Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Co pijete při golfu?

Co pijete při golfu?


  • Hlasovalo
    44
Před hrou je dobrý nějaký ten aperitvek - třeba "jager". Na hřišti určitě čistá voda. Po hře lahvinka dobrého vína aby člověk mohl přemýšlet co se povedlo...

Především když člověk bydlí za kopcem!:)
 
a ještě jedno doplnění.

Kupujete si balené nápoje v recepci nebo si nosíte už z domu nebo používáte obyčejnou kohoutkovou vodu do své lahve?
 
a ještě jedno doplnění.

Kupujete si balené nápoje v recepci nebo si nosíte už z domu nebo používáte obyčejnou kohoutkovou vodu do své lahve?
Dříve jsem si kupoval na recepci resp. v restauraci.
Ale po změně provozovatele a po tom, co tam jsou ceny za pití jak na benzínce :down:, tak si nosím z domova.
 
a ještě jedno doplnění.

Kupujete si balené nápoje v recepci nebo si nosíte už z domu nebo používáte obyčejnou kohoutkovou vodu do své lahve?

V rámci rodinných výletů už jsme se naučili si vozit svoje lahve s vodou. U golfu jsem to ještě moc nezvlád a především v létě chci něco studeného. Proto chceme dávat možnost natočit si na recepci ty limonády...
 

Přílohy

  • F42D44CA-C875-4275-89C3-8F1EB9E7F8BF.jpeg
    F42D44CA-C875-4275-89C3-8F1EB9E7F8BF.jpeg
    22,3 KB · Zobrazení: 228
Kupujete si balené nápoje v recepci nebo si nosíte už z domu nebo používáte obyčejnou kohoutkovou vodu do své lahve?
Vozím si vodu z domova kohoutkovou + nějakou náhradní lahev. Na většině turnajů navíc vodu dostanu.
V létě doporučuju vzít si termosku, do ní naházet až po okraj led a zalít vodou. Kvalitní termoska vydrží plná ledu půl dne, takže odlívám ledovou vodu a dolívám další vodu z lahví v bagu. Během pár jamek mám k dispozici další zásobu ledové vody. Na jakou finální teplotu si to člověk namixuje, je už jen na něm.
 
Vozím si vodu z domova kohoutkovou + nějakou náhradní lahev. Na většině turnajů navíc vodu dostanu.
V létě doporučuju vzít si termosku, do ní naházet až po okraj led a zalít vodou. Kvalitní termoska vydrží plná ledu půl dne, takže odlívám ledovou vodu a dolívám další vodu z lahví v bagu. Během pár jamek mám k dispozici další zásobu ledové vody. Na jakou finální teplotu si to člověk namixuje, je už jen na něm.
Ledová voda v horku může působit jako osvěžení, ale jinak je to pro tělo šok. Navíc se připravuješ o energii. Tělo reaguje tak, že začne “topit”, aby vyrovnalo teplotu a vydává tím víc energie, než by normálně bylo potřeba.
Takže v ledové vodě max. namočit ručník a ochladit zátylek a hlavu.
V horku by teplota nápoje měla být ideálně obdobná, jako je teplota okolí.
 
Ledová voda v horku může působit jako osvěžení, ale jinak je to pro tělo šok. Navíc se připravuješ o energii. Tělo reaguje tak, že začne “topit”, aby vyrovnalo teplotu a vydává tím víc energie, než by normálně bylo potřeba.
Takže v ledové vodě max. namočit ručník a ochladit zátylek a hlavu.
V horku by teplota nápoje měla být ideálně obdobná, jako je teplota okolí.
Proto píšu, že si vodu můžu namixovat na teplotu, jakou si vyberu. Když budu mít jenom teplou vodu, tak si nic nenamixuju. Voda teplá 35 stupňů moc neochladí a ani se moc pít nedá. Pivo si taky nebudu ohřívat, aby tělo neutrpělo šok a občas si dám na zchlazení zmrzlinu (a když je nejhůř, tak oboje klidně uprostřed hry po devítce, když jdu kolem klubovny). Když se chci osvěžit, piju studený nápoj. Jak moc studený je na každém.
Na zchlazení zátylku se dělají speciální ručníky, které můžu namočit i v teplé vodě a odpařováním se samy chladí. Já to nepoužívám, nemám to rád, moje okolí si v nich libuje.
Nicméně bych nerad zase spustil nějakou debatu, kde se budeme dlouze dohadovat, jaká je správná teplota vody na pití :)
 
Proto píšu, že si vodu můžu namixovat na teplotu, jakou si vyberu. Když budu mít jenom teplou vodu, tak si nic nenamixuju. Voda teplá 35 stupňů moc neochladí a ani se moc pít nedá. Pivo si taky nebudu ohřívat, aby tělo neutrpělo šok a občas si dám na zchlazení zmrzlinu (a když je nejhůř, tak oboje klidně uprostřed hry po devítce, když jdu kolem klubovny). Když se chci osvěžit, piju studený nápoj. Jak moc studený je na každém.
Na zchlazení zátylku se dělají speciální ručníky, které můžu namočit i v teplé vodě a odpařováním se samy chladí. Já to nepoužívám, nemám to rád, moje okolí si v nich libuje.
Nicméně bych nerad zase spustil nějakou debatu, kde se budeme dlouze dohadovat, jaká je správná teplota vody na pití :)
Proto piju čaj, ten se dá i teplý ;)
 
Proto píšu, že si vodu můžu namixovat na teplotu, jakou si vyberu. Když budu mít jenom teplou vodu, tak si nic nenamixuju. Voda teplá 35 stupňů moc neochladí a ani se moc pít nedá. Pivo si taky nebudu ohřívat, aby tělo neutrpělo šok a občas si dám na zchlazení zmrzlinu (a když je nejhůř, tak oboje klidně uprostřed hry po devítce, když jdu kolem klubovny). Když se chci osvěžit, piju studený nápoj. Jak moc studený je na každém.
Na zchlazení zátylku se dělají speciální ručníky, které můžu namočit i v teplé vodě a odpařováním se samy chladí. Já to nepoužívám, nemám to rád, moje okolí si v nich libuje.
Nicméně bych nerad zase spustil nějakou debatu, kde se budeme dlouze dohadovat, jaká je správná teplota vody na pití :)

12 stupňů!
 
Hele v pohode, já pivo atd rad. I na golfu. :) klidně se k tomu přiznám... když nehřejí výkony, hřeje alespoň duše. Akorát to auto je k tomu naprd.

Btw kolik tech tekutin vypijete? Kolik si toho berete s sebou? Litr, dva?
requo - až na to pivo loni na Malevilu :sick::sick::sick:
 
requo - až na to pivo loni na Malevilu :sick::sick::sick:

To jo, ale já jsem založením spíše optimista, věřím, ze to byla výjimka a příště to i tam už bude chutnat paradne. :)

Btw je zajímavé, jak málo lidi zaskrtlo tvrdej. Jednu z dalších anket uděláme na téma... jaký alkohol vás mezi jamkami neurazi. Většina z nás tu jsme jak Matka Tereza, podle výsledku ankety.
 
Upraveno:
To jo, ale já jsem založením spíše optimista, věřím, ze to byla výjimka a příště to i tam už bude chutnat paradne. :)

Btw je zajímavé, jak málo lidi zaskrtlo tvrdej. Jednu z dalších anket uděláme na téma... jaký alkohol vás mezi Jamkami neurazi. Většina z nás tu jsme jak Matka Tereza, podle výsledku ankety.
Prosím o jednu z možností Portské :p
 
Btw je zajímavé, jak málo lidi zaskrtlo tvrdej. Jednu z dalších anket uděláme na téma... jaký alkohol vás mezi jamkami neurazi. Většina z nás tu jsme jak Matka Tereza, podle výsledku ankety.
To víš, léta letí. A dávám tím dobrý příklad, na špatné příklady už tělo nemá;)
 
Cistou vodu, občas zhřeším colou. a nechal jsem se inspirovat Tigrem a jim sušené hovězí z “naše maso”! Doporucuju
 
Jiné - chybí mi v nabídce "jontové/multivitámínové nápoje" což nejsou energy drinky tak jak je vnímám já (redbull atd.)
 
V Beleku jsme se švárou šli jednu 18-ku se slovákama. Takže pivo, tullamore, johnyho, metaxu, hruškovici. Od 14-jamky si švára nic nepamatuje, kromě toho jak vypadnul z místa řidiče přes místo spolujezdce udělal jedno salto a tři kotrmelce a skončil v bunkeru (on tvrdí že ne, ale skončil ...).
V žádném pískovišti jsem nebyl, okno nemám a ještě na jamce č. 9. jsem hrál par, tak nevím co to tady máte za pohádkáře.
 
Byl jsem osobne na Suenu v Beleku u toho, kdyz si chlapci po 1. devitce dali na posilnenou nejake pivo a 3 panaky za cca 15min. Divim se, ze to @Jerry dosel cele pri vedomi a jeste si dokazal svaru odvezt taxikem do hotelu.
Jo, s bratry Slovaky je chlastani tvrdeho dost rizikova disciplina. A tihle 2, ktere dostali do flightu, byli echt Slovaci a hlavne bezvadni partaci.
Nemyslim, ze struktura napoju te ctverice z Beleku je typicka pro sportovni golf. :)
Pravda je, že když jsem slyšel ten cizí jazyk z pod Vysokých Tater, tak jsem dostal strach, ale bojoval jsem za čehůny co to šlo. To že jsem prohrál jste tady vytahovat nemuseli. Přesto to mělo jeden klad, po dvou letech jsem pak spinkal 12hod. a to v kuse.😴
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom