Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Co by bylo dobré na vašem domácím hřišti (klubu) vylepšit v roce 2022?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Máme tady další rok, mnohé kluby/hřiště po nás začnou chtít penízky na další sezónu. Některé už nás zlanařili na podzim minulého roku nebo i dříve. Někteří s nás změnili členství, někteří jsou držáci a zůstávají věrni svému dosavadnímu členství. Každý jsme členem jinde, a máme leckdy i rozdílné varianty členství (tam, kde je umožňují). Co by se nám líbilo, abychom byli se svým letošním členstvím spokojení?

Pár otázek:
  • Kde jsi (nebo budeš) letos členem?
  • Kolik si za své členství zaplatil? Podražilo se letos?
  • Proč si ho hřiště/klub zvolil? Co rozhodlo?
  • Odpovídá podle tvého aktuální cena členství stavu hřiště a nabízeným službám?
  • Myslíš, že se ti členství finančně vyplatí s ohledem na počet tvých her?
  • Co by si rád, aby tvůj zvolená hřiště/klub pro letošek vylepšil nebo změnil? Je něco takového?
 
Upraveno:
  • Přiznám se, že jsem moc neváhal, bylo to celkem ložený. Ale definitivně mě zlomily reciproční slevy, co letos Hořehledy opět domluvily.
  • Nebylo to drahé - když je práce koníčkem, člověk to na peníze moc nepřepočítává. Ale je fakt, že když se ve 2 ráno snažím totálně gumovýho @requo přemluvit, aby přestal hrát poker a šel si hajnout, reviduju svoje priority dost intenzivně:).
  • Před 11 lety mne sevřela kombinace příležitosti zkusit zcela něco nového (profesně i osobně) a nádhera krásně české krajiny, která PilsnerGolf Resort Hořehledy obklopuje. A byť s bambilionem kotrmelců, drží mě to dodnes.
  • Je to takové houpavé. Když se nám podaří zařídit super reciprocity, zdechne kvůli covidu restaurace. Když je hotel narvaný k prasknutí, tak 2 měsíce nezaprší. Ale řekl bych, že každý rok děláme větší či menší krůčky k tomu, abychom to měli lepší a hezčí než ten rok před tím. A co vím, žádné jiné hřiště v ČR nenabízí plnohodnotnou 9ku této kategorie za takové peníze. A to platí i poté, co jsme za poslední 2 roky zdražili o 12%.
  • Odehraju kolem 50 her za rok, takže jsem v tomto ohledu zcela spokojen.
  • Moc bych si přál plnohodnotnou závlahu a wellness. Oboje stojí strašně sprostý peníze a nikdy se nezaplatí, ale teprve s tím dosáhneme úrovně, kterou bych si osobně moc přál. A rýsují se nám projekty nové 9ky a apartmánové domky, takže by to mohlo klapnout. A snad se toho dožiju:).
 
Upraveno:
No já jsem zůstal věrný Slapům. Upřímně jsem tam spokojen, na můj rozptyl je šířka fairwayi adekvátní, údržba se také podle mě celkem zlepšila.
Členství, mám pocit, nepodražilo, ve standardním roce to využiji úplně v pohodě a určitě se vyplatí. A co se týká kvality, já jsem spokojen. Když si vzpomenu na dobu cca 4 roky zpátky, tak tohle je super. Zeleno celou sezonu, grýny taky v pohodě.
A osobně mě vyhovuje i umístění, z chaty, kde jsme v létě celkem dost, to mám 20 min, z domova (pokud nejsou podél Vltavy semafory) to je nějaký 45 min. Je to jeden z důvodů, proč zůstat.
Minulý rok to nebylo ono, hrál jsem fakt málo. Ale věřím, že tento rok to zlomím a zase to bude v pohodě.
já jsem si už dříve přál, aby se dalo na drivingu platit kartou a nemusel jsme řešit mince, to by prý mělo být zprovozněné, takže paráda. Jinak byc si přál, aby celoročně byly sekány rafy, ať se z nich dá nějak normálně hrát. A samozřejmě pořád držet, případně zlepšovat údržbu, což věřím, že také půjde.
Asi mě už ke zlepšení nic nenapadá, určitě mě to zase napadne, až tam půjdu 🤔 A osmnáctku stejně nikdo nezmění, tak budu trpět dál.:D
 
Vezmu to stručně:
1. Hořehledy, moje láska :)
2. Přiměřeně, očekávatelně.
3. Mám to 20 minut autobusem, absolutně skvěle mi vedení vychází vstříc. A báječně si zahraju, kdykoliv mám chuť.
4. Jasně.
5. Jasně. A kdybych nebyla lenoch, bylo by to ještě lepší :)
6. No, zastávka autobusu by mohla být blíž, ale s tím hřiště ani klub nic neudělá :). Ale prý je slíbíno, tak uvidíme :D.
 
  • Kde jsi (nebo budeš) letos členem?
Golf Club Molitorov

  • Kolik si za své členství zaplatil? Podražilo se letos?
Letos členství zdražilo o 2000 Kč. Dostali jsme k tomu vysvětlující email, kde to bylo zdůvodněno vyššími cenami vstupů s tím, že pokud by k tomu nedošlo, tak by cena zůstala stejná. Chápu.

  • Proč si ho hřiště/klub zvolil? Co rozhodlo?
Vzdálenost od místa bydliště je pro mě velmi podstatná (mám to nejblíž) a pak to taky bývala cena.

  • Odpovídá podle tvého aktuální cena členství stavu hřiště a nabízeným službám?
Tohle je těžké. Je to především o konkurenci. Na jednu stranu to hřiště jde každým rokem hodně nahoru, takže chápu, že jde nahoru i cena. Ale na můj vkus se to cenově hodně začíná přibližovat hřištím typu Čertovo Břemeno, Slapy, které jsou pro mě herně, atmosférou atd. úplně někde jinde. Přitom jsou dražší o 4, resp. 5 tisíc Kč. Tady narovinu říkám, že kdybych je měl stejně daleko, tak přejdu. Tím, že žádné takové hřiště v podobné cenové relaci v okolí není, tak není co řešit.

  • Myslíš, že se ti členství finančně vyplatí s ohledem na počet tvých her?
Jednoznačně. Hraju pravidelně každý týden.

  • Co by si rád, aby tvůj zvolená hřiště/klub pro letošek vylepšil nebo změnil? Je něco takového?
Zlepšil bych ještě odpaliště, což je údajně v plánu. I kdyby se to ale nestalo, tak když je srovnám s tím, co tam bylo 4 roky zpátky, tak už teď je to jako nebe a dudy.

Nevyhovuje mně jídlo. Když to třeba srovnám s grilováním v Lázních Bohdaneč, anebo výše zmíněným Č. Břemenem, tak je to velká škoda. Přitom gril tam je, jen se nepoužívá. Nevím, čím to je. Možná nebyl zájem.
 
Letos,stejně jako poslední 3 roky jsem členem na Kotlině.
Zdražilo se o 500 kč na 9400 kč.
Hřiště jsem si zvolil proto,že to mám kousek a po fyzické stránce není pro mne jednodušší hřiště ;);)
Protože zahraji za sezónu cca 50 krát 18 jamek,určitě se mi členství vyplatí.Reciprocity jsou také fajn.
Poměr cena výkon je dle mého názoru vynikající.Hřiště bylo celoročně ve vynikající kondici.Tréninkové plochy jsou dobré...znám to z doslechu :D:D
Co by se mohlo změnit,nebo zlepšit ani nevím.Já jsem spokojený.
 
  • Slapy / PGA
  • 15 000 (o 1000 víc) / 10 280 (stejné)
  • Dojezdová vzdálenost, kvalita hřiště, služby / povinnost
  • ANO / ANO
  • možná, spíše ano / ANO
  • rozhodně bych vylepšil přejezdy mezi jamkou 1-2 a jamka 10 cesta dolů. Mám pocit, že mi to vždy vyvrklá kolečka a zničí vozík. Drny člověk nějak přejede, ale ta cesta frakce "co se kde našlo" je trest, štěrk vyplaví voda a zbyde kamenivo po kterém se nedá jezdit. Zdá se to jako maličkost, ale dokáže to pohrát na nervy a kdyby se to zlepšilo, tak kvalita hřiště tím vizuálně dramaticky vzroste. Greeny by si pak zasloužily být trošku tvrdší, ale to vzhledem k založení asi není možné.
Řešení:

drahé
- asfalt/beton s protismykovými zářezy.
- tekutá dlažba / zatravňovací dlažba

levné
- vyházet kamenivo a seříznout drny
- nic

Jinak šlo hřiště velice nahoru a kvalita ploch je celoročně na top úrovni!
 
  • Slapy / PGA
  • 15 000 (o 1000 víc) / 10 280 (stejné)
  • Dojezdová vzdálenost, kvalita hřiště, služby / povinnost
  • ANO / ANO
  • možná, spíše ano / ANO
  • rozhodně bych vylepšil přejezdy mezi jamkou 1-2 a jamka 10 cesta dolů. Mám pocit, že mi to vždy vyvrklá kolečka a zničí vozík. Drny člověk nějak přejede, ale ta cesta frakce "co se kde našlo" je trest, štěrk vyplaví voda a zbyde kamenivo po kterém se nedá jezdit. Zdá se to jako maličkost, ale dokáže to pohrát na nervy a kdyby se to zlepšilo, tak kvalita hřiště tím vizuálně dramaticky vzroste. Greeny by si pak zasloužily být trošku tvrdší, ale to vzhledem k založení asi není možné.
Řešení:

drahé
- asfalt/beton s protismykovými zářezy.
- tekutá dlažba / zatravňovací dlažba

levné
- vyházet kamenivo a seříznout drny
- nic

Jinak šlo hřiště velice nahoru a kvalita ploch je celoročně na top úrovni!
Tak v tom případě se ještě přimlouvám za přechod mezi dvojkou a trojkou ;)
 
  • Beřovice
  • 14000 stejně jako loni
  • Kombinace vzdálenosti a poměru cena/kvalita
  • Ano
  • Ano
  • Rád bych na hřišti viděl opravdu funkčního maršála. V létě nefunguje tempo, teď zase chování golfistů (a protože se to začne dít když zavře většina ostatních hřišť, vyvozuji že hlavně těch přespolních), tolik nevrácených řízků jsem neviděl. A taky aby našli alespoň stejně dobrého provozovatele restaurace jako byl dosud.
 
  • CGK - Český golfový klub
  • Ceny zůstaly beze změny. Cena za členství R53 je 4700 Kč
  • Široká nabídka hřišť, 3 hřiště ve vzdálenosti 15 minut, možnost hry na různých hřištích za rozumné peníze, benefity v podobě zapůjčení buggy na vybraných hřištích
  • Cena je vzhledem k nabízeným službám a počtu dostupných hřišť přiměřená.
  • Cena za členství a následné dokupy se mi vyplatí. Náklady na jednu hru jsou průměrně cca 650 Kč.
  • Rozšířit seznam dostupných hřišť v ČR, ale i na Slovensku.
 
  • GC Lipiny
  • Cena stejná, roční členství 10 200,-
  • Cena, 18minut z domova, přátelé v klubu a kombinace 2 devítek - krátká akademie a dlouhý mistrák
  • Cena je adekvátní
  • Vyplatí
  • Driving - terče ve formě sítí, Hřiště - lepší písek v bunkrech
 
  • GC Lipiny
  • Cena stejná, roční členství 10 200,-
  • Cena, 18minut z domova, přátelé v klubu a kombinace 2 devítek - krátká akademie a dlouhý mistrák
  • Cena je adekvátní
  • Vyplatí
  • Driving - terče ve formě sítí, Hřiště - lepší písek v bunkrech
Proč tady uvádíš nesmysly a kde jsi vzal tu cenu za roční členství 10200,-Kč!!!
Členské poplatky za hru pro řádné členy zůstalo nezměněno!!!
Tady je oficiální mail pro platbu členských poplatků, proč to děláš a uvádíš nepravdivé údaje a uvádíš členy jamky v omyl?? Oprav to tady a omluv se .
PROTOŽE , uvádíš roční hrací poplatky pro nečleny 9900+ 300 pro CGF.
Taky si oprav u svého profilu členství !
6F969E20-2064-4D29-ABC3-E1707A21156E.jpeg
 
Proč tady uvádíš nesmysly a kde jsi vzal tu cenu za roční členství 10200,-Kč!!!
Členské poplatky za hru pro řádné členy zůstalo nezměněno!!!
Tady je oficiální mail pro platbu členských poplatků, proč to děláš a uvádíš nepravdivé údaje a uvádíš členy jamky v omyl?? Oprav to tady a omluv se .
PROTOŽE , uvádíš roční hrací poplatky pro nečleny 9900+ 300 pro CGF.
Taky si oprav u svého profilu členství !
Zobrazit přílohu 28396
Hele tomu moc nerozumim. Jakoze clen plati 8300 Kc a neclen 9900 Kc za neomezenou hru na hristi? A k cemu neclen plati tech 300 Kc pro CGF, kdyz je neclen? @Kotilajnen ?
 
Proč tady uvádíš nesmysly a kde jsi vzal tu cenu za roční členství 10200,-Kč!!!
Členské poplatky za hru pro řádné členy zůstalo nezměněno!!!
Tady je oficiální mail pro platbu členských poplatků, proč to děláš a uvádíš nepravdivé údaje a uvádíš členy jamky v omyl?? Oprav to tady a omluv se .
PROTOŽE , uvádíš roční hrací poplatky pro nečleny 9900+ 300 pro CGF.
Taky si oprav u svého profilu členství !
Zobrazit přílohu 28396

Ano máš pravdu jsem NEČLEN GC Lipiny.

1642064689496.png
 
Hele tomu moc nerozumim. Jakoze clen plati 8300 Kc a neclen 9900 Kc za neomezenou hru na hristi? A k cemu neclen plati tech 300 Kc pro CGF, kdyz je neclen? @Kotilajnen ?
Níže vypsáno co obsahuje cena 9900,-
300,- je posléze za ČGF, ale vlastně jsem nečlen.
Člen platil vstupní poplatek do klubu, já zatím ne, jelikož nejsem pevně rozhodnut pro GC Lipiny a váhám nad jiným klubem.

1642064798564.png
 
Proč tady uvádíš nesmysly a kde jsi vzal tu cenu za roční členství 10200,-Kč!!!
Členské poplatky za hru pro řádné členy zůstalo nezměněno!!!
Tady je oficiální mail pro platbu členských poplatků, proč to děláš a uvádíš nepravdivé údaje a uvádíš členy jamky v omyl?? Oprav to tady a omluv se .
PROTOŽE , uvádíš roční hrací poplatky pro nečleny 9900+ 300 pro CGF.
Taky si oprav u svého profilu členství !
Zobrazit přílohu 28396

Aneb - jak přátelsky a vstřícně upozornit někoho na chybu - která viditelně nebyla úmyslná. Ty by si byl dobrý inkvizitor.

PS: Doporučuji si nejprve zamést před vlastním prahem u svých sdělení a tvrzení směrem ke členům Jamky, kterými se ve jménu pravdy oháníš ;)
 
Upraveno:
Níže vypsáno co obsahuje cena 9900,-
300,- je posléze za ČGF, ale vlastně jsem nečlen.
Člen platil vstupní poplatek do klubu, já zatím ne, jelikož nejsem pevně rozhodnut pro GC Lipiny a váhám nad jiným klubem.

Zobrazit přílohu 28398
A vidím správně, že vstupní je 30 000 Kč? Takže návratnost toho, že se někdo stane členem, je 15 let? To je kšeft jak noha! Kor když k tomu hracímu poplatku nabídnu za 300 Kč práva člena klubu😉.
 
Aneb - jak přátelsky a vstřícně upozornit někoho na chybu - která viditelně nebyla úmyslná. Ty by si byl dobrý inkvizitor.

PS: Doporučuji si nejprve zamést před vlastním prahem u svých sdělení a tvrzení směrem ke členům Jamky, kterými se ve jménu pravdy oháníš ;)
se trochu začínám obávat aby se u inkvizitora neobjevila v profilovce svastika !!! :eek::eek::eek:
 
Proč tady uvádíš nesmysly a kde jsi vzal tu cenu za roční členství 10200,-Kč!!!
Členské poplatky za hru pro řádné členy zůstalo nezměněno!!!
Tady je oficiální mail pro platbu členských poplatků, proč to děláš a uvádíš nepravdivé údaje a uvádíš členy jamky v omyl?? Oprav to tady a omluv se .
PROTOŽE , uvádíš roční hrací poplatky pro nečleny 9900+ 300 pro CGF.
Taky si oprav u svého profilu členství !
Zobrazit přílohu 28396
Okamžitě se omluv za osočení uživatele @Kotilajnen protože jsi ho zcela neoprávněně obvinil ze lži a přitom ani neznáš strukturu poplatků ve svém klubu 🙈
 
Já bych chlapci zvolnil. Vy jste zase divoký, jak kdybyste si nakládali kebule do láku od okurek. Bohoušek se ztrapnil, to už víme, a Mirek prošvihl šanci zůstat filosofem.

Mějte trochu soucit s @requo, kdo to má po Vás furt krotit.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom