Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Co byste si z golfového vybavení rádi pořídili? :)

Záleží na značce a modelu, co si objednáš teď dostaneš na podzim nejdříve, co objednáš v září tipuji tak po novém roce.
 
Nebojite se, ze když teď nafitujete, a budete se těšit.... že už neudržíte konzistenci hry a soustředění s původním vybavením? Když je ještě plná sezóna?
 
Nebojite se, ze když teď nafitujete, a budete se těšit.... že už neudržíte konzistenci hry a soustředění s původním vybavením? Když je ještě plná sezóna?
Čekám na svý pingy a hra se mi nezhoršila. Tak ono není kam.

Já bych si přál věc, kterou mi prachy nevyřeší, a sice hezkou příměstskou devítku (třeba jako Terezín) blíž mému bydlišti.
 
Nebojite se, ze když teď nafitujete, a budete se těšit.... že už neudržíte konzistenci hry a soustředění s původním vybavením? Když je ještě plná sezóna?

Spíš opačný problém sem měl, první hra po fitu a železa celkem solidně lítala, takže spíš začneš přemýšlet jestli to má kupovat smysl :)
Má, potřebuju lehčí shaft jak se ukázalo a trošku více tolerantní hlavy.
 
rád bych si pořídil kedíka, kterej by se o všechno staral místo mě, četl by se mnou grýny, měřil vzdálenosti, dobře mi radil a já bych pak chodil hřiště v paru (nebo lépe) :D:D:D
 
ted jsem objevil tento zlepsovak.... asi by se hodil

1624649214496.png
 
Golfové hole inesis 500 plus ty dvě dřeva 3 Wood a hybrida + bag na hole inesis waterproof a taky pořádnou golfovou síť aspoň 3x3x3 metry a taky 1000 hraných míčku a taky ten talent :) no a ještě v září jet do Hořehled tak snad se podaří :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom