Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Co používáte na zápis skóre při neturnajové hře?

Co používáte na zápis skóre při neturnajové hře?

  • Nic, počítám si v hlavě rány nad/pod par

    Hlasy: 0 0,0%
  • Svůj papír/tužku

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    36

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Co používáte na zápis skóre při neturnajové hře? Jste papírová konzerva, nebo nové technologie je váš denní chleba? A pochlubíte se, jaký byl u vás vývoj? Vrátil se někdo zpátky k tužce, a proč? :)

scorecard-gross-score-58276c573df78c6f6a24fabb.jpg
 
vsechny sva kola mam ve skorkach, ktere porad mam :D jedno obdobi, cca 2-3 roky jsem psal i do golfshotu zaroven, ale skoncilo to tim, ze golfshot napsal: neni mozne ulozit vice nez 500 kol, tak jsem to smazal :D (ted uz to jde i vice)
 
Garmin Approach S20 - vše vč. statistik pak mám přehledně synchronizováno v aplikaci Garmin Connect (resp. Garmin Golf) :up:
 
Papírovou skorku a nebo vůbec nic a nijak to neeviduji ( na domácím hřišti).
 
Skortartu a tužku. Je to prostě klasika. Tu mám rád. Stejně jako zákaz modrých Jeans. Ke golfu to prostě patří. Zkoušel jsem aplikace v telefonu, zapisovat do hodinek. Včetně statistik. Nebavilo mě to. Se statistikami jsem stejně nikdy nepracoval. Že mám moc patů, netrefuji FIR nebo GIR poznám i bez toho. [emoji5]
 
většinou nic, protože to nepočítám :cool:
 
Golfpad. V podstatě od prvního celého roku mé hry. Placenou verzi.
Je to pro mě pohodlnější, než skladovat scorekarty.
Navíc nejsem závislej na platformě nebo výrobci hodinek jako v případě garminu nebo podobných. Používal jsem jak na androidu tak na jabku, s hodinkama i bez...
 
Kolik stojí placená verze PREMIUM?
Netuším, kolem 20-30 dolarů ročně.
Se podívej do obchodu ne, to máš rychlejší než se na to prát přece...
 
Golfpad. V podstatě od prvního celého roku mé hry. Placenou verzi.
Je to pro mě pohodlnější, než skladovat scorekarty.
Navíc nejsem závislej na platformě nebo výrobci hodinek jako v případě garminu nebo podobných. Používal jsem jak na androidu tak na jabku, s hodinkama i bez...
Kouknul jsem na uvedenou appku, ale přijde mi to oproti hodinkám dost těžkopádný a neohrabaný. A navíc to i víc zdržuje a rozptyluje koncentraci než hodinky. Při tréninkové rundě ještě snad, ale při soutěžní za mne NE :down:
 
Na Bítezevsi si sečítám jen rány nad par. Na 18-kách si píšu na skórku. Nic nearchivuji, nic statisticky nesleduji. Chvilku jsem s tím koketoval ale nakonec jsem si uvědomil, že vlastně nemám sebemenší potřebu si to jakkoliv evidovat. Pamatuji si jen povedené jamky nebo rány, ale maximálně tak 15 minut po dohrání kola.;):p
 
Ze zacatku jsem pouzival Golfpad, mel jsem hodinky, ktere se parovali s verzi v telefonu. Pak jsem presel na jine hodinky a sel k papiru a tuzkam. Vloni jsem si bral poctive pri jakekoliv hre a ulozil do skrine. Treba s tim letos budu pokracovat.
 
Kouknul jsem na uvedenou appku, ale přijde mi to oproti hodinkám dost těžkopádný a neohrabaný. A navíc to i víc zdržuje a rozptyluje koncentraci než hodinky. Při tréninkové rundě ještě snad, ale při soutěžní za mne NE :down:
Zkušenost ze hry s tím sice nemám, ale protože všemu rozumím, hned vím, že je to naprd. Tak nějak jsi to chtěl napsat? Promiň, ale nemohl jsem si pomoct :)

Tak zpátky k rozumu:
Porovnávat hodinky s aplikací v telefonu je kravina. Když už, tak hodinky s hodinkama ju?
Nasaď garminy nebo co máš, já si vezmu svoje, pustím apku v telefonu a uvidíme. Pokud je to stále jak si myslím, ty poneseš papír nebo si budeš v hlavě ukládat třeba trestné rány, po hře doma nehraješ score do té webové aplikace garminu, dopíšeš trestné a nezaznamenané rány a hurá, máš to.
Já na hodinách při hře kliknu trestnou a o nic se nestarám. Veškerou historii mám jak v mobilu, tak na webu. Nic nemusím pro to udělat.
Jo, nemám automaticky zapisované rány, musím na hodinách zadat jedním klikem, ale protože tobě to stejně špatně detekuje chipy, jsme zase u té editace po hře.


Když chceš porovnat apku v telefonu s něčím, tak ok, ale s papírovou score kartou.
Obojí máš v kapse nebo na vozíku v držáku nebo v bagu. Z kapsy nebo bagu musíš obojí vyndat a zapsat score. Když neztratíš tužku, na to jsem já lempl. Od score karty víc nedostaneš, maximálně jí můžeš dát doma do šuplíku. Od apky v mobilu můžeš dostat víc, cokoliv chceš. Pokud máš telefon v kapse, vyndaváš ho kvůli vzdálenosti, není to chyba apky, ale tvoje. Pokud chceš tohle, dáš telefon do držku na vozík, vzdálenosti vidíš hned, ani ruku zvedat nemusíš jako s hodinkama. Zapsání score je rychlejší než na papír, prostě za jízdy ťuknu do displeje po každé ráně, pokud mě zajímají i vzdálenosti odkud a kam jsem hrál, pokud ne, pořád můžu zadat score na předcházející jamce a víc neřešit.

Pokud chceš znát historii a zajímají tě tvoje statistiky, už navždy budeš závislý na konkrétním výrobci, např. Garmin. A až tě naštvou, máš smolíka, jako já u garminu s celou svojí cyklo historií, žádnej export nebo převod jinam..
Já sice jsem taky závislej na výrobci golfpadu, ale můžu si vybrat ze stovek mobilů obou platforem a desítek hodinek od apple, samsungu a všech s android wear..

Vždy je to o tom, co od toho chceš, ale ať jsem zkoušel jak jsem chtěl, tohle u mě vyhrává. Ta platforma je univerzální, od prosté náhrady papírové score karty až po trackování ran každou holí (s dalším příslušenstvím). Nebo cokoliv mezi.
Nevyžaduje to žádnou přípravu (aktualizaci map v hodinkach, žádný postprocesing, vše se děje samo, online, bez starostí.
Počítám, že podobně budou fungovat i podobné aplikace, pokud podporují i hodinky připojené k telefonu.

No nic, snad někomu pomůže tenhle román si udělat představu jak to funguje a co může čekat.
 
Zkušenost ze hry s tím sice nemám, ale protože všemu rozumím, hned vím, že je to naprd. Tak nějak jsi to chtěl napsat? Promiň, ale nemohl jsem si pomoct :)

Tak zpátky k rozumu:
Porovnávat hodinky s aplikací v telefonu je kravina. Když už, tak hodinky s hodinkama ju?
Nasaď garminy nebo co máš, já si vezmu svoje, pustím apku v telefonu a uvidíme. Pokud je to stále jak si myslím, ty poneseš papír nebo si budeš v hlavě ukládat třeba trestné rány, po hře doma nehraješ score do té webové aplikace garminu, dopíšeš trestné a nezaznamenané rány a hurá, máš to.
Já na hodinách při hře kliknu trestnou a o nic se nestarám. Veškerou historii mám jak v mobilu, tak na webu. Nic nemusím pro to udělat.
Jo, nemám automaticky zapisované rány, musím na hodinách zadat jedním klikem, ale protože tobě to stejně špatně detekuje chipy, jsme zase u té editace po hře.


Když chceš porovnat apku v telefonu s něčím, tak ok, ale s papírovou score kartou.
Obojí máš v kapse nebo na vozíku v držáku nebo v bagu. Z kapsy nebo bagu musíš obojí vyndat a zapsat score. Když neztratíš tužku, na to jsem já lempl. Od score karty víc nedostaneš, maximálně jí můžeš dát doma do šuplíku. Od apky v mobilu můžeš dostat víc, cokoliv chceš. Pokud máš telefon v kapse, vyndaváš ho kvůli vzdálenosti, není to chyba apky, ale tvoje. Pokud chceš tohle, dáš telefon do držku na vozík, vzdálenosti vidíš hned, ani ruku zvedat nemusíš jako s hodinkama. Zapsání score je rychlejší než na papír, prostě za jízdy ťuknu do displeje po každé ráně, pokud mě zajímají i vzdálenosti odkud a kam jsem hrál, pokud ne, pořád můžu zadat score na předcházející jamce a víc neřešit.

Pokud chceš znát historii a zajímají tě tvoje statistiky, už navždy budeš závislý na konkrétním výrobci, např. Garmin. A až tě naštvou, máš smolíka, jako já u garminu s celou svojí cyklo historií, žádnej export nebo převod jinam..
Já sice jsem taky závislej na výrobci golfpadu, ale můžu si vybrat ze stovek mobilů obou platforem a desítek hodinek od apple, samsungu a všech s android wear..

Vždy je to o tom, co od toho chceš, ale ať jsem zkoušel jak jsem chtěl, tohle u mě vyhrává. Ta platforma je univerzální, od prosté náhrady papírové score karty až po trackování ran každou holí (s dalším příslušenstvím). Nebo cokoliv mezi.
Nevyžaduje to žádnou přípravu (aktualizaci map v hodinkach, žádný postprocesing, vše se děje samo, online, bez starostí.
Počítám, že podobně budou fungovat i podobné aplikace, pokud podporují i hodinky připojené k telefonu.

No nic, snad někomu pomůže tenhle román si udělat představu jak to funguje a co může čekat.
Ty mi taky polib ...
Promiň, ale nemohl jsem si pomoct :)

Napsal jsem jen svůj názor, takže néchápu tvou invektivu. Přímo v mobilu jsem zkoušel jiné golfové aplikace a vždy mě zdržovaly a odváděly od koncentrace. Nevím proč by to mělo být jiné u této. A pokud to nemohu používat i při soutěžní hře, tak to pro mne nemá význam.
 
Ty mi taky polib ...
Promiň, ale nemohl jsem si pomoct :)

Napsal jsem jen svůj názor, takže néchápu tvou invektivu. Přímo v mobilu jsem zkoušel jiné golfové aplikace a vždy mě zdržovaly a odváděly od koncentrace. Nevím proč by to mělo být jiné u této. A pokud to nemohu používat i při soutěžní hře, tak to pro mne nemá význam.
Proč jsem asi psal tak dlouhej příspěvek? No nic, mysli si co chceš.
Snad ten příspěvek přečte i někdo, kdo bez zkoušky a pochopení funkce toho, o čem píšu, nebude srovnávat jabka s hruškama.
Invektiva? Ale kdeže. Nic o té aplikací nevíš, nezkusil jsi ji, jen meleš že hodinky jsou lepší.
Když to porovnám s kde čím, mám si políbit?
Běž se vycpat, tady máš invektivu, a to se musím hodně držet.

K turnajové hře zde:

https://support.golfpadgps.com/supp...-regulation-mode-formerly-tournament-edition-

Jeden klik na přepnutí. Takže opět vše víš ..
 
Proč jsem asi psal tak dlouhej příspěvek? No nic, mysli si co chceš.
Snad ten příspěvek přečte i někdo, kdo bez zkoušky a pochopení funkce toho, o čem píšu, nebude srovnávat jabka s hruškama.
Invektiva? Ale kdeže. Nic o té aplikací nevíš, nezkusil jsi ji, jen meleš že hodinky jsou lepší.
Když to porovnám s kde čím, mám si políbit?
Běž se vycpat, tady máš invektivu, a to se musím hodně držet.

K turnajové hře zde:

https://support.golfpadgps.com/supp...-regulation-mode-formerly-tournament-edition-

Jeden klik na přepnutí. Takže opět vše víš ..
Já si nevšiml, že jsi “GURU FÓRA” takže něco jako polobůh. Pokud má někdo jiný názor, tak je nerozumný. Navíc víš, že chtěl napsat něco jiného než napsal.
Jen jsem napsal SVŮJ názor, což jsem i uvedl, takže proč tvá slova o tom, že vím všechno nejlíp? Nevím všechno nejlíp (nejsem GURU), ale to snad neznamená, že se nemohu vyjádřit jinak.
Můj příspěvek nebyl v ničem konfrontační a urážlivý na rozdíl od tvého.
Bylo mi zde v minulosti vytýkáno, že jsem arogantní a já nevím co ještě. Snažím se tedy psát nekonfrontačně a věcně. Ale vidím, že to zjevně nestačí, že je nutno mít i stejný názor.
Myslel jsem, že je to diskuzní fórum k diskuzi a výměně RŮZNÝCH názorů. Ale je evidentní, že je to tu jen “sekta spravedlivých” a o jiné účastníky fóra vlastně nestojíte.
Jen pro info - tvůj odkaz je irelevantní, pokud jsi to nezaregistroval, tak platí nová pravidla.
A já osobně tvrdím, že použití mobilu v turnaji je na DQ, neboť nesplňuje podmínky pro použití elektronických zařízení při soutěžní hře.
Nehledě na to, že spousta turnajů má v propozicích zakázáno použití mobilních telefonů s výjimkou ohrožení zdraví či života či jiné mimořádné situace.

“JEDNÁ SE O MŮJ OSOBNÍ NÁZOR, KTERÝ V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEVYJADŘUJE NÁZORY PŘEDSTAVITELŮ ČI ZÁSTUPCŮ 19.JAMKY A NEMÁ ZA ÚČEL JAKKOLIV JE POUČOVAT, OHROŽOVAT, URÁŽET ČI ZESMĚŠŇOVAT.”

Tímto ze své strany končím diskuzi v tomto vlákně.
 
Já si nevšiml, že jsi “GURU FÓRA” takže něco jako polobůh. Pokud má někdo jiný názor, tak je nerozumný. Navíc víš, že chtěl napsat něco jiného než napsal.
Jen jsem napsal SVŮJ názor, což jsem i uvedl, takže proč tvá slova o tom, že vím všechno nejlíp? Nevím všechno nejlíp (nejsem GURU), ale to snad neznamená, že se nemohu vyjádřit jinak.
Můj příspěvek nebyl v ničem konfrontační a urážlivý na rozdíl od tvého.
Bylo mi zde v minulosti vytýkáno, že jsem arogantní a já nevím co ještě. Snažím se tedy psát nekonfrontačně a věcně. Ale vidím, že to zjevně nestačí, že je nutno mít i stejný názor.
Myslel jsem, že je to diskuzní fórum k diskuzi a výměně RŮZNÝCH názorů. Ale je evidentní, že je to tu jen “sekta spravedlivých” a o jiné účastníky fóra vlastně nestojíte.
Jen pro info - tvůj odkaz je irelevantní, pokud jsi to nezaregistroval, tak platí nová pravidla.
A já osobně tvrdím, že použití mobilu v turnaji je na DQ, neboť nesplňuje podmínky pro použití elektronických zařízení při soutěžní hře.
Nehledě na to, že spousta turnajů má v propozicích zakázáno použití mobilních telefonů s výjimkou ohrožení zdraví či života či jiné mimořádné situace.

“JEDNÁ SE O MŮJ OSOBNÍ NÁZOR, KTERÝ V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEVYJADŘUJE NÁZORY PŘEDSTAVITELŮ ČI ZÁSTUPCŮ 19.JAMKY A NEMÁ ZA ÚČEL JAKKOLIV JE POUČOVAT, OHROŽOVAT, URÁŽET ČI ZESMĚŠŇOVAT.”

Tímto ze své strany končím diskuzi v tomto vlákně.
Jestli má být "guru fóra" jen narážka nevím na co, nebo je to místní hodnost fakt nevím. Píšu z aplikace a tam tyhle blbiny nevidím.
Možná byla první krátká část mého příspěvku konfrontační, neboť podle mého názoru si ten svůj vytvořil na chybném základě. A to mě prostě vadí.
V několika dalších odstavcích jsem popsal, proč si to myslím, napsal jak to používám. Diskuze otevřena.
Nicméně ty stejně nediskutuješ, ale vrčíš. Ok, měj si svůj nazor, je tvůj a já ti ho neberu.
Nicméně zrovna tak já můžu mít názor na ten tvůj a vyjádřit ho, což jsem udělal.

Za upozornění že odkaz již není relevantní děkuji, napíšu jim, věřím, že novým pravidlům se rychle přizpůsobí.

Taky končím, škoda času.
 
Já si nevšiml, že jsi “GURU FÓRA” takže něco jako polobůh. Pokud má někdo jiný názor, tak je nerozumný. Navíc víš, že chtěl napsat něco jiného než napsal.
Jen jsem napsal SVŮJ názor, což jsem i uvedl, takže proč tvá slova o tom, že vím všechno nejlíp? Nevím všechno nejlíp (nejsem GURU), ale to snad neznamená, že se nemohu vyjádřit jinak.
Můj příspěvek nebyl v ničem konfrontační a urážlivý na rozdíl od tvého.
Bylo mi zde v minulosti vytýkáno, že jsem arogantní a já nevím co ještě. Snažím se tedy psát nekonfrontačně a věcně. Ale vidím, že to zjevně nestačí, že je nutno mít i stejný názor.
Myslel jsem, že je to diskuzní fórum k diskuzi a výměně RŮZNÝCH názorů. Ale je evidentní, že je to tu jen “sekta spravedlivých” a o jiné účastníky fóra vlastně nestojíte.
Jen pro info - tvůj odkaz je irelevantní, pokud jsi to nezaregistroval, tak platí nová pravidla.
A já osobně tvrdím, že použití mobilu v turnaji je na DQ, neboť nesplňuje podmínky pro použití elektronických zařízení při soutěžní hře.
Nehledě na to, že spousta turnajů má v propozicích zakázáno použití mobilních telefonů s výjimkou ohrožení zdraví či života či jiné mimořádné situace.

“JEDNÁ SE O MŮJ OSOBNÍ NÁZOR, KTERÝ V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEVYJADŘUJE NÁZORY PŘEDSTAVITELŮ ČI ZÁSTUPCŮ 19.JAMKY A NEMÁ ZA ÚČEL JAKKOLIV JE POUČOVAT, OHROŽOVAT, URÁŽET ČI ZESMĚŠŇOVAT.”

Tímto ze své strany končím diskuzi v tomto vlákně.
Tituly jsou podle množství příspěvků, pokud si to dobře pamatuju. O nic jiného nejde.
 
neni mozne ulozit vice nez 500 kol

Ty si noční můra každého vývojáře. Měl by si se nad sebou zamyslet, a odevzdat někde občanku. Uvědomuješ si tu práci těch lidí, kteří všechno chystají léta na PRUMERNOU osobu a pak přijdeš ty a všechno můžou zahodit? :)

Tituly jsou podle množství příspěvků, pokud si to dobře pamatuju. O nic jiného nejde.

Přesně tak. Nic víc, nic míň. :)

---
To @Mirek_62, @JardaK snad jen pro vysvětlení :
  • Nováček: 0 příspěvků
  • Nováček+: 20 příspěvků
  • Člen fóra: 50 příspěvků
  • Aktivní člen: 100 příspěvků
  • Mazák fóra: 500 příspěvků
  • Guru fóra: 1000+ příspěvků
Toto označení se děje zcela automaticky a nemá na něj vliv kvalita a hodnota napsaného textu uživatelé. Maximálně, se dá dle toho lehce odvodit, že daná osoba je na fóru nějakou dobu - a to je tak zhruba vše. Rozhodně neplatí úměra - guru fóra: představitel 19.jamky, každý si je tu nositelem svých osobních názorů a postojů. Stejně jako platí, že napsaný text nemusí v danou chvíli být úplně správně čtenáři/čtenářem pochopen a s mírným časovým odstupem může něco, co je červeným hadrem, o pár chvil později vypadat vcelku nicotně. Tím bych touto krátkou vsunutou vysvětlivkou ukončil diskusi na téma... kdo je víc, nebo míň, má hezčí frčky nebo ošklivější účes. Do tohoto vlákna do nepatří. Snad jen doplním obecné - každý slušný názor je relevantní a vítaný, stejně, jako každý má právo se slušně ohradit proti názoru někoho jiného.
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom