Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Členství na rok 2022, kde zakotvíte?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Navazuji na loňské téma "Členství na rok 2021, kde zakotvíte?". Už i letos se nám to blíží, objevují se nabídky a pro mnohé začínají úvahy, kde zakotvit pro příští rok. Jestli zůstat na místě, případně se posunout, nebo přidat nějaké zajímavé nedomovské členství. Tipy, osobní přístup a doporučení vítáno. Kde co nabízí, co nejde odmítnout? Zvednete kotvy a posunete se dál jinam? Preferujete pro sebe i na příští rok virtuál či kameňák, případně jiné možnosti (a proč)? ;)
 
Na spadnutí je můj mezikrajový „přestup” do CL 🤭
 
Jakouž dva předchozí roky. Kombinace ČGK a Bítozeves. Snad bude během příštího roku vybudována závlaha v Mostě. Pak možná dojde ke změně.;)
 
Ahojte, tak já jsem členský panic, ale vzhledem k čerstvým ZK aka Osvědčení (zlomil jsem i ženu, ne v pase, ale na ZK, pardon), zakotvíme přirozeně v nejbližším klubu s hřištěm. Beru to i jako podporu místnímu resortu.
 
Pro mě klasicky, co kupuju:
  • plné Hořehledy pro celou rodinu, páč je mám poblíž chaty a hrajeme tam víkendově celá rodina a i když mě to hřiště herně frustruje, tak mě moc baví pozorovat, jak se rozvíjí a zraje a líbí se mi být u toho, btw. letošní 100% reciprocity, kdy jsem v rámci členství asi 5x ve čtvrtek hrál zdarma Darovan, byly boží, plus v pondělí Hlubokou a jednou o víkendu Bechyni, plus Písek.
  • 1x nejlevnější čgk na dokupy na těch pár hřištích do roka, kam se dostanu
  • multisportka, která mi ty drobné slevy zajistí mnohde jinde vč. příp. tréninku

:up:
 
Upraveno:
Klasicky Slapy, už zaplacené. Mám je prostě rád a v podstatě to mám kousek z chaty a nakonec i z domova (teda až zmizí semafory u Vltavy :devil:). Tento rok jsme tam zase tak moc nehrál (taky ty fairwaye vypadají dobře :D), tak si to snad trochu příští rok vyberu.
A zase zvažuji ČGK na dokupy, když sem tam jedu někam jinam.
 
1) Zůstávám věrný svému domovskému CGCPR - Prštice - je to super, jak se z pole stává postupně hřiště, 3 grýny (3pary) jsou od letoška plně zavlažované, zbývající 3 jamky (2 x 3par + 1 x 4par) budou snad zavlažované od 2022.
2) Ponechám Austerlitz - a doufám, že budu tentokrát konečně moct vycestovat za 100% reciprocitu na Slovensko - hlavně Sedin a možná i Skalica
 
já byl po léta členem beřovic, ale.... přijde mi, že jejich akce na získání nových členů v posledních letech byly natolik úspěšné, že nyní, když se o víkendu rozhodnu si zahrát, tak jsem bez šance nebo jdu v de*ilní čas nebo jdu hřiště celej den nebo obě poslední možnosti dohromady. v kombinaci s tim, že už mě nebaví hoblovat jedno hřiště dokola (odehráno cca 300x), mě to hřiště loni začlo tak psychicky sr*t, že sem neuhrál pořádně nic, a tedy rozhodl jsem se klub opustit a nejspíš se vydám cestou cgk a dokupů, případně stay and play možností spojených zároveň s cyklistikou :)
 
Já dám Hořehledům ještě šanci, ale běda jim, jestli neudržej alespoň nějakou tu 100% reciprocitu i pro příští rok!

EDIT: Tak dávám manažerovi pochvalu, protože říkal, že právě prodloužil 100% reciprocitu s Darovou i na rok 2022!
 
Upraveno:
Ja to hodim zase do Pysel, byt jsem tam letos moc nebyl.
Ale zvazuji prikoupit i neco v Hostivari… chodim tam hodne s detmi. Poukaz na akademii by se mi hodil :)
 
já byl po léta členem beřovic, ale.... přijde mi, že jejich akce na získání nových členů v posledních letech byly natolik úspěšné, že nyní, když se o víkendu rozhodnu si zahrát, tak jsem bez šance nebo jdu v de*ilní čas nebo jdu hřiště celej den nebo obě poslední možnosti dohromady. v kombinaci s tim, že už mě nebaví hoblovat jedno hřiště dokola (odehráno cca 300x), mě to hřiště loni začlo tak psychicky sr*t, že sem neuhrál pořádně nic, a tedy rozhodl jsem se klub opustit a nejspíš se vydám cestou cgk a dokupů, případně stay and play možností spojených zároveň s cyklistikou :)

Pravdu máš, toto řeším vždy bukací 14 dní dopředu a na ideálně první tři hrací časy.
Bohužel v mém okolí s podobným poměrem cena x výkon nic není.

Motol, Botanika, Albatross, Zbraslav, Beroun ... první dvě shit, zbytek drahý.
 
Co to? Janov už ne-e? Nebude?
1. na Janově končí TCM, takže budu muset vozit syna jinam (poslední dva roky jsem byl na Janově hlavně kvůli synovi)
2. bohužel kvalita hřiště s nástupem nového „managera” šla rapidně dolů a to v roce, kdy počasí po většinu roku golfovým hřištím přálo.
3. pro svůj další golfový růst potřebuji zlepšit především hru na (a okolo) velkých a relativně rychlých grýnech, k čemuž Janov nelze využít
 
Já zůstanu určitě u ČGK, jen možná přehodnotím trochu typ členství a poměr her na top hřištích vůči ostatním.......ale to si říkám už několik let a pak si stejně koupím to samý co rok předtím:D
 
Pravdu máš, toto řeším vždy bukací 14 dní dopředu a na ideálně první tři hrací časy.
Bohužel v mém okolí s podobným poměrem cena x výkon nic není.

Motol, Botanika, Albatross, Zbraslav, Beroun ... první dvě shit, zbytek drahý.
Kdysi sem tam vstoupil právě kvůli častému hraní (ach ta studentská léta...), takže poměr cena výkon byl jednoznačně ve prospěch beřovic. bohužel nyní sem na tom časově tak, že mě jedno fee v beřkách vyšlo v přepočtu jako plné víkendové fee na albíku, takže za mě jasná volba. pokud bych ale hrál tak často jako ty, pak určitý kompromisy, aby člověk finančně uplně nevykrvácel, jsou holt potřeba, to jejasné
 
Pravdu máš, toto řeším vždy bukací 14 dní dopředu a na ideálně první tři hrací časy.
Bohužel v mém okolí s podobným poměrem cena x výkon nic není.

Motol, Botanika, Albatross, Zbraslav, Beroun ... první dvě shit, zbytek drahý.
Mám to naprosto stejně. Problém nevidím ani tak v nárůstu počtu členů, jako v nárůstu v počtu turnajů. Speciálně PG tour se v Beřovicích pěkně zahnízdila. Teď je v postatě každý víkend a zabije celý den, když není, je Beřovická neděle. Pro nás, kteří nechceme hrát domovské hřiště 5 hodin nebo platit za turnaj, je to peklo. Náhradu bohužel jsem taky nenašel.
 
Hlavně teď po posunu času na 9h už nejde ani jít před turnajem, takže hřiště použitelné jen v sobotu.
Taky tu PG tour nemusím, za 450 Kč, kus buchty a hnusná houska nestojí ale vzhledem k tomu, kolik lidí to hraje se toho jen tak nezbavíme.
 
Pravdu máš, toto řeším vždy bukací 14 dní dopředu a na ideálně první tři hrací časy.
Bohužel v mém okolí s podobným poměrem cena x výkon nic není.

Motol, Botanika, Albatross, Zbraslav, Beroun ... první dvě shit, zbytek drahý.
Tak si pořiď Hořehledy a máš Motol s 50% slevou kdykoli a Darovou zadarmo - a tam seš po dálnici stejně rychle jako v Beřovicích:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom