Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Členství na rok 2022, kde zakotvíte?

Na spadnutí je můj mezikrajový „přestup” do CL 🤭
Tak přestupové lístky dnes podepsány pro mne i synátora 😉
 
Asi Vám to většině dorazilo taky, ale pro jistotu předávám, že čgk rozeslalo nabídku členství na rok 2022:

K nalezení tu: https://www.cgk.cz/cs/typy-clenstvi-a-clenske-poplatky/

Vyšší členství u nich osobně neberu, tak nevím, jestli se něco změnilo, přijde mi to stejné.

Pro Pražáky (nebo na letní výlet do Prahy) - stále se drží Prague Golf Card, i pro rok 2022

Letos jsem opet sla do cgk.
 
Ahojte přátelé. Konečně se rozhoduji nad členstvím a přemýšlím jestli jít do PGK nebo ČGK nějak tam nevidím rozdíly. Jde mně o hřiště v mém okruhu což je okolí Dobříše. Takže by šli hřiště: Slapy, Loreta, Štiřín, Líšnice, Hodkovičky, Zbraslav atd.
 
PGK si kupuji jako doplněk už několik let.
Oproti ČGK má výhodu v neomezených hracích místech, takže nemusíš plánovat tolik dopředu. Nevím jak je to teď ale když jsem měl kdysi ČGK, tak třeba o Slapy byl boj a muselo se to bukovat snad 10-14 dní dopředu.
 
PGK si kupuji jako doplněk už několik let.
Oproti ČGK má výhodu v neomezených hracích místech, takže nemusíš plánovat tolik dopředu. Nevím jak je to teď ale když jsem měl kdysi ČGK, tak třeba o Slapy byl boj a muselo se to bukovat snad 10-14 dní dopředu.
Ahoj. Když máš ten PGK můžeš mně něco vysvětlit? Koupil jsem si jenom ten základ za 1500,- Kč kde bych měl mít jednu hru na 6ti hřištích zdarma. Tak sem se jen tak přes teetime koukal na Líšnici a když si zarezervuju hru tak jí mám za 690 a né zdarma. Nebo naskočí zdarma až když to budu platit na hřišti?
 
Když se podíváš na teetime.cz do můj golf - moje benefity tak tam tu koupenu hru vidíš? Pak se to bukuje stejně jako přes ČGK, místo ceny vybereš čerpat z kreditu nebo jak se to tam jmenuje.
 
Když se podíváš na teetime.cz do můj golf - moje benefity tak tam tu koupenu hru vidíš? Pak se to bukuje stejně jako přes ČGK, místo ceny vybereš čerpat z kreditu nebo jak se to tam jmenuje.
Nic takového tam nemám. Myslel jsem že tam bude na výběr klasická cena nebo klubová karta. Ale nikde nic. Psal jsem i na PGK ale zatím bez odpovědi
 
On ti odpoví, já to vždy kupuji kvůli Darové, tam nemají teetime, takže vždy rezervace přes sms na PGK, ale Slapy jsem bukoval postupem uvedeným výše.
 
V ČGK žádný boj o místa není, míst je tam už hodně let dostatek. Samozřejmě se občas stane, že na nějakém hřišti svítí nula, hlavně, když je perfektní počasí, ale u hodně hřišť nastavili neomezený počet denních míst a obecně hřišť je v nabídce hodně, takže není ani problém se vyhnout turnajům. Už jsem u ČGK hodně let (poprvé ještě v době CDS) a běžně rezervuji místa až v den hry a není problém. Navíc je to super, když si člověk naplánuje někde poblíž dovolenou (třeba jižní Čechy). Dokupy navíc jsou výhodné jen na některých hřištích, chce to vybírat. Pro mě si super, že zavedli juniorské levnější členství. Je pravda, že mi tam hodně chybí Darová (dřív tam byla), ale ta se tam nejspíš jen tak nevrátí (ale zase letos nově Mariánky, kde to mám fakt rád).
 
Já popisoval svojí zkušenost cca. 7 let zpátky, kdy jsem za 10 her měsíčně platil snad 15 000 Kč a to opravdu třeba na Slapech už týden dopředu bylo plno.
Pokud je to dnes lepší, tak jedině dobře. Já pak koupil členství přímo na Slapech a asi po třech letech v Beřovicích, kde jsem dodnes.
 
V ČGK žádný boj o místa není, míst je tam už hodně let dostatek. Samozřejmě se občas stane, že na nějakém hřišti svítí nula, hlavně, když je perfektní počasí, ale u hodně hřišť nastavili neomezený počet denních míst a obecně hřišť je v nabídce hodně, takže není ani problém se vyhnout turnajům. Už jsem u ČGK hodně let (poprvé ještě v době CDS) a běžně rezervuji místa až v den hry a není problém. Navíc je to super, když si člověk naplánuje někde poblíž dovolenou (třeba jižní Čechy). Dokupy navíc jsou výhodné jen na některých hřištích, chce to vybírat. Pro mě si super, že zavedli juniorské levnější členství. Je pravda, že mi tam hodně chybí Darová (dřív tam byla), ale ta se tam nejspíš jen tak nevrátí (ale zase letos nově Mariánky, kde to mám fakt rád).
Já sice nejsem u ČGK tak dlouho (tuším asi 7 nebo 8 let), ale vše řečené o těch volných místech mohu potvrdit. A Mariánky (+ Vary, Sokolov, Hazlov a Kynžvart) se chystám přes ČGK odehrát při svém letošním červnovém západočeském tripu:)
 
Může to třeba bejt tím že mám dvě různá členská čísla?
 
Ahoj, mel bych dotaz, kdybych si koupil na CGK ten R110 (10x na P), mohu hrat 10x na stejnou hristi? Anebo tam je omezeny ze musim zahrat na ruzne hristi?
A je tu nekdo, kdo ma clenstvi na albatross? Zda kupujete rocni anebo 3 lety :) Dekuji za kazdy prispevek.
 
Ahoj, mel bych dotaz, kdybych si koupil na CGK ten R110 (10x na P), mohu hrat 10x na stejnou hristi? Anebo tam je omezeny ze musim zahrat na ruzne hristi?
A je tu nekdo, kdo ma clenstvi na albatross? Zda kupujete rocni anebo 3 lety :) Dekuji za kazdy prispevek.
Můžeš hrát klidně 10x na stejném hřišti.....žádné omezení není.
 
to jak.raiman: Zrovna Albatross je potreba v CGK trosku planovat, sledovat predpoved pocasi, protoze na pekne dny se tam kapacita dost plni predem... ale i tam dost casto objednavam az v den hry. Ja mam ale vyhodu, ze mi nevadi jet jinam, hlavne kdyz hraju :) Ale pokud bys tam chtel odehrat vsechny hry z toho typu clenstvi a trval jen na Albatrossu, tak je dobre si tu rezervaci delat par dnu predem - a pozor, CGK tam nema zadne hry o vikendu. ...k CGK a tomu juniorskemu clenstvi, to jsem myslel ohledne syna, ja uz junior nejsem :)
 
Urcite jejich clenstvi na 1-5 let uz neni za nejakou strasnou cenu (jasne, je vysoka, ale je to proste jedno z nej hrist tady). Jen zvaz, ze uz je konec kvetna a v srpnu je tam ET turnaj, pred nim a tesne po nem jsou nejaka omezeni, kdy hriste dostavaji do profi formy. Tak zalezi asi nejvic na tom, kolikrat tam pujdes a kolikrat z toho o vikendu. Proti tomu je urcite dobra varianta CGK treba R212, R318 nebo R424, kdy ve vsedni dny muzes vyuzit Albatross a o vikendech dat jina hriste. A taky jestli treba vyuzijes reciprocitu Albatrossu, vim, ze dost jejich clenu v dobe toho turnaje ET jezdi na pobyt na Penati a maji i Zala Springs, oboji se 100% recipr.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom