Co jste si nedávno golfového pořídili?

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,096
3,393
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Co jste si golfového pořídili? Udělalo vám to radost? Pochlubme se navzájem. Hole, oblečení, bag, vozík, míčky... dovolenou. Splinilo to záměr?

Foto vítána, dojmy taktéž. :) Nestyďme se a pochlubne se!

karlos

Mazák fóra
25.2.2016
825
837
103
Benešov
Jméno
Karel
Že nezačneš náčelníku když si to nakous..:):):)

Tak začnu já, něco z tvojí značky, skoro nové, a něco z mojí oblíbené značky dost staré..;)

7578

7579

7580

Marklar

Mazák fóra
8.3.2017
763
744
103
Praha
Jméno
Jirka L.
Já si před týdnem pořídil patr a tři druhy nových míčků.

Patru udělám nějakou lepší fotku a vyměnim ji ve WITB. hraje skoro sám, jsem z nej úplně unešený. Tedy z těch 50 putů co jsem dal včera u drivingu. 👍

S míčky chodím zkoušet u chipu a patu zda poznám a případně jak velký rozdíl mezi různými typy. Zatím to vypadá, že poznám. Uvidíme co zítra na hřišti. Vzhledem k tomu, ze nějak nechodím hrát sám, tak si z jamkovky s @Lefty udělám pokusný den. Horší než moje standardní hra s mixem nalezenců to být nemůže 😂

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: sob1662 a requo

karlos

Mazák fóra
25.2.2016
825
837
103
Benešov
Jméno
Karel
9 je loft? To už jdeš takhle nízko pod vítr? 👍
Jj, loft, ale můžu tě uklidnit, mám nastaveno na 9,6°..;), jinak doteď jsem hrál driverem 10,5 na reguli docela kopce, teď jsou rány o malinko nižší s větším doběhem, ale i carry +min 10 m.. Trochu jsem se s ním první hřiště pral, ale už si celkem rozumíme, mám ho týden..:)

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Marklar a requo

Marklar

Mazák fóra
8.3.2017
763
744
103
Praha
Jméno
Jirka L.
Jj, loft, ale můžu tě uklidnit, mám nastaveno na 9,6°..;), jinak doteď jsem hrál driverem 10,5 na reguli docela kopce, teď jsou rány o malinko nižší s větším doběhem, ale i carry +min 10 m.. Trochu jsem se s ním první hřiště pral, ale už si celkem rozumíme, mám ho týden..:)
Já přestal hrál kopce do té doby než jsem si tam dal tvrdší shaft. S regulí jsem měl výšku snad jak 7i. Od té doby co jsem koupil stiff tak to má rozumnou výšku i s 10,5.

Mirek_62

Mazák fóra
25.8.2018
873
585
93
KHGCS
El. vozík MGI s DO. Super věc. Nejvíc se líbí vnukovi. Na hřišti mu předám dálkáč a pak už je jen řídím slovními pokyny.
Tak on ten vozík má hlasové ovládání? Asi nějaký upgrade, to musím doinstalovat 🤭 ;)

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: mkopcak