzitecne a smysluplne, u zelez. Ano jsem zacatecnik, ale mozna prave proto, jeden svih. Rozhoduje se stejne na greenu.
 
Upraveno:
Dechambeau to přinesl na PGA Tour a začátečník to není, myslím že zrovna u něj Cobra našla inspiraci. A mně osobně se to taky líbí, přemýšlel jsem o tom i u normálních holí ale reálné by to bylo pouze u forged holí protože u každé změna lie, případně loftu, u kratších holí výměna shaftu, takže ve finále za raketu...
 
Zuzka: Co je na stejne dlouhych holich spatneho? Ja si to predstavuji tak, ze konecne... stejny svih, stejny odstup, proste je to jednodusi. Alespon tak tomu rozumim. Moc se mi to libi. Jeste cekam na to, kdy to dotahnou k tomu, ze bude jedna hul, ktera sama zmeni loft. alespon pro zeleza.
Myslím že změna loftu během hry je zatím nemožná pravidly, stavitelné hole během hry se nesmí upravovat...
 
Nahodou jedenkrat na Horalu byla akce s Mizuno :)

Byl jsem i na Celadne na demo dnu, a docela nechapu proc to prodejci(zastupci) vlastne delaji.... napsali si, co mi vyhovovalo a pak stejne neposlali zadnou nabidku
 
Zuzka: Co je na stejne dlouhych holich spatneho? Ja si to predstavuji tak, ze konecne... stejny svih, stejny odstup, proste je to jednodusi. Alespon tak tomu rozumim. Moc se mi to libi. Jeste cekam na to, kdy to dotahnou k tomu, ze bude jedna hul, ktera sama zmeni loft. alespon pro zeleza.

Věděl jsem, že jsem to už někde viděl, díky @JirMar za odkaz! :)
(zdroj a víc fotek https://www.thehackersparadise.com/forum/showthread.php?28252-The-SuperStick)

6796040489_dc8fd98340_z.jpg
 
Dobrou s Cobrou!

IMG_0688.JPG
 
Sice netrefim míč, ale sílu mám jak kráva!

Se nediv, když to máš zrezlý a ještě navíc zkorodovaný....
 
Upraveno moderátorem:
No koukal jsem na to a taky mi to přijde...což je tedy u 10 měsíců staré plácačky podezřetné....
 
Sice netrefim míč, ale sílu mám jak kráva!

Zobrazit přílohu 15258
Jestli dobře vidím tak to není zlomený ale uvolněná hlava, asi soudruzi použili špatný lepidýlko.. :) . Každopádně mě překvapuje ta koroze, tahal jsem shafty z dvacet let starých holí a nikde to nebylo..;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom