Co děláme v karanténě

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
11,6
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
26,7
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Me ten muj pred pul rokem chcipnul:(
Ha.... ja věděl, ze za tou náhlou zálibou ve včelkách, slepicích a tak něco je! :-D

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
26,7
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Já třeba jsem v podstatě na povinném Home Office. A reálně poznávám, jak v malém bytě v Praze na Pankráci, kam jsme se před rokem přestěhovali není úplně jednoduché odvádět pracovní výkony, když tu imrvére jsme celá rodina. To znamená dva dospělí a dvě děti - 14 a 6 let. 2 plus KK.

Takže takový home-open-baby-office. :)

Upraveno:

Sauron

Aktivní člen
Jméno
Alexander
Přijmení
Klimeš
Rok ZK
2005
Klub
Kotlina - Terezín
HI (HCP)
28,1
P/L
Pravák
Značka
Ping
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Já třeba jsem v podstatě na povinném Home Office. A reálně poznávám, jak v malém bytě v Praze na Pankráci, kam jsme se před rokem přestěhovalo není úplně jednoduché odvádět pracovní výkony, když tu imrvére jsme celá rodina. To znamená dva dospělí a dvě děti - 14 a 6 let. 2 plus KK.

Takže takový home-open-baby-office. :)
Stojí to za houby i ve větším bydlení....

Odesláno z mého ANE-LX1 pomocí Tapatalk

Tomáš Kloud

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
Si říkám, že na takovou situaci jsem trénoval v mládí :-D .. krom Home-Baby-office to vidím na online hraní her a Bindwatching seriálů .. Stargate na první týden, Přátelé na druhý apod :))

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
od pondeli by nam ze skoly mely chodit materialy a pokyny k vyuce, k tomu bakalarka a cekajici statnice, takze je toho dost, ve volnem case na hristi :D

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Přijmení
Netíková
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
Pravák
Značka
Cobra,ale mám jejich jen dřeva,železa mám Wilson
19.jamka:
Představení
WITB
Moji chlapci budou vytížení že školy, gympl bude od pátku posílat materiály k samostudiu, starší syn bude mít z vejšky taky samostudium a natočené přednášky. Já zatím pracuji normálně, klienti jsou v klidu a setkávat se chtějí. Včera mi jeden nabídl panáka vlastní slivovice 😁 no, bohužel jezdím autem...Manžel zatím taky normálně dochází do práce. .Asi se nám tu bude trochu nudit hoch z Finska, co je u nás na Erasmu, snad to nějak všichni přečkáme.

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Rok ZK
2015
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
P/L
Pravák
Značka
Tour Edge, Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
Moji chlapci budou vytížení že školy, gympl bude od pátku posílat materiály k samostudiu, starší syn bude mít z vejšky taky samostudium a natočené přednášky. Já zatím pracuji normálně, klienti jsou v klidu a setkávat se chtějí. Včera mi jeden nabídl panáka vlastní slivovice 😁 no, bohužel jezdím autem...Manžel zatím taky normálně dochází do práce. .Asi se nám tu bude trochu nudit hoch z Finska, co je u nás na Erasmu, snad to nějak všichni přečkáme.
Třeba se všichni naučíte finsky :p

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Přijmení
Netíková
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
Pravák
Značka
19.jamka:
Představení
WITB
Třeba se všichni naučíte finsky :p
Nepamatuji si ani "ahoj" finsky, to je strašná řeč. Mluví velice dobře anglicky, kluci se s ním dorozumí zcela v klidu. Já tvořim neuvěřitelné anglické věty.o_O Ráno už jsem ho prosila, aby se naučil česky :D, pobavilo ho to.

Jakub Guth

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
To mi tak nejak pripomnelo tento legendarni vykon lisky
a pokud chces finstinu, tak mam toto, sice je to madarstina, ale od ni je to je k finstine jen co by kamenem hodil

Francovka

Mazák fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Nepamatuji si ani "ahoj" finsky, to je strašná řeč. Mluví velice dobře anglicky, kluci se s ním dorozumí zcela v klidu. Já tvořim neuvěřitelné anglické věty.o_O Ráno už jsem ho prosila, aby se naučil česky :D, pobavilo ho to.
Jak se prosí Fin, aby se naučil česky formou lámané angličtiny, prosím? ;)

Mirek_62

Guru fóra
Jméno
Miroslav
Přijmení
Krejčí
Rok ZK
2010
Klub
KHGCS
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
To mi tak nejak pripomnelo tento legendarni vykon lisky
a pokud chces finstinu, tak mam toto, sice je to madarstina, ale od ni je to je k finstine jen co by kamenem hodil
Tak finština a maďarština se nám zdají podobné jen foneticky. Jinak spolu nemají absolutně nic společného.

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Rok ZK
2015
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
P/L
Pravák
Značka
Tour Edge, Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
Tak finština a maďarština se nám zdají podobné jen foneticky. Jinak spolu nemají absolutně nic společného.
Nikolvěk. Jedná se o jazyky ze skupiny ugrofinské..."Spolu s maďarštinou a samojedskými jazyky západní Sibiře patří finština mezi jazyky uralské. Její slovní zásoba se však už dnes s maďarštinou shoduje minimálně (nový – finsky "uusi", maďarsky "új"). Finštině je nejbližší karelština používaná ve východní části historického finského území*. Oba jazyky jsou navzájem srozumitelné asi jako čeština a slovenština, ale Finové na rozdíl od svých sousedů nerozlišují znělé a neznělé souhlásky." ( https://www.jazyky.com/nesnadna-ale-okouzlujici-finstina/ ) -

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Přijmení
Netíková
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
Pravák
Značka
19.jamka:
Představení
WITB
Jak se prosí Fin, aby se naučil česky formou lámané angličtiny, prosím? ;)
a to nechceš slyšet 😁 😁 navíc znalci angličtiny by mohli utrpět újmu

Mirek_62

Guru fóra
Jméno
Miroslav
Přijmení
Krejčí
Rok ZK
2010
Klub
KHGCS
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Nikolvěk. Jedná se o jazyky ze skupiny ugrofinské..."Spolu s maďarštinou a samojedskými jazyky západní Sibiře patří finština mezi jazyky uralské. Její slovní zásoba se však už dnes s maďarštinou shoduje minimálně (nový – finsky "uusi", maďarsky "új"). Finštině je nejbližší karelština používaná ve východní části historického finského území*. Oba jazyky jsou navzájem srozumitelné asi jako čeština a slovenština, ale Finové na rozdíl od svých sousedů nerozlišují znělé a neznělé souhlásky." ( https://www.jazyky.com/nesnadna-ale-okouzlujici-finstina/ ) -
Dovolím si nesouhlasit. Mám kolegu - maďara, když slyší finštinu, tak vůbec nechápe o čem to je. Sám říkal, že mu finština ani na poslech vůbec nepřipomíná maďarštinu.
Ta podobnost jako slovenština a čeština je mezi finštinou a karelštinou, nikoliv maďarštinou.
Na základě postnutého článku tedy upravím své tvrzení „Jinak spolu V SOUČASNOSTI nemají absolutně nic společného.” ;)

Upraveno:
WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom