Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Co koupit na analýzu švihu?

pokračování :up:😁:
tak, jedna část je vyřešená, mám teď za skutečně minimální investici možnost se nahrávat a pak to zanalyzovat
tablet na stativu bude bokem anebo přede mnou
když budu vpředu, tak se tam hned i uvidím,: to je pecka
šlo by vymyslet, jak to udělat, že budu natáčená z boku a současně se uvidím na nějakém přístroji zepředu?
např. natáčela bych se z boku tebletem a vepředu bych měla nějaký monitor, co by hned na místě přenášel obraz a já mohla korigovat okamžitě postoj
snad jsem se vyžvejkla srozumitelně :oops::cool::D
Monitor (či TV) s HDMI vstupem + HDMI kabel příslušné délky + https://www.apple.com/cz/shop/product/MD826/digitální-av-adaptér-lightning?fnode=37

update: pokud ta TV bude podporovat zrcadlení iPhone, tak nepotřebuješ adaptér ani kabel.
 
Viz update v mém příspěvku
díky-tak jsem dneska vyzkoušela, jak to funguje (zatím bez stativu, ten snad dorazí v úterý).
Mno... po počátečním šoku :(:down: z toho, jak to máchám, jsem nadšená!
Poprvé mám možnost vidět, co dělám, zpomalit si obraz, opakovat apod.
Mohla jsem se i podívat a korigovat hned postoj.
Je to pecka a se stativem to bude super.
Fakt je, že dálkové ovládání by bylo ještě lepší, ale pro můj účel tohle bude zatím stačit.
Zítra proberu s trenérem, jaké první kroky udělat ke zlepšení, nechám si poslat nebo nasdílet "vzorovou fotku" a budu na tom makat.
 
díky-tak jsem dneska vyzkoušela, jak to funguje (zatím bez stativu, ten snad dorazí v úterý).
Mno... po počátečním šoku :(:down: z toho, jak to máchám, jsem nadšená!
Poprvé mám možnost vidět, co dělám, zpomalit si obraz, opakovat apod.
Mohla jsem se i podívat a korigovat hned postoj.
Je to pecka a se stativem to bude super.
Fakt je, že dálkové ovládání by bylo ještě lepší, ale pro můj účel tohle bude zatím stačit.
Zítra proberu s trenérem, jaké první kroky udělat ke zlepšení, nechám si poslat nebo nasdílet "vzorovou fotku" a budu na tom makat.

Jj to znám, já když se prvně viděl, tak jsem nabyl dojmu, že se mi musí každý při pohledu na mne, jak se u toho kroutím poskládat smíchy :D Jinak ještě používám i tréninkové tyče (sticks). Mám dvě klasické délky a jednu krátkou. Na té kratší mám naznačené pozice míčku pro různé hole a taky si můžu hlídat šířku postoje. Někdo má i na delší tyči naznačenou vzdálenost nohou od míče pro dané hole. Plus se s nimi dá dělat spousta dalších vychytávek. Ono dnes na youtube najdeš snad cokoliv :D

Tak tréninku zdar a na jaře se budeme s moji drahou polovičkou těšit zase při nějaké společné hře, až budeme v Praze :)
 
Fakt je, že dálkové ovládání by bylo ještě lepší, ale pro můj účel tohle bude zatím stačit.
Tak proč si nekoupíš toto?
 
Tak proč si nekoupíš toto?
jejda :)☺ děkuji - to se spáruje i s mým Ipadem? a pak to ovládá foťák? - ptám se jako idiot ale pro jistotu...
 
jejda :)☺ děkuji - to se spáruje i s mým Ipadem? a pak to ovládá foťák? - ptám se jako idiot ale pro jistotu...
Pokud to funguje s iPhone, mělo by I s iPadem.
 
Pokud to funguje s iPhone, mělo by I s iPadem.
Tady je ve specifikaci uvedena kompatibilita s iPad
 
Jj to znám, já když se prvně viděl, tak jsem nabyl dojmu, že se mi musí každý při pohledu na mne, jak se u toho kroutím poskládat smíchy :D Jinak ještě používám i tréninkové tyče (sticks). Mám dvě klasické délky a jednu krátkou. Na té kratší mám naznačené pozice míčku pro různé hole a taky si můžu hlídat šířku postoje. Někdo má i na delší tyči naznačenou vzdálenost nohou od míče pro dané hole. Plus se s nimi dá dělat spousta dalších vychytávek. Ono dnes na youtube najdeš snad cokoliv :D

Tak tréninku zdar a na jaře se budeme s moji drahou polovičkou těšit zase při nějaké společné hře, až budeme v Praze :)
díky Zdeňku :):up: budu se fakt těšit!
Sticks mám a pečlivě používám.
 
takže něco jako toto:

Zobrazit přílohu 9127

ps: mam jednu anglickou eknihu (Putting bible) a kolik je teorie kolem putovani, to clovek kouka :)
co to je ten poslední model? V životě jsem neviděl, že by měl putter negativní loft :D Klasika je kole 2-4 stupňů, vyjímky až 10-12

Ale může to být haluz, akorát si nedovedu představit ten patovací styl :D :D :D
 
co to je ten poslední model? V životě jsem neviděl, že by měl putter negativní loft :D Klasika je kole 2-4 stupňů, vyjímky až 10-12

Ale může to být haluz, akorát si nedovedu představit ten patovací styl :D :D :D
Putter s negativním loftem jsem také neviděl, nicméně pokud odhlédneme od té ilustrace statického loftu a převedeme to na dynamický loft, tak už to smysl dává a dobře to ilustruje chování míčku po úderu puttem ;)
Já osobně používám vyšší dynamický loft u putteru pokud patuji z frenge nebo ferveje a potřebuji, aby vyšší tráva co nejméně ovlivnila rychlost a směr míče. Pokud je ale ten „pruh vyšší trávy” víc jak cca 1m, tak už čipuji.
 
Putter s negativním loftem jsem také neviděl, nicméně pokud odhlédneme od té ilustrace statického loftu a převedeme to na dynamický loft, tak už to smysl dává a dobře to ilustruje chování míčku po úderu puttem ;)
Já osobně používám vyšší dynamický loft u putteru pokud patuji z frenge nebo ferveje a potřebuji, aby vyšší tráva co nejméně ovlivnila rychlost a směr míče. Pokud je ale ten „pruh vyšší trávy” víc jak cca 1m, tak už čipuji.
OK, OK, to je v pořádku, mě pobavil ten typ putteru :D
 
1018p 120fps stačí pro tvůj účel kontroly postavení a roviny švihu.
Pro hodnocení kontaktu s míčem je i 240fps málo.
960fps při 720p by na kontakt s míčem stačilo? Protože víc ze svého zařízení nevymacknu..
 
960fps při 720p by na kontakt s míčem stačilo? Protože víc ze svého zařízení nevymacknu..
960fps - to už je pomalu na úrovni vysokorychlostních profi kamer 😉
Rozlišení 720p je na prohlížení na mobilu i monitoru či TV ok.
 
960fps - to už je pomalu na úrovni vysokorychlostních profi kamer [emoji6]
Rozlišení 720p je na prohlížení na mobilu i monitoru či TV ok.
No vidíš, přitom je to blbej telefon. Tak super.
Teda vlastně: sakra :(
Už se nebudu moct sám před sebou vymlouvat, proc to nejde...
 
No vidíš, přitom je to blbej telefon. Tak super.
Teda vlastně: sakra :(
Už se nebudu moct sám před sebou vymlouvat, proc to nejde...
Otázkou zůstává, jak se těm 960fps dostane, zda je to opravdu 960 „záběrů” nebo následně „rozsekaný” video záznam. Uvidíš až vyzkoušíš, jaká bude kvalita jednotlivých snímků a zda to programy pro videoanalýzu „schroupnou” 😉
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom