Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Co byste si z golfového vybavení rádi pořídili? :)

Dálkoměr, pokud to má smysl.... Dle zkušeností ostatní věci dost rozptylují...
Nějaký konkrétnější tip? ;)
 
Dálkoměr? Zrovna včera jsem poprvé otestoval venku navigaci Garmin G8 a jsem z ní nadšen. Nejsou to hodinky, které nenosím a při hře by mi vadili, ale něco jako telefon. Přijdeš na 1 tee, odklepneš nabízené nejbližší hřiště, zapneš a pak už nic neřešíš, jenom se podíváš když potřebuješ. Žádné zaměřování plápolající vlajky. Měl jsem jí v siťce vozíku, takže okamžitě dostupné metry už při příchodu k míči. Je pořád v pohotovostním stavu, takže opravdu stačí vzít jen do ruky a podívat se. A za 18 jamek se spotřebovala pouze 1/4 kapacity baterie. Mezi jamkama se přepne sama na další jamku a metry podle kolíků opravdu sedí. Výrazně předčila moje očekávání a všem můžu jedině doporučit.
 
Dálkoměr? Zrovna včera jsem poprvé otestoval venku navigaci Garmin G8 a jsem z ní nadšen. Nejsou to hodinky, které nenosím a při hře by mi vadili, ale něco jako telefon. Přijdeš na 1 tee, odklepneš nabízené nejbližší hřiště, zapneš a pak už nic neřešíš, jenom se podíváš když potřebuješ. Žádné zaměřování plápolající vlajky. Měl jsem jí v siťce vozíku, takže okamžitě dostupné metry už při příchodu k míči. Je pořád v pohotovostním stavu, takže opravdu stačí vzít jen do ruky a podívat se. A za 18 jamek se spotřebovala pouze 1/4 kapacity baterie. Mezi jamkama se přepne sama na další jamku a metry podle kolíků opravdu sedí. Výrazně předčila moje očekávání a všem můžu jedině doporučit.
Při turnajích zakázáno!!!!!!!
 
Samochodící vozík , který bude zrovna dělat kedyho. Takového bagbota. Škoda že Elon Musk nehraje taky golf
 
Tak sklon to měří, ale je to vypnutelná funkce, takže je možno na turnajích používat. Musím umožnit spoluhráčům kontrolu, že funkce je opravdu vypnutá.
 
A kdyz tam budes mit aplikace na mereni vetru? atd...

Pro mne moc telefon neni, na slunku tam prd vidis, musis se dostat do stinu, kdyz prsi nejde ovladat .. atd
Hodinky jsou bezprolemove :)
 
Aplikace na měření větru? To někdo dělá? I kdyby, tak by to asi byla vypnutelná funkce. Viditelnost na slunku výborná, ale i kdyby, tak se stačí otočit a udělat si stín vlastním tělem. Když prší, tak jsou tam klasická tlačítka. Garmin G8 není telefon.
 
A kdyz tam budes mit aplikace na mereni vetru? atd...

Pro mne moc telefon neni, na slunku tam prd vidis, musis se dostat do stinu, kdyz prsi nejde ovladat .. atd
Hodinky jsou bezprolemove :)
Já jsem to první četl - jako aplikaci na měření větrů :) - i s tím prdem, který to zvýraznil. Protože se rád učím od zkušenějších, tak jsem čekal, jak mi to pomůže:p
 
Já jsem to první četl - jako aplikaci na měření větrů :) - i s tím prdem, který to zvýraznil. Protože se rád učím od zkušenějších, tak jsem čekal, jak mi to pomůže:p
Tak co si budeme povídat, jeden kvalitní prd před odpalem může ránu jedině vylepšit.
 
Já jsem to první četl - jako aplikaci na měření větrů :) - i s tím prdem, který to zvýraznil. Protože se rád učím od zkušenějších, tak jsem čekal, jak mi to pomůže:p
Tak co si budeme povídat, jeden kvalitní prd před odpalem může ránu jedině vylepšit.
Nemůže. Dlouhodobým sledováním parťáka mohu zodpovědně prohlásit, že odpal stojí za prd s prdem i bez prdu...
 
Já jsem to první četl - jako aplikaci na měření větrů :) - i s tím prdem, který to zvýraznil. Protože se rád učím od zkušenějších, tak jsem čekal, jak mi to pomůže:p
top hráči dopočítávají rány dle směru a síly větrů...... přesnější údaj, přesnější hra
 
už tady vidím to lingvistické okénko, kdo co pochopil a kam kroužek patří a nepatří, Ještě, že je Jerry na dovolené, blížíme se stoce:p
 
Nechtěl sem ložit nové vlákno, uvažoval sem o výměně želez a docela mě překvapilo, za prvé, jak dlouho se na nový set čeká ( min. 2 měsíce ) a za druhé, kolik modelů je prakticky nedostupných nebo se kompletně přestali vyrábět a nejsou už v nabídce.
Takže po bok grafických karet, stavebního materiálu a jiných komodit se přidaly i golfové hole :)
 
Byl jsem cca před měsícem na fittingu driveru na Čechii. Předdomlouval jsem si i nafitování želez a kluci mě rovnou řekli, že na dodání setu jakékoliv značky mám počítat s minimálně třema měsícema a v případě holí Cobra nedokážou ani tipnout.
 
Byl jsem cca před měsícem na fittingu driveru na Čechii. Předdomlouval jsem si i nafitování želez a kluci mě rovnou řekli, že na dodání setu jakékoliv značky mám počítat s minimálně třema měsícema a v případě holí Cobra nedokážou ani tipnout.

Já byl v Citygolfu, Ping prakticky jen bambule nebo žiletky, Titleist taky žádná sláva, jeden model od Callaway, 2x TM, Mizuno taky špatný.
Teď čekám, jestli to co jsme vybrali, bude vůbec reálné koupit.
 
Tak smůla, prý dodání nejdříve říjen, takže prý lepší počkat na nové modely a v září vyzkoušet znovu.
Takže pokud někdo plánujete nová železa na další rok, ideální čas na fitting :)
 
Tak smůla, prý dodání nejdříve říjen, takže prý lepší počkat na nové modely a v září vyzkoušet znovu.
Takže pokud někdo plánujete nová železa na další rok, ideální čas na fitting
Jestli to chápu dobře tak fitting pro další sezónu už teď nebo až teda v září?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom