Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Co vše trénujete hodinu... před turnajem?

Co vše trénujete hodinu... před turnajem?

  • Turnaj! Tzn. poctivě se rozhýbu, patování, čipování i driving. Nic nesmí chybět!

    Hlasy: 5 21,7%
  • Jdu odpálit košík dva na drajving, pak lehce zapatuju... možná trochu se rozšvihám

    Hlasy: 7 30,4%
  • Nepřeháním to. Zkusím pár švihů + pár míčů na cvičném greenu

    Hlasy: 10 43,5%
  • Snaha by byla, ale ta vůle... spíše se socializuji s ostatními a ladím psychickou stránku věci

    Hlasy: 2 8,7%
  • Nic. Většinou přijedu jen tak...

    Hlasy: 1 4,3%
  • Jiné (upřesním ve vlákně) :)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    23

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Rozcvička, putter, čipy, dlouhé rány nebo kafe, pivo socializace u placatky? Jak jste na tom vy před turnajem? Zvolte možnost v anketě, která je nejblíže vaší předturnajové rutině. Měnil se postupem času váš přístup k rozcvičování/rozehrávání těsně před turnajem?
 
Snažím se odpálit nejdřív pár přihrávek a pak na driving. Nakonec pár patů. Hlavně to dělám pro svůj pocit, že jsem se na hru připravil. Výsledný efekt je zřejmě úplně stejný, jako kdybych na týčko právě přišel z auta.
 
Za mě možnost 3, dobré rány musí zůstat do hry.. Osobně mi nejvíc pomáhá putting, když je teda cvičný stejný jako na hřišti.. :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Většinou jsem tak 20-30 minut dole na pitchingu - po rozcvičce rány do 60m a kolem greenu, pak nahoře putting, a když najdu nějaký zapomenutý míčky, vystřílím je na drivingu.
Na plnej košík už mi stejně nikdy nezbejvá čas :D

A btw, osobní zkušenost - když už jste na drivingu před turnajem pozdě, rozhodně nemá cenu tam co nejrychlejc nasypat celej košík (= co nejvíc co nejrychlejc) míčků - jsem pak jak stroj, kterej se po třetím čtvrtým nezdaru vyladí na danej postoj a supr to trefím kam mířím, ale na prvním tee a dál je to pak naprostá katastrofa :D :D
 
Měla jsem pocit, že je dobré před turnajem vypráskat košík míčů. Teď se radši "socializuji" a dát si jen třeba 5 míčků a to stačí a "nevypálit" si dobré rány. Jenže to zpravidla díky té socializaci nestíhám. Takže se trošku protáhnu a hurá na to. :D 🏌️‍♂️
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom