Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Členství na rok 2022, kde zakotvíte?

Tak si pořiď Hořehledy a máš Motol s 50% slevou kdykoli a Darovou zadarmo - a tam seš po dálnici stejně rychle jako v Beřovicích:)
Darovou zadarmo o vikendu?
 
Hlavně teď po posunu času na 9h už nejde ani jít před turnajem, takže hřiště použitelné jen v sobotu.
Taky tu PG tour nemusím, za 450 Kč, kus buchty a hnusná houska nestojí ale vzhledem k tomu, kolik lidí to hraje se toho jen tak nezbavíme.
Už dlouho jsem to chtěl řešit, tak jsem před chvilkou odeslal mail s dotazy a návrhy. Uvidím, jestli mě pošlou do pr…e rovnou nebo zkusí být trochu konstruktivní…
 
Darovanský dvůr sem taky před lety zvažoval ale je to 70km a hodina cesty vs 30km a 35 min cesty pro Beřovice, takže pro mě, nepoužitelné.
 
Mám to naprosto stejně. Problém nevidím ani tak v nárůstu počtu členů, jako v nárůstu v počtu turnajů. Speciálně PG tour se v Beřovicích pěkně zahnízdila. Teď je v postatě každý víkend a zabije celý den, když není, je Beřovická neděle. Pro nás, kteří nechceme hrát domovské hřiště 5 hodin nebo platit za turnaj, je to peklo. Náhradu bohužel jsem taky nenašel.
Máš pravdu, to je další věc, která mě štvala... párkrát sem měl to štěstí ten turnaj hrát, s mojim hcp sem šel s "požitkářema" na konci a bylo to utrpení...
 
Já opět zůstanu u GC Davis. Nejčastěji hraji Poděbrady, Molitorov, Bohdaneč, k tomu mi letos přidali Konopiště - Slapy a Mladou Boleslav jsem úplně vynechal ani nevím proč. A je to za pár kaček.
|A teď jsem koukal, že přidali na příští rok i Karlštejn a Kuňku, tak není co řešit, za 13 tisíc si zahraju víc než moc(ani mi nevadí že sebrali tu Bolku). Když vezmu tuhle sezonu, kde mám vybráno 21x Poděbrady, 5x Bohdaneč, 4x Konopiště a nespočet her na Molitorově, mám fee asi jako za vstupné na venkovký kolotoč.:D
 
Upraveno:
Může někdo prosím poreferovat o bestgolfu letos a vytíženosti? Resp. možnosti dostat se na nabízená hřiště - týden vs víkend? Dík
 
Letos jsem měl kombinaci Bestgolf a ČGK. Na příští sezónu zřejmě ponechám. V Bestgolfu snad nevymyslí takovou kombinaci hřišť, která mne neosloví a donutí mne hledat jinde.
Co se týče vytíženosti a možnosti si zahrát? Popsat to, je silně subjektivní. Mne to letos vyhovovalo. Na 9ky (Motol, Hodko, StaBolka) po práci jsem se většinou dostal, kdy jsem chtěl. Hodkovičky, tam je to trochu horší. Min. v první polovině sezóny byly v kapacitě Bestgolfu pořád plné. Málokdy se mi stalo, že jsem se zalogoval a svítilo na mne zelené políčko (volno) u některého dne v následujících sedmi dnech. Teď kdy píšu sem na jamku, vidím volné pouze jedno místo v neděli 14.11. a tři v pondělí 15.11. (sám jdu v pátek někdy po O).
18ky dávám v pátek či o víkendu. Hrál jsem Slapy, občas Molitorov nebo co se mi zrovna líbilo či hodilo z ČGK. Zdaleka se nedostanu ke hře každý víkend, tak mi to celkem vyhovovalo. Točit sezónu jedno dvě hřiště mne vůbec neláká, ba naopak. Letos se mi stalo jednou, že jsem hrál jedno hřiště dvakrát za sebou.
A samozřejmě u virtuálu z omezenými kapacitami her na jednotlivých hřištích je třeba trochu plánovat dopředu.
 
Já si i příští rok ponechám základní členství na Čerňáku (za 3000 Kč jsou v něm 3 fíčka), pak tam mám ještě nějakou korunu v Kredit Play.
Uvažuju i o Mstěticích - buď roční hrací kartu za 20 tisíc nebo Kredit Play (čerpání nemá časové omezení) v této hodnotě. Spíše to druhé...
Proč? Přestože mě oslovuje klubový život, nebaví mě hrát jedno hřiště víckrát za sebou. Každý rok hraju minimálně 40 různých hřišť, takže roční hrací karta pro mě postrádá smysl. Mimochodem, letos jsem nejčastěji hrál Čerňák 8x, všechny ostatní hřiště max 4krát...
Jo a Ježíšek už tradičně donese ČGK, které hodně využívám při víkendových výjezdech s rodinou (=za golfem:))
 
Vidím to stejně jako letos, Beřovice + Pražsky golfový klub na zpestření, nějaký ten balík 10 fee + něco málo na těch lepších hřištích.
 
Já letos poprvé Premium členství u Central Golf Club. A pro příští rok, budu opět. Za danou cenu mít možnost neomezené hry na 5 hřištích (Kaskáda, Ostravice, Olomouc, Skalice a Kunětická Hora) se mi letos neskutečně vyplatilo. Nejvíce jsem hrál Kaskádu a Ostravici, ale když to rozpočítám, tak mne 18 jamek vyšlo cca na 400,- Kč. Což s ohledem na kvalitu daných hřišť a není špatný :) Jelikož jsem z Brna, tak pro mne asi nejlepší možné řešení i pro příští sezónu.
 
Já opět jako každý rok ČGK - letos dám i prémiová hřiště...v kombinaci s dokupem pro mě ideální...letos kapacita absolutně bez problémů...
 
Po roční odmlce a mimoklubovém řádění na 6ti svatbách se vracím do domovského klubu GC Lipiny.
Okolní hřiště pojedu pře 1+1 nebo slevové dny.
 
Zaplatím Tereze z Terezína.

Na Mělníku není nic.

+ - stejně daleko mám

Předboj
Starou Boleslav
Terezín
Benátky
Beřovice
Mladou Boleslav
Mstětice
Černý most

Předboj a SB škrtám, Terezín je první hřiště. Vozím tam dítě a přestože neznám místní Litoměřicko Terezínské kofry, necítím se tam zle. Anna jde trénovat, já si oběhnu 9, in eventum lázeňských 7 jamek.

O víkendu moc nehraju, ale recipročně můžu na sever od nás se slevou. A Terezín stál Kč 8.500,-- pro mně a Kč 3.500,-- pro manželku, takže co.

Benátky jsou dál, Beřovice jsou trochu architektonický Disneyland s těma muldama, jako by shaper na bagru popíjel šalvěj. MB, Mstětice a ČB jsou drahota.
 
Někteří z vás tu zmiňují členství v domácích klubech a dokup členství v ČGK. Omlouvám se za možná hloupou otázku, jsem pouhý pobíječ much - flájboj. Týká se právě členství v ČGK třeba to nejlevnější pro dospělého. Nikde jsem nenašel, jaké jsou ceny fee v rezervačním systému přes ČGK oproti standardnímu ceníku. Pouze info od 390 Kč. Máte s tím někdo praktické zkušenosti? Letos jsem měl své první členství s recipročními cenami v okolí a chci se pomalu rozhodnout pro členství na další sezónu. Nejčastěji jezdím po hřištích Pardubického a Královéhradeckého kraje a místo plánování se spíš rozhoduji na poslední chvíli. Své domovské hřiště rozmyšlené mám, rád ale jezdím a hraju i na dalších místech. Ještě mám v záloze GCDavis. Pokud mi poradíte nebo napíšete osobní poznatky, budu rád. Díky
 
Ceník všech hřišť od ČGK asi není, protože se to také mění podle toho jestli je víkend, svátek apod. Ale hřiště tam začínají za 300 Kč, z Pražských jako příklad Motol, Líšnice či Botanika. Za 390 Kč jsou pak třeba Hodkovičky během týdne a o víkendu za 490 Kč. Dle premiovosti hřiště to pak roste.
 
Někteří z vás tu zmiňují členství v domácích klubech a dokup členství v ČGK. Omlouvám se za možná hloupou otázku, jsem pouhý pobíječ much - flájboj. Týká se právě členství v ČGK třeba to nejlevnější pro dospělého. Nikde jsem nenašel, jaké jsou ceny fee v rezervačním systému přes ČGK oproti standardnímu ceníku. Pouze info od 390 Kč. Máte s tím někdo praktické zkušenosti? Letos jsem měl své první členství s recipročními cenami v okolí a chci se pomalu rozhodnout pro členství na další sezónu. Nejčastěji jezdím po hřištích Pardubického a Královéhradeckého kraje a místo plánování se spíš rozhoduji na poslední chvíli. Své domovské hřiště rozmyšlené mám, rád ale jezdím a hraju i na dalších místech. Ještě mám v záloze GCDavis. Pokud mi poradíte nebo napíšete osobní poznatky, budu rád. Díky
Posílám náhled dokupů z ČGK na zítřejší den, na víkend bývají ceny o něco málo vyšší.
První sloupec jsou počty volných hracích míst pro dané hřiště. Rezervovat můžeš dva dny dopředu, tedy teď bych mohl na zítřek a čtvrtek.
Jsou tam všechna dostupná hřiště.
 

Přílohy

  • Screenshot_2021-11-09-19-46-25-250_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-11-09-19-46-25-250_com.android.chrome.jpg
    45,1 KB · Zobrazení: 275
Posílám náhled dokupů z ČGK na zítřejší den, na víkend bývají ceny o něco málo vyšší.
První sloupec jsou počty volných hracích míst pro dané hřiště. Rezervovat můžeš dva dny dopředu, tedy teď bych mohl na zítřek a čtvrtek.
Jsou tam všechna dostupná hřiště.
Super, děkuji za přehled. :up:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom