Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Co mám / nemám rád na turnajích

doktordee

Guru fóra
Čus! Jaké jsou vaše pozitivní a negativní zkušenosti z turnajů? Co jste ocenili a co vám na nich naopak chybí?

  • Snídaně / svačina do bagu a oběd tak nějak už beru jako samozřejmost.
  • Mám rád buggy s občerstvením, byť by to byla jen voda, protože té na hřišti není nikdy dost ( viď TomášiV ).
  • Moc už nemusím vložené soutěže. Ta motivace navíc mě dokáže rozhodit.
  • Mám raději Canon start kolem 10 hod, než postupný v 7:30 ráno :( - navíc při Canon startu je na hřišti živěji. Je to takové příjemnější.
  • Co mi chybí téměř na každém turnaji jsou drivingové míče v ceně startu. Naopak když jsou je to velmi velmi velmi příjemné.
  • A co mi vadí asi nejvíce je zabedněnost pomalých flightů co nepustí rychlejší, protože při turnaji se to přeci nesmí... (sobotní textas v Lubech - skoro hádka).
  • Na pátečním turnaji na Konopišti jsem dost nepochopil jak mohl resort pustit za posledním flightem (mým) fee hráče na buggy. Samozřejmě pořád čekali a stěžovali si až mě jeden z nich trefil míčkem do lýtka :evil: Šli jsme v limitu.
 
Tak ono v turnaji může být cokoli, zásadní je pak ovšem cena startovného. Která mne osobně od většiny turnajů odrazuje.
 
doktordee: ty zase sršíš vtipem woe :)

Moc turnajů na kontě nemám ale musím uznat, že když přijela buggy s pitím a na drivingu jsem dostal automaticky koš, tak to bylo hodně příjemné.
Naopak když najdeš na 10, jamce pouze originál zabalený chleba a v plastových miskách z obchodu zabalenou pomazánku (léto 35°) tak radši ani neochutnám...a navíc turnaj poměrně drahý. 
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom