Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Členství na rok 2020, kde zakotvíte?

V Bestgolfu jsem byl 3 roky a systém rezervací je otřesný. Každé ráno přesně v 8:00 (co se otevírá rezervace) čekat u atomových hodin, aby mi to místo někdo nevyfoukl, to je sakra omezující faktor. Navíc přidali možnost rezervace až pro 4 hráče zárověň. Takže pro hřiště, kde jsou 4 místa na den je to opravdu nedostačující.. :D

Třeba se něco změnilo, už tam dva roky nejsem, ale z toho co si pamatuju....

Ano, přesně jak píšeš, Davide, před dvěma a více lety byla situace kolem rezervací v našem rezervačním systému opravdu hodně náročná. Tuto připomínku jsme slýchali od více členů, proto jsme od roku 2019 podmínky rezervací upravili, aby byly více spravedlivé. Zavedli jsme jakousi garanci minimálně 3 her na každém hřišti, která je dána možností rezervovat hru na hřišti dříve než ostatní hráči, pokud jsem na daném hřišti v aktuální sezoně ještě nehrál. Jinými slovy první hru na každém hřišti mohu rezervovat až měsíc dopředu, druhou hru až 14 dní dopředu a třetí a každou další hru až týden dopředu. Tímto se podle nás alespoň částečně zvýšil komfort rezervací a odpadla nutnost „rychlostního závodu“ v nekřesťansky ranních hodinách. 😊 Pokud by ještě nebylo ohledně naší nabídky cokoliv jasné, klidně se ptejte, pokusím se co nejlépe odpovědět.

M.
 
V Bestgolfu jsem byl 3 roky a systém rezervací je otřesný. Každé ráno přesně v 8:00 (co se otevírá rezervace) čekat u atomových hodin, aby mi to místo někdo nevyfoukl, to je sakra omezující faktor. Navíc přidali možnost rezervace až pro 4 hráče zárověň. Takže pro hřiště, kde jsou 4 místa na den je to opravdu nedostačující.. :D

Třeba se něco změnilo, už tam dva roky nejsem, ale z toho co si pamatuju....
Rezervace pro vice hracu pridali proto aby byla sance zahrat si spolu s kamosema pres bestgolf.
Mne se to letos povedlo hodnekrat a to jsem vikendovy hrac.
Samozrejme vyzaduje to urcitou flexibilitu, ale ta je vyvazena cenou ...
 
Koukám, že bestgolf má na příští sezónu i jinou nabídku hřišť (a tím šla cena i dolů). Chybí Kácov, Karlík a Kuňka. Nebo blbě koukám/něco jsem prošvihl?
 
Koukám, že bestgolf má na příští sezónu i jinou nabídku hřišť (a tím šla cena i dolů). Chybí Kácov, Karlík a Kuňka. Nebo blbě koukám/něco jsem prošvihl?
Nene, koukáš správně. Chybí např. i Líšnice, ale jsou tam navíc Hodko, Mladá Bolka... 😉 Cílovku si najdou. Mě... 😂
 
tak jsem to vyřešila 💪⛳
a musím moc a moc poděkovat @Martin73 , který mi pomohl se v té spleti zorientovat.
Koupila jsem nakonec https://nabednu.home.blog/2019/12/06/clenstvi-v-gc-hodkovicky/.
Ale samozřejmě díky za každý příspěvek na toto téma.
Pokud jde o Čechii, tam se platí příspěvky na skutečný (nikoli kalendářní) rok. Tak tam to členství budu řešit až na jaře.
Členství na Hazlově http://www.gr-fl.cz/ je jasná věc ⭐⭐⭐
 
zabrousil jsem na stránky KV- Olšovky. Nová cena vleznýho je od roku 2020 je 20k. Pokud zaplatíte do konce roku 2019, tak jen 15k.

To musej ty, co vyplázli 300 000 Kč vyloženě křepčit blahem:-D
 
Takhle sem přišel k členství v Beřovicích, dostal sem kontakt na pár lidí co ho prodávali a chtěli po mě 30k, když sem jim řek, že se to aktuálně prodává za 15k tak byli dost v šoku, nakonec sem to koupil za 7,5k.
 
Takhle sem přišel k členství v Beřovicích, dostal sem kontakt na pár lidí co ho prodávali a chtěli po mě 30k, když sem jim řek, že se to aktuálně prodává za 15k tak byli dost v šoku, nakonec sem to koupil za 7,5k.
No vidíš, já šel podobně, pán si myslel že mu dám 15k. Nakonec jsem dal 1k na charitu a bylo...
Svoje členství v Hořehledech jsem ani nezkoušel prodávat, při těch akcích na cenu (taky jsem při vstupu využil), se to dá brát jako administrativní poplatek ...
 
Doba se mění. Ne každý klub je Augusta.

Jednou všechny kluby pochopí a možná už i většina pochopila, že spokojeného člena si dneska nezavážou tím, že po něm budou chtít do začátku vysolit hromadu peněz a bude mu pak blbé odejít, protože si to jednou přece draze zaplatil. Ale spíše tím, jak se tam člověk cítí spokojeně a že si bude vážit práce a činnosti, co ten klub dělá a bude se s tím chtít nějak identifikovat a pomoci mu pravidelně, ale na bianco šekem do budoucna... a bude to partnerský vztah, který se v průběhu života může i měnit na základě toho, co život přináší. Pro obě strany win - win s pochopením a vstřícným přístupem k druhé straně.

Fuj, to se blbě čte, co jsem napsal. Jsem dneska nějaký krapet filozofický. :)
 
Překvapilo mě, že když jsme hledal cenu členství na Černém mostě, tak jsem tam veřejně neobjevil cenu členství. Mají jen roční členství... Ne že bych do toho chtěl sypat prachy, ale zajímalo mě to. Takže to vypadá, že tady mají plno...
Před pár lety chtěli asi 60,000 za vstup
 
Překvapilo mě, že když jsme hledal cenu členství na Černém mostě, tak jsem tam veřejně neobjevil cenu členství. Mají jen roční členství... Ne že bych do toho chtěl sypat prachy, ale zajímalo mě to. Takže to vypadá, že tady mají plno...
Před pár lety chtěli asi 60,000 za vstup

Co na to @TatanaBel?
 
Překvapilo mě, že když jsme hledal cenu členství na Černém mostě, tak jsem tam veřejně neobjevil cenu členství. Mají jen roční členství... Ne že bych do toho chtěl sypat prachy, ale zajímalo mě to. Takže to vypadá, že tady mají plno...
Před pár lety chtěli asi 60,000 za vstup

Co jsem s nima resil PGC, tak celozivotni clenstvi pro ne neni klicovy produkt, vyuziva ho naproste minimum lidi - jednotky.
 
Já zase v Bitozevsi, kde jsem spokojenej už řadu let
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom