Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Co jste si nedávno golfového pořídili?

Minulý týden wedge Wilson.
 
Tak on ten vozík má hlasové ovládání? Asi nějaký upgrade, to musím doinstalovat 🤭 ;)
Když tě to má opravdu poslouchat, tak se nesmíš bát tomu dát občas lepáka.🙂
 
Ping G400 Crossover #3
Nejlepší hůl mého života.Přišla mi včera. Byl jsem s ní dnes poprvé na hřišti a můj život už nikdy nebude jako dřív.
Bez větší snahy tím železem pálím do dálky kam jsem se driverem dostával jen zřídka a hybridem nedostřelil. Driver přestanu nosit.
 

Přílohy

  • pingcrossover.jpg
    pingcrossover.jpg
    127,9 KB · Zobrazení: 370
Putter stroke lab seven, stand bag taylor made, driver a fw3 king f9 .:eek::Dnejak sem to asi prehnal tento mesic:p
 
Pořídili, jsme si , kamarádi a přátelé golfu, společný, lázeňsko-golfově-odpočinkový pobyt v Maďarsku- Bukfurdoo. Jezdíme tam každoročně,nám se tam líbí, letos se golfový areál rekonstruuje.
 
Znovu sem ji prohlédl a nic zvláštního tam nevidím :)

Tak mi ti poradíme - je na špatnou stranu!
 
Poslední věc, co jsem si před dvěma lety pořídil, byly dvoje boty před dvěma lety. A taky asi patery rukavice, a vlastně i Clickgear, páč jsem to nechtěl po operaci kolena tahat.

Vlastně kecám, letos jsem koupil 80 lakeballů B-stone E6.

Ale v sobotu se cestou do Rakous stavím u Tomáše Čížka v GolfArts, tak si třeba něco jiného než rukavici koupím.
 
Parada! Za kolik, odkud? A mas ji na spravnou stranu, aspon jsme dva. 😉
Nás.Leváků (ne levejch .. to by se člověk nedopočítal) tu je víc než @mkopcak zahraje letos soutežních kol ;-) ..

Jinak mne včera přišel dálkoměr Inesis 900 z Decathlonu ... tak uvidíme ;-) Dám pak recenzi někam na forum
 
Jinak mne včera přišel dálkoměr Inesis 900 z Decathlonu ... tak uvidíme ;-) Dám pak recenzi někam na forum

Zajímalo by mě to, kdyby to dělali i v provedení na normální = pravou stranu:-D
 
Parada! Za kolik, odkud? A mas ji na spravnou stranu, aspon jsme dva. 😉

Koupeno v Golfgear.cz, nelze vyzkoušet takže výběr shaftu je loterie, já volil co nejblíže tomu co mám na železech.
Cena je 4590 Kč. Zatím sem s tím nedal ránu, chytil sem nějakou filcku a ležím doma ..
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom