Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Členství na rok 2021, kde zakotvíte?

Já jsem teda těžce na vážkách, jestli letos v Best. zůstanu, protože:
- 6.990,- vs. letošních 8.888,- (při 60 hrách za rok to není téma - 120,- vs. 150,- za hru pro mě není rozdíl)
* zůstalo: Slapy (18), Hodkovičky, Štiřín, Motol, Botanika, Stará Boleslav,
- zmizelo: Mladá Bolka (pro mě super 18, letos 10 her), Lázně Bohdaneč (další dobrá 18), Terezín (hezká 9)
+ přibyl Molitorov (sice 18, ale mockrát bych na ni asi nejel)
Radši bych zaplatil 8-10k a měl tam ke Slapům ještě dvě normální osmnáctky, jako letos. Za mě velký zklamání, ale cílovku si to s těmi devítkami určitě najde.
Já mám měsíc na vymyšlení, jak to na příští rok udělám. Koukal jsem na Davis a to je jiná. Hřiště super, poplatek přijatelnej. Nejsou tam "rychlé" devítky v Praze a okolí, ale to přežiju, letos jsem si jich užil dost... ;) A určitě to nakombinuji s ČGK, protože mi letos ty dokupy chyběly a bude to i řešení těch devítek, jsou tam za "pár" korun.
Ahoj, já bestgolf zvažuju na příští rok, protože motol, botaniku a hodkovičky mám blízko, ale zajímá mě jak brzo lze objednat hru dopředu? Nemám problém hrát ve všední dny dopoledne, nebývá to problém třeba týden dopředu? A také by mě zajímalo jak je to s dokupy u ČGK, jsou tam za lepší ceny než na teetimu třeba? Díky
 
Ahoj, já bestgolf zvažuju na příští rok, protože motol, botaniku a hodkovičky mám blízko, ale zajímá mě jak brzo lze objednat hru dopředu? Nemám problém hrát ve všední dny dopoledne, nebývá to problém třeba týden dopředu? A také by mě zajímalo jak je to s dokupy u ČGK, jsou tam za lepší ceny než na teetimu třeba? Díky

Tak po 3 odehranych hrach na konkretnim hristi vidis uz jen tyden dopredu.
Paklize hrajes v tydnu, Botanika a Kotoul :) neni az takovy problem chytat.
Je to vsechno dost o sledovani webu a chytani, obcas si pripasas jak otrok. Ale kdyz Ti to nevadi, da se to.

Dokup v CGK vychazi tak 400-800 za 18 jamek. Takze hra za normalni peniz.
Dokupy max 3 dny dopredu.
 
Upraveno moderátorem:
motol, botaniku a hodkovičky mám blízko
Ono pro Pražáka (pro mě), jsou všechna hřiště v rozumné vzdálenosti, ale mám osobně problém s tím, že ze sedmi hřišť, jsou jen dvě osmnáctky a z toho, se vší úctou, je jedna Molitorov. 🙈
brzo lze objednat hru dopředu? Nemám problém hrát ve všední dny dopoledne
Toho jsem se bál taky, ale jelikož hraju fakt 95 % her v týdnu, tak jsem neměl jediný problém. První hra na každém hřišti jde objednat až měsíc dopředu, takže si najdeš volný termín v pohodě. Druhá hra na tom stejném hřišti už max. 14 dní dopředu a třetí a další a další... jen týden dopředu. A pochopitelně to není povinné, takže můžeš vždy objednávat hru den dopředu, nebo i v ten den, ale pochopitelně je výběr menší. Já když měl čas, chtěl jsem jít hrát a bylo mi jedno, jestli pojedu na Slapy, do Mladý/Starý Bolky, na Štiřín atd. a vždycky někde místo bylo. Když jsme chtěli jít z kámošema, tak jsme si to naplánovali ten týden dopředu a stalo se nám snad jen jednou, že se třetí/čtvrtej na vybrané hřiště nevešel, tak jsme jeli na jiné, kde místo bylo. Hele, trochu aktivity to chce, ale za ty prachy... ;)
jak je to s dokupy u ČGK
Jak psal @Jirka75, ceny tam jsou velmi příjemný a pro rok 2021 už mám členství zaplaceno. ;) A k tomu si vezmu někde nějaký "neomezeňáček". Jen bacha, ČGK funguje zase obráceně, tam se neplánuje, hry jdou rezervovat max. 3 dny dopředu. Ale volných míst zase mají miliardu.
 
A k tomu si vezmu někde nějaký "neomezeňáček". Jen bacha, ČGK funguje zase obráceně, tam se neplánuje, hry jdou rezervovat max. 3 dny dopředu. Ale volných míst zase mají miliardu.
ČGK se rezervuje podle hřiště buď 7, 14 nebo i 30 dní dopředu (nikoliv 3), nebo myslíš "dokupy" ?
 
U Bestgolfu jsem byl několik let, ale ten systém rezervací byl hroznej. Na lepší hřiště nebyla skoro šance se dostat. Skoro se mi zdálo, že jsou některé TT předem zablokovány pro někoho...
A když se výběr hřišť opakovaně vzdaloval od mého bydliště, odešel jsem. Nevím, třeba je teď rezervování jednodušší!
ČGK je naprosto v pohodě a ceny dokupů jsou hodně atraktivní! ( i když se letos podstatně zvýšily, loni např. Karlštejn za 500,- letos za 1000,- ) Ale taky: kde jsou ty časy, kdy jsem hrál asi za 12000,- celoročně ve všední dny neomezeně, klidně 5 x týdně! Teď mi musí stačit roční členství za 1000,- s možností dokupů, popř. si koupím 5 her, abych se občas dostal i na lepší hřiště.
 
A k tomu si vezmu někde nějaký "neomezeňáček". Jen bacha, ČGK funguje zase obráceně, tam se neplánuje, hry jdou rezervovat max. 3 dny dopředu. Ale volných míst zase mají miliardu.
U ČGK ty 3 dny před platí pro dokupy.
 
A když se výběr hřišť opakovaně vzdaloval od mého bydliště, odešel jsem. Nevím, třeba je teď rezervování jednodušší!
Já hraju krátce, tak jsem ho měl letos poprvé, nemůžu tedy srovnávat. Možná, že když tam býval dřív Čerňák, Mstětice, Zbraslav, Karlštejn, tak to asi byla honička, ale letos fakt v pohodě. Víkendy jsou náročnější na volno, ale to se mě týkalo jen párkrát, v týdnu úplně bez problémů.
 
Členství Play mi nepřijde jako špatná volba. Za 1,000 kč 18 tka. Teda pokud nevadí dotyčnému hřiště většinou plné
 
Konečně letos budu mít seniorské roční hráčský poplatky zatím 6000+300 ,- Kč takže vzhledem k tomu , že to mám blízko z domu i z práce cca do 10 min autem , kvalitě hřiště , super zázemí , dostatečné cvičné plochy a to podstatné hřiště tím, že jsou zde dvě takže volný čas pro jednoho nebývá problém. Nemusím nic měnit a zůstanu členem GR LIPINY
 
@Jirka75 @Ferrry @macdav Dekuju za odpovedi.

Nakonec jsem vzhledem k tomu ze doma byvam jen od dubna do srpna a za tyden jdu hrat 1x-2x zvolil clenstvi Play na Zbraslavi, ktere me zaujalo bonusy pri objednani do konce roku. Jeste si asi objednam clenstvi s jednou hrou u cgk a dokupy a nadale budu jezdit do Podboranek na odpoledni fee a rad bych si pres happy fee parkrat zahral v Berovicich pokud tyto nabidky vydrzi i v pristim roce.
 
Tak jako již 12 let opět ČGK...již jsem si koupil jako rezervu, kdyby nebylo nic pod stromečkem, tak že tam nenápadně tu obálku přihodím...jen mě trochu naštvalo, že člověk musí pro krabici míčků osobně a to do konce ledna 😕 s dokupy jsem letos hrál průměrně za 490 a s rezervacemi bez problémů, vzhledem k dětem plánuji golf s předstihem - tedy spíš vzhledem k manželce, ale to předešlé zní lépe 🤫
 
Tak jako již 12 let opět ČGK...již jsem si koupil jako rezervu, kdyby nebylo nic pod stromečkem, tak že tam nenápadně tu obálku přihodím...jen mě trochu naštvalo, že člověk musí pro krabici míčků osobně a to do konce ledna 😕 s dokupy jsem letos hrál průměrně za 490 a s rezervacemi bez problémů, vzhledem k dětem plánuji golf s předstihem - tedy spíš vzhledem k manželce, ale to předešlé zní lépe 🤫
@Toamo CGK dava ke clenstvi krabici micku?
 
@Toamo CGK dava ke clenstvi krabici micku?

Není to samozřejmě zadarmo :)
BONUSY
Bonus lze získat v případě úhrady členského příspěvku do 31. 12. 2020 nad 10 000 Kč
  • Tucet míčů TaylorMade
  • Tričko s logem ČGK značky Under Armour
  • Míče na driving Cinda 500 ks (nahrajeme na drivingovou kartu)
Je možné vybrat pouze jeden z bonusů. Bonus si hráč musí vyzvednout na drivingu Cinda do konce ledna 2021. Bonusy nelze nárokovat při úhradě členství
z firemních benefitů (Benefity Plus, Edenred a pod...) a není možné slučovat částky za dvě nebo více uhrazená členství jedním člověkem. V případě, že bonus nebude vyzvednut k 31. 01. 2021 automaticky propadá.
 
Není to samozřejmě zadarmo :)
BONUSY
Bonus lze získat v případě úhrady členského příspěvku do 31. 12. 2020 nad 10 000 Kč
  • Tucet míčů TaylorMade
  • Tričko s logem ČGK značky Under Armour
  • Míče na driving Cinda 500 ks (nahrajeme na drivingovou kartu)
Je možné vybrat pouze jeden z bonusů. Bonus si hráč musí vyzvednout na drivingu Cinda do konce ledna 2021. Bonusy nelze nárokovat při úhradě členství
z firemních benefitů (Benefity Plus, Edenred a pod...) a není možné slučovat částky za dvě nebo více uhrazená členství jedním člověkem. V případě, že bonus nebude vyzvednut k 31. 01. 2021 automaticky propadá.
Aaaah, díky za odpoved :) Tak takhle "vysoke" clenstvi jsem v CGK nekupoval :)
 
Stejně jako vloni. Bítozeves kvůli tréninku po šichtě a ČGK kvůli golfové turistice. Mimochodem, pokud to ještě někdo nezaznamenal, v ČGK je pro příští rok Penati.
 
Tak jsem z nudy zavítal na web hřiště ve Vinoři a k mému překvapení zveřejnili informace k členství na rok 2021. Dokonce i s neomezenou hrou za 27 000 Kč. Jen je tam takový nedůležitý dodatek v závorce "po uvedení do provozu" :) Tak co, kdo z vás do toho půjde? :)
 
Já tipuju, že "uvedení do provozu" nastane, až to někdo koupí.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom