Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Co koupit na analýzu švihu?

NaBednu

Guru fóra
Věřím, že v dnešní době už je na trhu cenově dostupné vybavení, které provede analýzu švihu.
Můžete mi dát tip?
Díky R
 
Upraveno moderátorem:
Natočit se můžeš i mobilem nebo kvalitním digi foťákem. Důležité je, aby slow-motion záznam byl min. 120fps (více je lépe), programů k analýze pak najdeš v „neúrekom” a to i zdarma. Některé umožňují i zaslání natočeného videa k profi analýze, obsahují tréninkové tipy vč. videosekvencí.
Kupovat kvůli tomu speciální kameru (pokud se videoanalýzou neživíš) je dle mého zbytečné. Určitě nebudeš natáčet každý svůj švih a rozebírat ho. Na občasnou kontrolu opravdu stačí kvalitní telefon nebo digifoťák. Telefon má výhodu, že máš aplikaci a zdrojové video pohromadě a hned použitelné.
 
Lepší investovat do kvalitního trenéra a několika lekcí.
vysvětlím, oč mi jde:
trenér mě nějak postaví. Při hodině mě "ohlídá".
A já potřebuji při dalším tréninku bez trenéra dodržet ten postoj, potřebuji si zkontrolovat, že stojím a hýbu se správně.
 
Stáhnul jsem si do telefonu na Obchod Play apku Technique . Na zachycení golfového švihu je to naprosto dostačující. A na analýzu je dle mého nejlepší trenér.
můžeš, prosím, mrknout, jak se to jmenuje? nemohu to najít. Díky moc. R
 
Natočit se můžeš i mobilem nebo kvalitním digi foťákem. Důležité je, aby slow-motion záznam byl min. 120fps (více je lépe), programů k analýze pak najdeš v „neúrekom” a to i zdarma. Některé umožňují i zaslání natočeného videa k profi analýze, obsahují tréninkové tipy vč. videosekvencí.
Kupovat kvůli tomu speciální kameru (pokud se videoanalýzou neživíš) je dle mého zbytečné. Určitě nebudeš natáčet každý svůj švih a rozebírat ho. Na občasnou kontrolu opravdu stačí kvalitní telefon nebo digifoťák. Telefon má výhodu, že máš aplikaci a zdrojové video pohromadě a hned použitelné.
díky, nemáš konkrétní tip? mám Samsung Galaxy A3 (2016). děkuji R
 
Stáhnul jsem si do telefonu na Obchod Play apku Technique . Na zachycení golfového švihu je to naprosto dostačující. A na analýzu je dle mého nejlepší trenér.
můžeš, prosím, mrknout, jak se to jmenuje? nemohu to najít. Díky moc. R

Je to Hudl Technique používám ji také. Vždy nahraji několik odpalů z boku i ze predu ať mám srovnání. A nutno uznat ze když s tím člověk pracuje systematicky, tak to muže být dobra pomůcka.
 
díky, nemáš konkrétní tip? mám Samsung Galaxy A3 (2016). děkuji R
Mám iPhone, ale většinou jsou ty appky i pro Android - dej si vyhledat “golf swing analyser”
Já používám „V1 Golf” a „Hudl Technique Golf”

a koukni i sem - celkem dost tréninkových tipů
 
vysvětlím, oč mi jde:
trenér mě nějak postaví. Při hodině mě "ohlídá".
A já potřebuji při dalším tréninku bez trenéra dodržet ten postoj, potřebuji si zkontrolovat, že stojím a hýbu se správně.
Na to ti opravdu stačí mobil se slow-motion a appka ;)
Jinak používám tuto BT selfie tyč/stativ
 
Ja to obcas pouzivam take, jedina nevýhoda je malo fps na iphonu. Ta vyskorychlostni by byla super ale zase je otazkou ci to clonek vyuzije
iPhone má 240 fps, to je víc, než uváděný odkaz cameras
 
šmarjápano, vy mi dáváte :D:D mluvíte chlapi se ženskou!
takže: na Samsungu jsem si nainstalovala Hudla a chce to po mě, aby mě ňákej kouč někam zařadil :D - neznám ho a tak smolík
V1 golf pro jistotu na Samsungu nereaguje. :D
Takže jsem použila IQ
Instaluju appky na Ipad (jistě, @Mirek_62 , mě inspiroval poznámkou o Iphonu:D)
u Hudla mě zarazili hned prvním dotazem, jestli jsem instruktor nebo ne... co mám odpovědět, aby mi to fungovalo?
 
šmarjápano, vy mi dáváte :D:D mluvíte chlapi se ženskou!
takže: na Samsungu jsem si nainstalovala Hudla a chce to po mě, aby mě ňákej kouč někam zařadil :D - neznám ho a tak smolík
V1 golf pro jistotu na Samsungu nereaguje. :D
Takže jsem použila IQ
Instaluju appky na Ipad (jistě, Mirek, mě inspiroval poznámkou o Iphonu:D)
u Hudla mě zarazili hned prvním dotazem, jestli jsem instruktor nebo ne... co mám odpovědět, aby mi to fungovalo?

Dej že nejsi instruktor a máš to :D Ono je možné to co nahraješ sdílet v komunitě a nechat si radit. Toto nevyužívám. Pak stačí jen využívat tlačítko REC :)
 
Dej že nejsi instruktor a máš to :D Ono je možné to co nahraješ sdílet v komunitě a nechat si radit. Toto nevyužívám. Pak stačí jen využívat tlačítko REC :)
je to pecka, už jsem to tady doma nanečisto prubla :up:
jak řešíš stojánek? nebo odkud to na drivingu snímáš ?
 
:up:
Je to Hudl Technique používám ji také. Vždy nahraji několik odpalů z boku i ze predu ať mám srovnání. A nutno uznat ze když s tím člověk pracuje systematicky, tak to muže být dobra pomůcka.
díky, díky - to je přesně co v této chvíli potřebuji :up::up:
 
Stáhnul jsem si do telefonu na Obchod Play apku Technique . Na zachycení golfového švihu je to naprosto dostačující. A na analýzu je dle mého nejlepší trenér.
moc děkuji za SUPR tip !!
 
jak řešíš stojánek? nebo odkud to na drivingu snímáš ?
pro iPad něco podobného
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom