Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Co jste si nedávno golfového pořídili?

Díky, za HIO to není, potřeboval sem doma vyžehlit ten driving iron :)
By mě zajímalo co bylo dražší ;).
 
Nějak mi to, tady , něco , nejde dohromady, že by ten kobereček ztratil kouzlo🤔.
Neztratil, proč by měl, ten "šrot" se nekonal na grýnech, ale dávno před nimi? Ty sis nikdy nic nekoupil pro radost?
Hlavně jestli tobě funguje omotávka.

P.S. Dej si pohov "kámo" a vynech mne ze svých rádobyvtipných poznámek. Ostatním se omlouvám, za příspěvek mimo téma.
 
Hlavně jestli tobě funguje omotávka
Děkuji, za optání. Omotávky fungují, dobře, jen dle opotřebení jsem zjistil, že doopravdy nejpoužívanější ( mimo patr), dle opotřebení, je driver, a to jaký je na něj kladeným nárok na výkon a tím pádem nárok na držadlo.. už jsem si pořídil novou “ grip tape” , jen na driver nepoužiji povrchovou úpravu allcantra ( zdrsněný povrch) , ale neutrálni, ještě existuje lepivý povrch.
Jinak, patr je nádherný , atd ti to s ním patruje “KÁMO”.
 
… dle opotřebení jsem zjistil, že doopravdy nejpoužívanější ( mimo patr), dle opotřebení, je driver, a to jaký je na něj kladeným nárok na výkon a tím pádem nárok na držadlo.. už jsem si pořídil novou “ grip tape” ...
Standardní grip vydrží běžně hrajícím golfistům 2-3 roky. Odhadneš, kolikrát za tu dobu budeš muset ty vyměnit "grip tape"? Jen aby to pak nebylo nákladnější, než klasický grip 🤔
 
Já jsem si koupil fix a 4 hřebíky ( kecám, ty už jsem měl) a vytvořit jsem totok. V brance jsem dal míčku cca. 10 mm z každé strany prostor na chybu. Ze začátku se mi
dařilo projet brankami a skončil v " jamce"
na každý 5tý pokus. Po cca.1/2hod. usilovného trénink se to zlepšilo na každý 4tý. Zítra jdu na turnaj. Uvidím co to přinese😐
7815
 
Standardní grip vydrží běžně hrajícím golfistům 2-3 roky. Odhadneš, kolikrát za tu dobu budeš muset ty vyměnit "grip tape"? Jen aby to pak nebylo nákladnější, než klasický grip 🤔
keeezby 2-3 roky, putter, wedge a driver menim 2x rocne, zeleza za 1-1,5 roku :D
 
keeezby 2-3 roky, putter, wedge a driver menim 2x rocne, zeleza za 1-1,5 roku :D
Nojo, ale ty nejsi “běžně hrající golfista” ;)
 
Nějak mi to, tady , něco , nejde dohromady, že by ten kobereček ztratil kouzlo🤔.
Dnes nový patr „vyvětrán” na turnaji. První devítku jsem si ještě trošku zvykal na tempo, ale druhá devítka byla se 14 paty (vše do 2m byl jednopat), celkem 30. Takže spokojenost na grýnech, ostatní hra opět „šrot”.
Můj názor je, že trénink „na koberečku” mi významně v patování pomáhá - míčky na grýnech startují přesně po zvolené linii.
 
Já jsem si koupil fix a 4 hřebíky ( kecám, ty už jsem měl) a vytvořit jsem totok. V brance jsem dal míčku cca. 10 mm z každé strany prostor na chybu. Ze začátku se mi
dařilo projet brankami a skončil v " jamce"
na každý 5tý pokus. Po cca.1/2hod. usilovného trénink se to zlepšilo na každý 4tý. Zítra jdu na turnaj. Uvidím co to přinese😐
Zobrazit přílohu 7815
Jak to namontuješ na každou jamku? ;)
 
Jak to namontuješ na každou jamku? ;)

O tom jsem zatim nepřemýšlel. Když se mi včera navečer podařilo 3x za sebou trefit,
myslel jsem si, že by mi to na dnešním turnaji mohlo být něco platné. Oooo, jak jsem se mýlil.🤧
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom