Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Co koupit na analýzu švihu?

Kolega v práci má S10 a těch 960fps je pecka, neuvěřitelný věci se s tím dají dělat.
 
dotázek: může být, že Hudl žere baterku?
nevím, jestli to má souvislost ale po instalaci Hudlu i když nenatáčím, tak baterka jede pořád bleskem dolů... :(
 
dotázek: může být, že Hudl žere baterku?
nevím, jestli to má souvislost ale po instalaci Hudlu i když nenatáčím, tak baterka jede pořád bleskem dolů... :(
Může být ;)
 
co s tím ? o_O
Vypnout aktualizaci na pozadí, někdy to pomůže. V opačném případě po použití aplikaci vždy „shodit”.
 
Vypnout aktualizaci na pozadí, někdy to pomůže. V opačném případě po použití aplikaci vždy „shodit”.
aktualizace vypnuté, co je, Mirku, "shodit aplikaci" - díky moc
 
aktualizace vypnuté, co je, Mirku, "shodit aplikaci" - díky moc
Vypnout, ne jen zavřít.
 
aktualizace urcite nepomuzou, to by ti snad logicky vybijelo porad
Vypnout aktualizaci u uvedené aplikace. Pokud je to chybně naprogramované, tak stále komunikuje se serverem (nejedná se jen o aktualizaci programu, ale HLAVNĚ neustálé zjišťování aktualize dat), což samozřejmě vycucává baterii.
 
zrejme aplikace neni napsana s ohledem na spotrebu zdroju pristroje, treba je pouzity nevhodny framework... aktualizace urcite nepomuzou, to by ti snad logicky vybijelo porad
teď jsem zjistila, že mám nastavený vysoký jas - vypnula jsem to a ipad se hned zchladil, jestli čert nebyl i v tom
 
mám za sebou týden používání Hudlu a až na vysokou spotřebu baterky, naprostá spokojenost s řešením. Dnes snad dorazí i dálkové ovládání a bude to komplet. Možnost se vidět při švihu mi po počátečním šoku přinesla velký benefit. Mohu alespoň v omezené míře okamžitě experimentovat s úpravami postoje.
 
Včera jsem se natáčel svým telefonem zasunutým do bagu a to v režimu "zpomaleně" a naprostá spokojenost. Zjistil jsem, co potřebuji (plochý švih) a bez zbytečných hejblat.
 
Upraveno:
Včera jsem se natáčel svým telefonem zasunutým do bagu a to v režimu "zpomaleně" a naprostá spokojenost. Zjistil jsem, co potřebuji (plochý švih) a bez zbytečných hejblat.
těším se, až k tomu dospěju :up: teď se neobejdu bez toho, abych si udělala do záznamu čáry.:( a abych měla k dispozici větší obraz
 
těším se, až k tomu dospěju :up: teď se neobejdu bez toho, abych si udělala do záznamu čáry.:( a abych měla k dispozici větší obraz
Jedna věc je vidět co je špatně, druhá je s tím něco udělat :rolleyes:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom