Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Členství na rok 2020, kde zakotvíte?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Navazuji na loňské téma "Členství na rok 2019, kde zakotvíte?". Už i letos se nám to blíží, objevují se nabídky a pro mnohé začínají úvahy, kde zakotvit pro příští rok. Jestli zůstat na místě, případně se posunout, nebo přidat nějaké zajímavé nedomovské členství. Tipy, osobní přístup a doporučení vítáno. Kde co nabízí, co nejde odmítnout? Zvednete kotvy a posunete se dál jinam? Preferujete pro sebe i na příští rok virtuál či kameňák, případně jiné možnosti (a proč)?
 
Já si dám jedno z nižších členství ČGK a premiérově zakotvím i na skutečném hřišti ... a to v Bítozevsi. Letos jsem tam odehrál 30 devítek a příští rok tam chci trénovat víc, tak už by se mi nevyplatil balíček fee, co maj v nabídce.
 
Protože mě prostě baví klubový život, neuvažuju o ničem jiném, než že celá rodina nadále zůstáváme členy klubu Na Vrších. Máme to nejblíže a možnost zahrát si kdykoliv kolik jamek chceme je pro nás určující.
 
Opět Beřovice - 450 Kč za hru nemá v okolí Prahy moc konkurenci.
Ja taky. Momentálně to mám stejně drahé jako ty, ale asi to o par korun ještě zlevnim [emoji3]
 
Tak já, jestli opět dostanu možnost, nic měnit nebudu, dvě osmnáctky a public mi ke spokojenosti stačí, a těch pár her mimo nějak utáhnu..:)
 
Jak jsem psala, začala jsem teprve letos... a rovnou s cílem být "doma" na Hazlově 😍. Startovací členství bylo za 4 tis. a přístup mateřský. Jsem z Prahy a na driving a do indooru mám nejblíž na Čechii. Finančně se vyplatilo zaplatit si členství i tam. Teď mě lákají Hodkovičky kvůli blízkosti hřiště. Jenže tam není indoor a tak nevím... Tři členství je už finančně k přemýšlení. Mrkněte na fotku, to je pohled kousek od 12 odpaliště na fairway 11. jamky. Ach jo, moci tam teď fakt stát...
 

Přílohy

  • 46708B54-215B-4A9F-9E03-93807E9AEF24.jpeg
    46708B54-215B-4A9F-9E03-93807E9AEF24.jpeg
    332,9 KB · Zobrazení: 420
Na rychlé devítky si zaplatím Hostík, na 18ky kredit na Čerňáku. Obojí mám 10 minut od domu.
A pak mám dlouhodobě možnost hrát zdarma denně Albatross a vzít jednoho parťáka, což občas využívám...
 
Na rychlé devítky si zaplatím Hostík, na 18ky kredit na Čerňáku. Obojí mám 10 minut od domu.
A pak mám dlouhodobě možnost hrát zdarma denně Albatross a vzít jednoho parťáka, což občas využívám...

Hehe, pár nás tu je, co mají albík u nosu, klidně se ozvi až budeš někoho sebou potřebovat. Já to mám 5 minut, @Seppper tuším taky a snad @Pitching to má na dvorku :)
Měl jsem kdysi chuť tam být členem, ale přece jen jejich vlezné je trochu přes limit.
 
Na rychlé devítky si zaplatím Hostík, na 18ky kredit na Čerňáku. Obojí mám 10 minut od domu.
A pak mám dlouhodobě možnost hrát zdarma denně Albatross a vzít jednoho parťáka, což občas využívám...
tak to já se taky na Albatross hlásím - sama bych tam zatím nešla - ale kdyby mě někdo vzal, tak bych byla šťastná, jak blecha :up::p:D
 
Na rychlé devítky si zaplatím Hostík, na 18ky kredit na Čerňáku. Obojí mám 10 minut od domu.
A pak mám dlouhodobě možnost hrát zdarma denně Albatross a vzít jednoho parťáka, což občas využívám...
Koukám, že se z tebe stává velký oblíbenec 😜 ... taky se hlásím do týmu :)
 
Já opět ČGK, ale nižší členství než minulé roky s možností her na top hřištích (abych si mohl dopřát Karlštejn, Albatross, Kácov včetně buggy.....apod za rozumnou cenu), protože ty dokupy přes TT na ostatní hřiště už začínají vycházet výhodněji....
 
Romano, Romano, Romano
Ať půjdeš pouští či savanou
Vždycky ti na mysli vytanou
Verše mé s pokorou nehranou

Jsi moudrý muž a si prostě kos
Snad vezmeš mé sebou na Albatros
Když do zadku ti polezu dost
Klaním se a zdravím ... Dycky Most!


... tak kdo mě trumfne, borci ???:D:D:p
 
Romano neměl na kámoše nos,
a tak sám hrál jen Albatros.
On stále někde hledal míč
a k Albatrosu mu chyběl klíč.

Birdie, par či bogie hrát
nebaví ho samotného psát.
A tak jednou řekl si „už dost”,
koho jen já pozvu na Albatros?

Má to však i jeden háček,
neb na Jamce je nováček.
On nezná všechny dobře,
vymyslel to tedy moudře.

Teď už má kámošů na hru dost,
tíživá samota je minulost.
Příští rok ať obut nebo bos,
bude s Jamkou hrát jen Albatros.
 
No kde by měl člověk zakotvit jinde, než doma, v Molitorově.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom