Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Cobra

Bohužel jsem u nás nenašel obchod, kde bych si Cobru mohl vyzkoušet a nafitovat 😔
Vzhledem k tomu, že moje rychlost švihu je na rozhraní regular/stiff a současný shaft mám stiff, tak jsem si (i s ohledem na postupnou ztrátu rychlosti následkem zvyšujícího se věku 🙈) objednal regular shaft, abych měl „fóra” do budoucna.
Udělal jsem si test a vyšlo mi, že nejlepší je kombinace nová hlava a „starý” stiff shaft. Nejhorší výsledek byl u nové hlavy (stará je bohužel načatá a podle pravidel s ní nemohu hrát soutěžní výsledky) s novým regular shaftem.
Usuzuji na to, že jsem ještě moc rychlý na regular shaft, což se projevuje největším rozptylem dopadu (shaft se pohybuje „za hranou” svých možností).
Jinak hlavní rozdíl byl právě v rozptylu, ostatní parametry (rychlost míče, vzdálenost, otáčky míčku) byly s malými rozdíly.

Zobrazit přílohu 42075
Ahoj Mirku, kde si tedy nakonec fitoval?
 
Ahoj Mirku, kde si tedy nakonec fitoval?
Nikde.

Prostě jsem vycházel z hodnot pro původní shaft (hmotnost, torque, švihová hmotnost) a snažil se z nabídky eschopu vybrat regular shaft s podobnými parametry.
Samozřejmě, že by fitting byl lepší, ale nemohl jsem čekat, až se někdo v ČR rozhoupe a pořídí si fitting sadu od Cobra.
Ale zřejmě je v ČR tato značka okrajovou záležitostí a prodávají se max. „regálovky".
Nebo není zájem ani ze strany Cobra, nevím.
Navíc jsem ten driver potřeboval co nejdříve jako náhradu za poškozený starý.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom