Co byste si z golfového vybavení rádi pořídili? :)

Petr M.

Aktivní člen
5.10.2017
255
175
43
Karlovy Vary
Jméno
Petr Matoušek
Dálkoměr? Zrovna včera jsem poprvé otestoval venku navigaci Garmin G8 a jsem z ní nadšen. Nejsou to hodinky, které nenosím a při hře by mi vadili, ale něco jako telefon. Přijdeš na 1 tee, odklepneš nabízené nejbližší hřiště, zapneš a pak už nic neřešíš, jenom se podíváš když potřebuješ. Žádné zaměřování plápolající vlajky. Měl jsem jí v siťce vozíku, takže okamžitě dostupné metry už při příchodu k míči. Je pořád v pohotovostním stavu, takže opravdu stačí vzít jen do ruky a podívat se. A za 18 jamek se spotřebovala pouze 1/4 kapacity baterie. Mezi jamkama se přepne sama na další jamku a metry podle kolíků opravdu sedí. Výrazně předčila moje očekávání a všem můžu jedině doporučit.

Válec Ivo

Člen fóra
11.8.2017
50
19
8
Jméno
waber ivo
Dálkoměr? Zrovna včera jsem poprvé otestoval venku navigaci Garmin G8 a jsem z ní nadšen. Nejsou to hodinky, které nenosím a při hře by mi vadili, ale něco jako telefon. Přijdeš na 1 tee, odklepneš nabízené nejbližší hřiště, zapneš a pak už nic neřešíš, jenom se podíváš když potřebuješ. Žádné zaměřování plápolající vlajky. Měl jsem jí v siťce vozíku, takže okamžitě dostupné metry už při příchodu k míči. Je pořád v pohotovostním stavu, takže opravdu stačí vzít jen do ruky a podívat se. A za 18 jamek se spotřebovala pouze 1/4 kapacity baterie. Mezi jamkama se přepne sama na další jamku a metry podle kolíků opravdu sedí. Výrazně předčila moje očekávání a všem můžu jedině doporučit.
Při turnajích zakázáno!!!!!!!

Klok

Aktivní člen
10.1.2017
159
148
53
Brno
Jméno
Tomas Pikula
Samochodící vozík , který bude zrovna dělat kedyho. Takového bagbota. Škoda že Elon Musk nehraje taky golf

Petr M.

Aktivní člen
5.10.2017
255
175
43
Karlovy Vary
Jméno
Petr Matoušek
Tak sklon to měří, ale je to vypnutelná funkce, takže je možno na turnajích používat. Musím umožnit spoluhráčům kontrolu, že funkce je opravdu vypnutá.

alda

Mazák fóra
29.2.2016
626
241
53
Wien
Jméno
Ales Dana
A kdyz tam budes mit aplikace na mereni vetru? atd...

Pro mne moc telefon neni, na slunku tam prd vidis, musis se dostat do stinu, kdyz prsi nejde ovladat .. atd
Hodinky jsou bezprolemove :)

Petr M.

Aktivní člen
5.10.2017
255
175
43
Karlovy Vary
Jméno
Petr Matoušek
Aplikace na měření větru? To někdo dělá? I kdyby, tak by to asi byla vypnutelná funkce. Viditelnost na slunku výborná, ale i kdyby, tak se stačí otočit a udělat si stín vlastním tělem. Když prší, tak jsou tam klasická tlačítka. Garmin G8 není telefon.

Francovka

Aktivní člen
26.9.2017
380
323
63
Vsetín
Jméno
František Řepa
A kdyz tam budes mit aplikace na mereni vetru? atd...

Pro mne moc telefon neni, na slunku tam prd vidis, musis se dostat do stinu, kdyz prsi nejde ovladat .. atd
Hodinky jsou bezprolemove :)
Já jsem to první četl - jako aplikaci na měření větrů :) - i s tím prdem, který to zvýraznil. Protože se rád učím od zkušenějších, tak jsem čekal, jak mi to pomůže:p

Shoty: Paudr

Petr M.

Aktivní člen
5.10.2017
255
175
43
Karlovy Vary
Jméno
Petr Matoušek
Já jsem to první četl - jako aplikaci na měření větrů :) - i s tím prdem, který to zvýraznil. Protože se rád učím od zkušenějších, tak jsem čekal, jak mi to pomůže:p
Tak co si budeme povídat, jeden kvalitní prd před odpalem může ránu jedině vylepšit.

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,373
870
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Tak co si budeme povídat, jeden kvalitní prd před odpalem může ránu jedině vylepšit.
Nemůže. Dlouhodobým sledováním parťáka mohu zodpovědně prohlásit, že odpal stojí za prd s prdem i bez prdu...

Válec Ivo

Člen fóra
11.8.2017
50
19
8
Jméno
waber ivo
top hráči dopočítávají rány dle směru a síly větrů...... přesnější údaj, přesnější hra

Marklar

Aktivní člen
8.3.2017
478
435
73
Praha
Jméno
Jirka L.
už tady vidím to lingvistické okénko, kdo co pochopil a kam kroužek patří a nepatří, Ještě, že je Jerry na dovolené, blížíme se stoce:p

Členové online

Nikdo tu teď není.

Statistiky fóra

Vlákna
1,516
Členové
385
Nejnovější uživatel
Coula

Různé užitečné odkazy

Zpravodaj 19.jamky

Novinky, akce a zajímavosti 19.jamky přímo na e-mail! Ať vám nic neuteče!

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU
...nebo viz VÍCE INFO