Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Co jste si nedávno golfového pořídili?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Co jste si golfového pořídili? Udělalo vám to radost? Pochlubme se navzájem. Hole, oblečení, bag, vozík, míčky... dovolenou. Splinilo to záměr?

Foto vítána, dojmy taktéž. :) Nestyďme se a pochlubne se!
 
Že nezačneš náčelníku když si to nakous..:):):)

Tak začnu já, něco z tvojí značky, skoro nové, a něco z mojí oblíbené značky dost staré..;)

7578


7579


7580
 
Já si před týdnem pořídil patr a tři druhy nových míčků.

Patru udělám nějakou lepší fotku a vyměnim ji ve WITB. hraje skoro sám, jsem z nej úplně unešený. Tedy z těch 50 putů co jsem dal včera u drivingu. 👍

S míčky chodím zkoušet u chipu a patu zda poznám a případně jak velký rozdíl mezi různými typy. Zatím to vypadá, že poznám. Uvidíme co zítra na hřišti. Vzhledem k tomu, ze nějak nechodím hrát sám, tak si z jamkovky s @Lefty udělám pokusný den. Horší než moje standardní hra s mixem nalezenců to být nemůže 😂
 
9 je loft? To už jdeš takhle nízko pod vítr? 👍
Jj, loft, ale můžu tě uklidnit, mám nastaveno na 9,6°..;), jinak doteď jsem hrál driverem 10,5 na reguli docela kopce, teď jsou rány o malinko nižší s větším doběhem, ale i carry +min 10 m.. Trochu jsem se s ním první hřiště pral, ale už si celkem rozumíme, mám ho týden..:)
 
Jj, loft, ale můžu tě uklidnit, mám nastaveno na 9,6°..;), jinak doteď jsem hrál driverem 10,5 na reguli docela kopce, teď jsou rány o malinko nižší s větším doběhem, ale i carry +min 10 m.. Trochu jsem se s ním první hřiště pral, ale už si celkem rozumíme, mám ho týden..:)
Já přestal hrál kopce do té doby než jsem si tam dal tvrdší shaft. S regulí jsem měl výšku snad jak 7i. Od té doby co jsem koupil stiff tak to má rozumnou výšku i s 10,5.
 
A1C0236D-3FDC-426F-B59A-4D6A1EBAED50.jpeg
192FF071-B3EE-4BCB-93F9-A5A2A902FA29.jpeg
 
Driver a wedge Vega a míče Snell :)
 
El. vozík MGI s DO. Super věc. Nejvíc se líbí vnukovi. Na hřišti mu předám dálkáč a pak už je jen řídím slovními pokyny.
 
El. vozík MGI s DO. Super věc. Nejvíc se líbí vnukovi. Na hřišti mu předám dálkáč a pak už je jen řídím slovními pokyny.
Tak on ten vozík má hlasové ovládání? Asi nějaký upgrade, to musím doinstalovat 🤭 ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom