Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Cobra wedge

Ferrry

Mazák fóra
Jméno
Fanda
HI (HCP)
+-15
Ahoj vsem. Tak jsem konecne obmenil vercajk a Dunlop poslal rozdavat radost dal. Driver, drevo a zeleza 5-P jsem poridil Cobra. Vse z druhe ruky a moc me bavi. A slusi. 😂 Nicmene nemuzu sehnat 60' a 54' Cobra wedge. 🙄 Resp. nechci novy, protoze furt drbu do zeme a brecel bych u drbani novyma holema. Cobra mi prijde jako dost "vzacna" znacka, protoze ji nikdo moc nepouziva, tak jestli nemate nejaky tip, kam se mam obratit. Dulezita informace, hraju doleva. Letgo, FB bazar, Bazos apod., sleduju, ale nic. Diky moc a pardon, ze otravuju s takovou veci. 😪
 
Na cobra wedge se vyprdni... ;)
To nikdy nebyl zadny hit.
Ale mel bych je do setu. 😉 Prechazim z Dunlopu, tak myslim, ze krok kamkoliv bude dopredu. 😂
 
Ale mel bych je do setu. 😉 Prechazim z Dunlopu, tak myslim, ze krok kamkoliv bude dopredu. 😂
Covece... mam Cobru fakt rad... a doporucuji zeleza i dreva kde komu. Dreva mj. i hraji.
Ale u wedgi nevim... nehraji je casto ani jejich staffers.

Kazdopadne jestli ses fanousek, tak zde je maj za 65 GBP...

PS Dunlop wedge na TT shaftech nejsou vubec zle. Je to totiz cisty ripoff clevelandu/tietliestu... na senior ture jsou casto k videni. :)
 
Covece... mam Cobru fakt rad... a doporucuji zeleza i dreva kde komu. Dreva mj. i hraji.
Ale u wedgi nevim... nehraji je casto ani jejich staffers.

Kazdopadne jestli ses fanousek, tak zde je maj za 65 GBP...

PS Dunlop wedge na TT shaftech nejsou vubec zle. Je to totiz cisty ripoff clevelandu/tietliestu... na senior ture jsou casto k videni. :)
Diky, Honzo. Ja nejsem posedlej Cobrou, jen se mi s driverem, drevem i zelezy dobre hraje a libej se mi. 😉 Co bys mi teda doporucil za wedge pomer cena/vykon cca 1000 za hul? Koukal jsem na Titleist vokey. 😉
 
Vokey SM, Cleveland RTX nebo Callaway.
Dle toho co chytnes v akci ci dobry inzerat.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom