Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Co děláte na odpališti při turnaji, když musíte čekat?

Co děláte na odpališti při turnaji, když musíte čekat?


  • Hlasovalo
    22

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Známe to asi všichni. Čekání na odpališti. Myšleno při turnaji, kdy se nemůžete hnout a prostě čekat musíte. Jak trávíte čas, když se to prostě sekne? A už někdy pěkně na začátku? Anketa je spíše orientační, hodil jsem tam, co mě napadne. Máte nějaký pěkný zážitek z čekání, případně tip, jak to vydržet a udržet koncentraci?
 
Nevím, jesli bylo myšleno , před prvním odpalem, jestli ano , tak si vezmu 56 + míček a krátím si dobu před odpalovánim flajtu krátkým čipováním. V průběhu kola jím a pijí, pozoruji přírodu a medituji.
 
No, když se čeká často, otravuje mne to - ale jinak bych řekla, že o udržení nějaké koncentrace se u mne bavit nedá, já to pořád beru jako zábavu. Takže kecáme ve flajtu, popřípadě je to příležitost zdlábnout sváču, dát si doušek z placatice a tak ;) Ideální je to čekání u nás na hřišti, kde každé tři jamky jdete kolem klubovny a baru...to se dobře to čekání krátí. Pak se ale i ty turnaje trochu protahují...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom