Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Členství v Praze 2022?

kuby97

Člen fóra
Jméno
Štěpán
Klub
Český golfový klub
HI (HCP)
37.1
Ahoj. Jelikož di chci v Praze najít klub a nebýt už pod ČGK, chtěl bych se vás pražáků zeptat, jak jste kde spokojení, připadně co byste mi doporučili.
Díky!
 
Nedokazu posoudit vsechna hriste v Pze, ale letos mam VIP v Hostivari a nenasel jsem zajimavejsi clenstvi. Za me vede diky lokalite (coz je individualni), velikost treninkovych ploch a v clenstvi VIP=neomezeny vstup na hriste free, vsechny turnaje free, denne 100 micku free a dalsi slevy...
 
U mě vítězí Čerňák - kombinace základního členství a Kredit Play.

Zmíněný Hostík určitě vítězí na první pohled v poměru cena x výkon (je otázka, zda tak levné bude i příští rok), ale mě tam vadí neustále obsazené teetimy a rohožky golfisty z Asie... prostě na rychlou devítku už to už není a klid, který na golfu hledám, zde už taky nenacházím...
 
Za sebe - Praha je veliká :-D Resp. není veliká, ale doprava autem v ní stojí za prd. A není nic horšího, než trávit v kolone hodinu či dvě - a ten stres.

Hodně zvažuj, než vyhodíš tisíce za hřiště, kam se pak prakticky nebudeš moct jednoduše a bezpečně dostat.

Osobně bych v Praze nebral hrací členství nikde. Možná Motol - kvůli tréninku. Jinak základ plus nějakou formu kredit play, a hlavně dostupné tréninkové plochy (btw to může pokrýt i multisportka).

Dopoledne Hostivař jde. Odpoledne už to za to většinou podle mého s ohledem na cenu nestojí. Pro mě.
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom